Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Clypsso

    Clypsso User

    Hrač Game napisal: po zadaní kódu UPGRADE sme dostali 10.000 isochromate, a ten nám zaberá nákladný priestor aj napriek tomu že nám ukazuje prázdný. Jedná sa o bug, je to hlásené aj na DO Discorde.
     
  2. Septarzx

    Septarzx User

    01.11.2019 - 18:32[​IMG]Odebráno: 1x Immunizer CPU
    [​IMG]
    01.11.2019 - 18:32[​IMG]Odebráno: 1x Immunizer CPU
    [​IMG]
    01.11.2019 - 18:32[​IMG]Odebráno: 1x Immunizer CPU

    NAMIESTO JEDNEHO MI TO ZOBRALO 3 CPU
     
  3. vůbec nevím o čem mluvíte ,já tam žádné přeskočit nemám a už dva dny si nemohu poslat ani šutr
    ------------------------
    Izochron mám na 0 a stejně 4000 šutrů nejde poslat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/11/19
  4. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Ona taky do hry přibyla další nová surovina ABR ne?
    Koukni se sem : #23 a podívej se kolik máš ABR a jednoduchým výpočtem zjistíš, proč ti to nejde poslat, i když máš na mapě prázdný nákladní prostor.
     
  5. no musím říct ,že DO jsou ještě větší tupci než jsem si myslel .......odpověď z podpory bylo je to chyba musiš se zbavit isochronu už vúbec neví že to blokuje navíc ještě ABR a nejsmutnější je že ani neřeknou jestli to budou opravovat .......hnus velebnosti těším se na den kdy to vypnou ,asi jen proto že po těch hodinách hraní a doufání že se něco změni to nevypnu já ,ale logicky kterej d.e.b.il. by to začal poctivě hrát od ničeho ? Nikdo jen botky na programech ,,,,,,
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 1/11/19
  7. Nomád261

    Nomád261 User

    Měl bych dotaz? Kdo mi ukradl ůčet? Měl jsem Goliata ted mám prd.Dá se stím něco udělat??
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

  9. Je možné, že jsi se přihlásil na jiný server (viz zmizeni uctu a Ztrata uctu).
    [​IMG]
     
  10. coroner

    coroner User

  11. Nomád261

    Nomád261 User

    Ne alespon si myslím,že jsem se přihlásil na svůj účet.Děkuji všem za rady klikl jsem na jiný svět a ejhle už jsem na svém.Proč jsem se objevil na jinném světě nechápu.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    server GA5, Id: 168822154, dne 3. 11.2019, 16:00 hodina našeho času.

    závažné chyby:
    1) proskočením portem se zníži rychlost na základní i s promeriem v rychlosti
    2) v lodním denníku chybí zápis koupi 30 raket ECO 10
    3) v lodním denníku chybí zápis studijního bodu se schopností Vesmírná taktika
    bod 3 mě úplně dorazil.

    Vysvětli mi to někdo z moderátorského týmu, proč se to děje? Prosím.
    Protože to vidím takhle: že když se sesypou chyby na hráče, tak vše na jednou.
     
    Naposledy upraveno: 3/11/19
  13. Zdravím, ako je to s opravou problému posielania zo skylabu do lode? Stále to nejde a už by som si aj rád poslal nejaké suroviny...
    Ďakujem.
     
  14. ZZZ

    ZZZ User

    +++ Sync notification +++
    We’re having a sync with the following right now:
    - Bug: Assembly UI breaks during upgrade process – FIXED
    - Bug: ABR and Isochronate are filling up the cargo space – FIXED
    Also the announced compensation in the FAQ will be available after the sync is done and should be booked automatically to your account with the next login.
    Your DarkOrbit team
     
  15. Septarzx

    Septarzx User

    +++ Oznámenie o synchronizácii +++ Práve prebieha synchronizácia s nasledujúcimi položkami: - Chyba: Rozhranie používateľského rozhrania zostavy sa počas procesu aktualizácie preruší - OPRAVENÉ - Bug: ABR a Isochronate zapĺňajú nákladný priestor - FIXED Po dokončení synchronizácie bude k dispozícii aj ohlásená kompenzácia v časti Najčastejšie otázky a mala by sa automaticky zarezervovať na váš účet pri ďalšom prihlásení. Váš tím DarkOrbit

    a kde je oprava dostavania odmien?
     
  16. Ryshacek

    Ryshacek User

    Nevim presne jak to idealne napsat, na foru k tematu chyba u designu osiris na citadel se mi nikdo nevyjadril, tak to davam primo sem,

    lod po prepnuti z rychle bestitove confy na stitovou nema nabity stit, i kdyz byla nabita, overeno nekolikrat, nabito, prepnout, zpet, a opet se stit nabiji.

    Je to velmi pekny design, kdyz uz si s nim dali praci, mohli by ho i opravit aby se s nim dalo letat :eek:)

    P.S. na zaklade toho ze to tedy jde, jsem vycistil prohlizece, chrome, firefox, opera, beze zmeny, vyhodil jsem configurace lode, beze zmeny, prevedu system na glacier nemam problem, na osirisu zustava, nema nekdo dalsi napad?
     
    Naposledy upraveno: 28/11/19
  17. Ryshacek - Chybu ktoru popisujes, som niekolko x vyskusal. No vsetko ide tak ako ma. Pre istotu som skusal aj niekolko x hodit relog, ci to nebola nahoda, ale nic sa nezmenilo. Stale ked som z tej bezstitovky prepol na tu stitovu konfu, tak stity tam boli vzdy nabite.
     
  18. Ryshacek

    Ryshacek User

    Ve svem vychozim prispevku jsem jeste uvedl par pokusu, ted jsem zkusil dat stity do rychle confy, tam drzi, tezka je pokazde vybita... neco se u me zaseklo a odmita se to odseknout, zkusil jsem i chrome odinstalovat a nainstalovat, zadna zmena, u osirise mi to buguje...

    Jestli mate napady sem snimi :)
     
  19. Skusal som to znova. Raz stity v letounoch, raz v lodi. Stale ked som prepol na tu motylovku, tak som tie stity nabite mal. Skusal som aj relogovat, no ziadny problem som nevidel.
    Netusim aky mas problem.... :oops:
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Plný hangár věcí jako já, potom se to děje i na jiných lodích, že přepneš konfu a nemáš tam žádný štít i když tam být má.:mad::(:rolleyes: