Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. GE2 tiez potvrdzujem nejde chat
     
    DevilMan-Diabol tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chtěl jsem zamachrovat a poradit vám, jak na to a taky mi chat nefunguje.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    server GE.2
     
  3. Alyctro

    Alyctro User

    oki chat už ide ,ale zas pri kazdom prelogovani lode , sa mi rozhadze municia ikona schopky ostava z inej lode .
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Frogiíí? Ptal jses ve špatném tématu na chybu ve hře, tam se nesmí diskutovat.
    V těch branách není 100% na zisk těch lf-4, padá tan i bílá munice. Není to bug ani chyba .
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
  5. Alyctro

    Alyctro User

    neviete proco mi nezapocitava v ukole ,, byt na očích ,, uber strunery ?? ( mam da dolu 300ks , 4ks na 4-5 som dal ale nezaratalo to ani 1 ) neviete preco ? pozbierane terbium mam mapu 3-1 som navstivil )
     
  6. jaritko

    jaritko User

    Nestrieľal si náhodou uberstreuneR miesto uberstreuner?
     
    DevilMan-Diabol a pavlaplán119 tohle ocenili.
  7. Alyctro

    Alyctro User

    no idem to tea este raz kuk , :) tak teda, naozaj , funguje to , dakujem :))
     
  8. [​IMG] 63388258 CZ2 ted Ge2 muj problem je ze když jsem chtěl prodat par LF3 tak mi zmizel hangar neni tam nic nevíte někdo co stím. jen cerna kostka nic tam neni videt
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

  10. THORAS

    THORAS User

    Ahoj skočil jsem do refrakce ale nelze se z ní dostat měl někdo takový stejný problém? díky za každou pomoc
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. Dobrý den, problém ve hře, na mapě BL když střílím do npc x4 beru kolem 125k a víc, když použiji munici A-BL beru necelých 115k, přitom se píše, že A-BL způsobuje poškození x8 na této mapě. Navíc, čím více prometheusů dávám do lodi tím méně beru A-BL municí.
     
  13. jaritko

    jaritko User

    x8 dáva len do Invoke a mindfire, ináč je ako x4. Výnimkou bola nedávna akcia Blacklight Surge, kde fungovala ako x8 do všetkých NPC na BL-mapách.

    Edit: Ten dmg ti klesá preto, lebo prometheus laser má základné poškodenie 210 oproti upradovanej lf4, ktorá má 212. Kompenzuje to práve každá piata salva, ktorá dáva 200 dmg navyše.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/19
  14. Mohu se zeptat proč nefunguje zase trustpay ? jak si mám koupit premko ? :D
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Použij jinou platební metodu?
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    A jakou? No to je teda rada? Tady jsou všychni možnosti:
    [​IMG]
    Podle toho si vyber možnost kromě TrustPay, která Ti vyhovuje nejlíp a lze je, pro Tebe dostupná.
    Osobně preferuji bank payment, to jest bankovní převod. Protože: zatím mě, ani jednou nesklamal.

    P.S.: Podle mě to opraví co nejdřív, protože to je jediné co jich zajímá a co umí okamžitě opravit.
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
  17. Technická, když ve hře nastavuji lišty u toho nového zgarbu (disruptor) tak se mi prémiové sloty zkopírují se základní lištou a nejde to změnit. Když odeberu na slotu 1 vloženou věc, odebere se i z prémiového slotu.

    Edit: je to jak zpomalený film :D 528 v základu, nic moc teda.
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Na to, že brána Hades je údajně opravena a vývojáři pouze ''monitorují'' její funkčnost, tak dnes se tam děly věci.
    [​IMG]
    A to je jen jedna z anomálií, co se v ní děje.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  19. Alyctro

    Alyctro User

    budem strucny , fps14 xDD , akože som to rovno vypol
     
  20. mám problem že jsi nemužu změnit nick Kindly řekla že mam nejspíše zablokované měnění jména šlo by to odblokovat?