Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. -baghira2-

  -baghira2- User

  Je sobota 28.3.2020 server GE7. Práve to všetkým vypadlo v čase 14:20
  Robí práveže toto: https://gyazo.com/38d68234fbb1a48c240272d53ae8b8fe

  To už sa nepôjde, na tom serveri dnes, ani len prihlásiť? Chcel by som vidieť
  tú kompenzáciu, ktorá vynahradí hráčom všetké premárnené víkendy, tohto
  roku a konkrétne na serveri GE7 (GE6).

  To že sa vkuse od tohto času 14:20 vytvára spojenie a odmieta vpustiť do hry,
  určite nie je normálne. Som uviaznutý na mape konvoja, kde som riešil misiu.

  EDIT: Pomohla až teraz, zmena na inú loď. Vytváralo sa vkuse spojenie do 14:43
   
  Naposledy upraveno: 28/3/20
 2. xmens

  xmens User

  To už je asi 4 víkend - kronos den co to takto blbne a ani raz nikdo nedostal kompenzaci - po moji urgenci - jsem obdržel odpoved : "o problému víme, bohužel s tím nic nemúžeme udelat" - Amen...
   
 3. Fotograf73

  Fotograf73 User

  To už je fakt neuvěřitelné. Přihlásím se, jdu plnit první denní úkol, mordoně a saimony jsem udělal na 2-4 a pak je tam ještě 10 streunerů, chci se portnout na 2-2, pět minut se to portuje, pak se objevím na mapě 2-2, nejde nic nakliknout a od té doby pořád jen: Vytváří se spojení. Vsadím se, že do restartu zase nikdo nebude nic řešit. Fakt super...
   
 4. xXR33BITXx

  xXR33BITXx User

  Príspevok píšem už niekolky krát no stále som nedostal odpoveď ale bol mi vymazany.
  Chcem sa opýtať kam tréba napísať aby som sa dozvedel či sa bude niejako riešiť problém s nekonečnýym prihlasovaním do hry a problemom s prekakovanim na ine mapy.
  Momentálne som prišiel už o 5 alebo 6 deň plateného priémia.
  Bude za to niejaká kompenzácia lebo aspoň vyjadrenie ????
  Za skorú odpoveď a nevymazaný príspevok ďakujem.
  Jedná sa o G7
  ID: 171469269
   
 5. petrapán

  petrapán User

  Marně si lámu hlavu přemýšlením, na co tu máme moderátory a adminy na foru? Dohlížejí nám na pořádek na foru, ale aby hráči dostali nějaké vyjádření od BP, nebo nějakou informaci o nahlášených chybách? Nějak tu prostě chybí zpětná vazba od BP a admini a moderátoři jsou prý ti, co nám mají zprostředkovávat informace a za 3 týdny zkažených víkendů jsem tu neviděl jedinou oficiální informaci od BP o tom, že by snad zaregistrovali nějaké poruchy, lagy a bugy v branách? A to nemluvím o tom, že by to snad i nějak i řešili?
  Oni to opraví....
  Jo vlastně, abych jim nekřivdil, oni mají na práci mnohem důležitější věci ve hře, než řešit nemožnost platícím hráčům hrát jejich hru na oblíbeném serveru.:p
  jejich činnost viz ofiko tento týden synchronizace :

  • Drobné úpravy a opravy na pozadí.
  Děkujeme za pozornost, přejeme příjemný let.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  P.S. to nevadí, že nejde nalogovat...
   
 6. -baghira2-

  -baghira2- User

  zase GE7 a GE6 o 01:00 v noci
  https://gyazo.com/01d77fa31c485f10f3ffced79a52538f

  vytváří se donekonečna spojení ale nepustí.
  proč musí být poškozování jenom aktivní hráči?

  vždyť už se píše podle kalendáře pondělí a né neděle
  tak proč pak porušují vlastní podmínky VOP? ptám se.

  EDIT: Umožnite hráčům hrát. Přepošlete a reportujte to výš. Prosím.
   
  Naposledy upraveno: 30/3/20
 7. Honzin

  Honzin User

  Prosím chtěl bych udělat nový příspěvek k úpravě nějakých věcí na darkorbitu ale nemůžu najít tlačítko či text k tomu zahájit nový příspěvek kde ho najdu prosím ?
   
  Naposledy upraveno: 30/3/20
 8. byk1234567

  byk1234567 User

  čo mam robit ked mam bugnuty hangar vypiše mi eror a pak mne odloguje
   
 9. ZOHAN

  ZOHAN User

  Třeba zkusit jiný prohlížeč a nepoužívat google chrome?
   
 10. kentik007

  kentik007 User

  Dobrý deň chcem ohlásiť problém. Niekoľko hráčov už sa mi sťažovalo že im pri načítaní hangáru ukáže error a po znovunačítaní ich odhlási. Nechal som to tak než sa mi to začalo stávať osobne.(v priemere kliknem na hangar 15x tak len 2x ma to neodhlasi) Ďalší môj postreh a osobná skúsenosť je že tiež nie len mne sa stalo že keď chcem zmeniť email tak na adresu nič nepríde ale účet tam mám na 101%. tento druhý postreh sa nedeje tiež len mne riešim to akurát aj na podpore ale hodil som to aj sem len nech sa niečo robí a hlavne nech sa hráči neboja ako som sa zľakol ja že niekto má moje údaje a preto účet odhlási.Ešte dodám že keď niekto chce použiť hangár a dáva tam stále error tak to treba relogovať a skúšať znova. Prajem nech sa problémy vyriešia a veľa šťastia ako v hre tak aj v živote.
   
 11. Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jednu z nejčastějších technických vad.. Při změně mapy ( skoku na jinou ak chcete ), se mi bohužel stává, že to oznámí chybu spojení.. Nejde mi 3-4 hodiny načíst hra ani po opětovném restartování okna, hry, internetu, počítače.. Ukazuje mi to jenom černé pozadí s oznámením o hledání spojení.. nevím zda-li je to problém z vaší strany či mé ale chtěl bych ho pokud možno co nejdříve vyřešit..

  Děkuji a přeji krásny zbytek dne..
   
 12. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Bany na chat sa riesia v osobitnej sekcii, kde to vidi len autor temy a modi. Ostatni hraci to nevidia. Precitaj si:
  Pravidla žádostí o zrušení banu a udělení banu

  OT zmazane
   
 13. xmens

  xmens User

  Chyba: combo system obrany PET nefunguje - nepreberá škody , naopak pokial ho používam utrpím viac škôd . Ked ho z lode vyhodím neutrpím toľko škok aj pohyb lode je plynulejší -funguje hra lepšie. Inými slovami nefunguje to ...
   
 14. rada1967

  rada1967 User

  Dobrý den,nemohu se přihlásit do hry přes Googl Chrome a v prohlížeči Safari je DO nehratelné,problém trvá asi 14 dní.Podpora DO nic neví a premium běží a nic se neřeší.Věnujte laskavě více energie do oprav DO než do nových lodí a doplňku.Děkuji
   
 15. -juve69-

  -juve69- User

  Rada1967 ono je toho víc co nefunguje,přihlásit je nadliský výkon ,okenko kontaktú na hlavním okně nejde a taktéž ani montáž ,já tam mám uplý prometheusky a bohužel,taky nechápu proč přidávájí tolik nových hloupostí kdyt se ta hra nedá normálně hrát, je zajímavý že když máš platit prémkoo a jiné doplňky tak to vždy funguje ale kda ž si chceš zahrát tak smúla.
  A nedej bože aby jsi to napsal moderátorovi který by měl fungovat jako pomoc s těmi nahoře páč podpora nekomunikuje Juventus.
   
 16. -baghira2-

  -baghira2- User

  Když vidím co se ve hře děje, tak to není normální. Posuďte sami.
  screeny:
  https://gyazo.com/eb75e216996812dffbaa48a18b4eeccc
  https://gyazo.com/1352c9102fd5d514d936eb762e290048
  https://gyazo.com/9a074096f4980af3d18f93721698914a
  https://gyazo.com/5f34a31be7eca072b3280c81ec32c029

  to sem zaznamenal dnes. GE2 (bývalá cz1) Id: 101752083

  Když sem použil CPU skoku na mapu 3-7, pak sem zůstal zaseknut na 3-1. Proč?
  19.04.2020 - 15:04 Využité kupóny ke skoku / Pořád mi ukazuje, že sem na 3-1

  Tohle mi již rozhodně vadí. Že se s tím nedá pohnout: ani z voza, ani na voz.

  Navíc sem našel ve VOP tohle:
  1.2.8. Používání programů, které vytvářejí nadměrné přetížení serveru je přísně zakázáno, stejně jako používání jakéhokoli softwaru, který by měl vliv na běžné hraní her, zvláště programů pro systémové nebo automatické ovládání her nebo jednotlivých herních funkcí (boty, makra, atd.), Jakákoli reprodukce, analýza nebo změna her, herních prvků nebo obsahů, které jsou poskytovány v rámci služeb, je zakázána.

  Protože nabírám dojmu, že v BP to opět dodrbali; a že někteří hráči toho můžu zneužívat v bráně Eternal. No offense.
  Samozřejmě, že z toho nechci nikoho obviňovat. Navíc tam stojí i tohle, aby si to hráči opět, nevysvětlovali špatně:

  1.2.15 Uživatel nemá nárok na zachování her a/nebo služeb ve verzi, která byla aktuální v moment uzavření smlouvy. Společnost Bigpoint si vyhrazuje právo pozastavit provozování hry a/nebo služeb kdykoliv bez udání důvodů. Uživatel může dle svého rozhodnutí požadovat, aby mu v takovém případě byly připsány na účet případné časově omezené úhrady zaplacené předem (např. za prémiové členství nebo předplatné) v rámci jiných her nebo služeb provozovaných společností Bigpoint, nebo může od společnosti Bigpoint požadovat kompenzaci za všechny předem zaplacené úhrady. Toto právo se nevztahuje na poplatky za služby, které byly v rámci jednotlivých závazků již poskytnuty v plném rozsahu (např. individuální objednávky). Právo uživatele vypovědět s okamžitou platností smlouvu v případě nepoužitelnosti her nebo služeb zůstává nedotčeno. Další nároky uživatele jsou vyloučeny, pokud není v těchto VOP výslovně stanoveno jinak.

  P. S.: To je vše. A podle VOP ve spoileru, si na to klidně můžeme stěžovat. Nakolik nám to umožňuje samotné VOP. Tak to teda je.
   
 17. Karlosray

  Karlosray User


  mam uplne stejny problem to je tak že do hry cpou nejeké p*** novinky to je furt dokola nedivim se že hrači pomalu konči když tu nic nefunguje
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/20
 18. lezec123cz

  lezec123cz User

  Zdravím, zůstal jsem zaseknutý v alfe po dokončení 8 vlny. Nelze skočit do další vlny, ale ani na domovskou, v radiačce jsem doletěl až na pozici -1000/-1000 (možná rekord) bez jediného poškození. Přewarpovat loď nejde, změnit hangár nejde. Na mobilním prohlížeči stejný problém, ale pro jistotu jsem i promazal historii a cache, resetoval PC, ale to samé. Jelikož je neděle tak od podpory ani nečekám žádnou reakci, takže mi asi nezbývá než nechat účet plácat boostry až do 6ti do rána na restart?

  Nemáte někdo nějaký nápad co udělat?
  [​IMG]77085298
  https://gyazo.com/ae343e68bfd05643cc76994f7ac0faaa
   
  Naposledy upraveno: 3/5/20
  Fazer7λητк tohle ocenil(a).
 19. ZOHAN

  ZOHAN User

  -baghira2- napsal:
  1.2.15 Uživatel nemá nárok na zachování her a/nebo služeb ve verzi, která byla aktuální v moment uzavření smlouvy. Společnost Bigpoint si vyhrazuje právo pozastavit provozování hry a/nebo služeb kdykoliv bez udání důvodů. Uživatel může dle svého rozhodnutí požadovat, aby mu v takovém případě byly připsány na účet případné časově omezené úhrady zaplacené předem (např. za prémiové členství nebo předplatné) v rámci jiných her nebo služeb provozovaných společností Bigpoint, nebo může od společnosti Bigpoint požadovat kompenzaci za všechny předem zaplacené úhrady. Toto právo se nevztahuje na poplatky za služby, které byly v rámci jednotlivých závazků již poskytnuty v plném rozsahu (např. individuální objednávky). Právo uživatele vypovědět s okamžitou platností smlouvu v případě nepoužitelnosti her nebo služeb zůstává nedotčeno. Další nároky uživatele jsou vyloučeny, pokud není v těchto VOP výslovně stanoveno jinak.
  Někdy se mi zdá, že mám dejavu, protože někdo někde něco slíbí a nakonec skutek utek?#33,#32,#34
  #LOGIKANEPUSTÍ