Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ryshacek

    Ryshacek User

    Ve svem vychozim prispevku jsem jeste uvedl par pokusu, ted jsem zkusil dat stity do rychle confy, tam drzi, tezka je pokazde vybita... neco se u me zaseklo a odmita se to odseknout, zkusil jsem i chrome odinstalovat a nainstalovat, zadna zmena, u osirise mi to buguje...

    Jestli mate napady sem snimi :)
     
  2. Skusal som to znova. Raz stity v letounoch, raz v lodi. Stale ked som prepol na tu motylovku, tak som tie stity nabite mal. Skusal som aj relogovat, no ziadny problem som nevidel.
    Netusim aky mas problem.... :oops:
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Plný hangár věcí jako já, potom se to děje i na jiných lodích, že přepneš konfu a nemáš tam žádný štít i když tam být má.:mad::(:rolleyes:
     
  4. MINNORIT

    MINNORIT User

    jj podobny problem ale nie stale a stalo sa mi aj že som skočil na druhu mapu a štit nikde :oops: ale nerobi to vždy len občas naštastie :rolleyes::rolleyes:
     
  5. Prepáčte toto tu asi nepatrí,ale budem vďačný za vysvetlenie.
    Nad loďou sa mi ukázalo červené plusko a loď čo ma miňala mala modré mínus. Čo To znamená? Ušlo mi niečo?
    Ďkujem.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    **NAUTILUS**70 - to sa objavuje bud v brane hades pri emperor kristallon alebo pri behemothovi. Pokial mas plusko, nemozes ist k hracovi, co ma minus a zas opacne, inak ti zacne ubudat HP.
     
  7. Chyba u designu osiris na citadel,mizí štíty na 2 konfe po přepnutí na danou konfu prostě zmizí ,ale dále se nabíjí až do plna ale když přepnu na 1 konfu a zpět na 2 opět zmizí :(((
     
  8.  
  9. lorduriel

    lorduriel User

    Ahoj, vcera jsem vyrobil 1 ks nového stitu, stit jsem si ve vyrobe vyzvedl, ovsem v inventari mi chybi.
    Kdyz otevru upgreade tak tam vidim novy stit to same vidim i kdyz rozkliknu podrobnejsi okno inventare, ale kdyz prepnu na lod/letouny nebo pet generator tam chybi, co mam delat?
     
  10. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    skus prezriet vsetky lode.
     
    Mood=hloupý_kentauři tohle ocenil(a).
  11. lorduriel

    lorduriel User

    Jak rikam pokud se tam nedal automaticky ten stit tak jsem do pouze vyrobil, vyzvedl a v inventari mi chybi. Zkusim projit tedy vsechny lode zda se nekam nepriradil automaticky ;-)
     
  12. lorduriel

    lorduriel User

    tak jo stit byl umisten v lodi, kterou nepouzivam, vyreseno;-)
     
  13. Dadiiik

    Dadiiik User

    tiež mate lagy v branach?? portuju sa NPC, strielaju cez pol mapy a pod.. a nie je to mojim internetom ani PC.. už druhý víkend sa nedáju tie brany robiť

     
  14. Honzin

    Honzin User

    Nejedná se jen o NPC ale i PET háže takové chyby nebo i nepřímo úměrně to s ním souvisí .
     
  15. Dadiiik

    Dadiiik User

    ako už sa mi parkrat stalo že mi z ničoho nič prestalo nabijať raketomet, alebo PET vraj hodil kamikaze ale pritom bol stale na mape a strielal npc
     
  16. Rozhodol som sa, ze si dnes urobim brany (COLD, HARD), doteraz nebolo casu. No po zobrani ukolu, sa mi na mape x4 nezobrazila ani jedna z nich.
    Je to nejaka chyba ? Nemali by byt tieto brany do 31.12.2019 ? Vdaka za odpovede.
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Bohužel to není chyba. Tyto brány šlo dokončit do 27.12. 2019. Tuto of. informaci zde na foru bohužel letos nikde nenajdeš.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Skoll Gate
     
  18. IamDomCZ

    IamDomCZ User

    Dobrý den, z nějakého důvodu mi na účtě nefunguje chat ve hře. Když si založím jiný tak normálně funguje. Víte čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď.
     
  19. *SATKO*

    *SATKO* User

    Brana skoncila,ale úlohy na jej dokoncenie ostali aktívne to je zvlášne