Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. stefan.sv

    stefan.sv User

    Nejde mi vobec prihlasit sa START mi nefunguje cez mozilla firefox.Cez explorer to ide je to nie jaka chyba alebo co?:(
     
  2. Skus to podle tohoto nastavení zde#3
     
  3. Dadiiik

    Dadiiik User

    Zdravím, len chcem upozorniť že v hangári ukazuje zlé info pre modul na vylepšenie SPC-XP02. Povodne ma ukazovať +15%XP ale ukazuje +15% poškodenia, prikladan screenshot[​IMG]: https://ctrlv.cz/cDxx
    [​IMG]
     
  4. Ani hojta, ani vyšta... :D
    Na mape ukazuje 10 %.
    V hangari 5 %, vo vybaveni 5 %, no o par centimetrov zase 10 %. Tak ktore si mam teraz vybrat ?
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Doporučil bych Ti to napsat do jiného tématu, nebo tento post zapadne a bude zcela zbytečný.
    Hlásenie bugov/chýb v hre

    Nebo kontaktuj tyto pracovníky?
    • Kontrola kvality
    • Annemieke Böhm
    • Marcel Radtke
    • Maria-Ester Osborne Castro
    • Mahmoud Nachati
     
  6. Septarzx

    Septarzx User

    Denny login za den 24 den preco to tam je? 300abr? vsak niekto to ma splnene uz a ostatny to dostanu zadarmo ? preto to zas nedali od noveho mesiaca aby bola spravedlnost? alebo to mali dat rovno kazdemu.. nemalo tobyt vlastne cele od noveho mesiaca>>??

    pretoze niektory co sa neprihlasovali tak casto si to mozu pozbierat
    ja som musel stocil 15 bran aby som to dostal tolko zatial okolo 80 bran som spravil za vcerajsok karantenu
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ty máš 80 bran karantény a někdo má 300 ABR za to, že nehraje každý den? Těch 300 ABR těm lidem včera úplně změnilo život.
    Co mají říkat piloti, co ani nemají slitinu a ani cpu na tu karanténu? A tudíž ani olej?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  8. *palko*

    *palko* User

    Mám otázku ohľadom toho nového kódu, po jeho použití mi nejde posielať nič zo skylabu aj keď posielam v úplne malom množstve proste vôbec mi nejde.
     
  9. *palko*, promiň, když už jsem to našel, funguje mi to. Nemáš plnou loď surovin?
     
  10. bublina141

    bublina141 User

    Nějak mi zmizela lišta Tech centrum a Upgrade vybaveni. Vim že by to mělo být ve Skylabu.
     
  11. Arya

    Arya User

    Probehl update a nyni tyto polozky naleznes na herni mape pod ikonkou montaz.
     
  12. *palko*

    *palko* User

    Nákladný priestor mám úplne prázdny
     
  13. Arya

    Arya User

    *palko* pravdepodobne se bude jednat o chybu v dusledku updatu. Poslala jsem dotaz, uvidime co nam odpovi.
     
  14. bublina141

    bublina141 User

  15. Septarzx

    Septarzx User

    jedna sa o chybu ked zadate kod Upgrade nechapem ako jeden kod môže narobit také škody
     
  16. Už som to niekde vysvetľoval, no príspevok bol zmazaný... Po zadaní kódu UPGRADE sme dostali 10.000 isochromate, a ten nám zaberá nákladný priestor aj napriek tomu že nám ukazuje prázdný. Jedná sa o bug, je to hlásené aj na DO Discorde.

    Jediná možnosť je využiť tento isochromate, na to, na čo je určený, teda na zrýchlenie upgradu predmetov. A tak si uvoľníte nákladný priestor.

    Predať sa táto surovina, bohužiaľ, nedá.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ano prispevky, ktore nesplnaju pravidla temy su zmazane, nech je vlakno prehladne. Diskutovat mozu hraci predsa v tejto teme.
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

  19. jetecha

    jetecha User

    Izochron prodat nejde ale při upgrádování lze spotředovat při zapnutí ,,přeskočit,,
     
  20. ale minul som ho cca.5000 a stále mi vyhadzuje hlášku nedostatok miesta v nákladnom priestore,