Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tohle mají u každýho eventu, ve hře je napsaný něco jinýho než v hangáru, většinou platí ta menší hodnota
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Logicky :D :D :D
    Mám Dimika a chtěl jsem si to koupit ( SPC-SPD02) - viděl jsem těch 10%.....pak při nákupu mi to píslo 3% a usoupil jsem od toho.
    ....bude ale plno hráčů kteří to přehlídnou ( nepřečtou si) a koupí. votode :D
     
  4. dobry vecer dnes jsem zjistil ze se mi neprictou sestreli do ukolu .Delam ukol 1200 saboteru jsem na zacatku 15/1200 jenze jsem sestrelil tri a stale sem mel 15/1200 tak jsem toho radeji nechal CZ2 ted GE2 ukol nazev pokuseni
     
    Naposledy upraveno: 7/10/20
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. nn jen tuhle dnes jsem bylo sestreleno 5 saboteru a ani jeden se mi zas nezapocetl furt 15/1200
     
    Naposledy upraveno: 7/10/20
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* - zial budes musiet si tu ulohu zrusit a znovu prijat. Mne sa to stalo po spojeni servera, niektore ulohy uplne stratili progress a pri inych sa zas nepricitaval progress. SKus zrusit ulohu, znovu prijat a daj vediet, ci sa pricitavaju uz NPC do ulohy.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Y*o*D*i*A*k*,?? Nemůžeš nám vyfotit o který úkol se jedná, protože jsem v seznamu úkolů nenašel žádný na 1200 anihilátorů a ani podle názvu jsem úkol pokušení nenašel?
    Není v zadání napsáno popořadě nebo je tam napsána určitá mapa, kde to máš střílet?
    Je to běžný úkol, nebo je to tzv. 100-vkový?
    Screen by určitě pomohl, nebo nám opiš to zadání úkolu?
     
    cernakockanapepri a -Juráás2- tohle ocenili.
  9. som na test servery a neda sa my prejst na hlavnu stranku tak neviem co je zase stym
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    taktiež som bol zaseknutý na testovacom serveri od 15:30 až do 17:45 h.
    Ale teraz v 18:40 h. sa mi už podarilo dostať, naspäť na normálny server.

    Snáď sa to podarí aj ďalším hráčom, ktorí sa na test serveri, dnes zasekli.

    A pokým test server poriadne neopravia, už tam nepoleziem. Nestojí to za to.
     
    Naposledy upraveno: 6/10/20
  11. Je to UKOL ze 100 ovy a sabotery ne anhilatory oprava
    ----------------------------
    tak jsem ji zrusil a ted to jdu vyzkouset tak uz to jede musel jsem to zrusit a prijmout znovu jeste ze jsem jich nemel tolik tak dekuji za pomoc;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/10/20
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher a ako to je: s tým testovacím serverom? Opravili ho už, alebo ešte nie?

    Ide o to, že včera si tu #3 písal, že niektorí hráči sa na ňom včera zasekli.
    A nemohli na normálny server. Preto sa pýtam: či už dorazilo k Vám info
    o tomto probléme - či to už nebodaj stíhli opraviť?

    Nakoľko by som na test. server rád šiel, ale nechcel by som tam byť zaseknutý.
    Zajtra po 10:00 ráno, už bude po testovaní. Čo už by bolo s krížkom po funuse.
     
    Naposledy upraveno: 7/10/20
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - bolo ofiko, ze predmety, ktore sa nedali vyrobit v montazi dali ako prihlasovaci bonus. Vsetko, co dojde, tak sa docitas v oznameniach. Mna to tiez vcera zaseklo na testatku na nejaku pol hodku, potom som uz vedel prehodit server. Odporucam na testovaci server mat zalozeny nejaky ucet a nim chodit testovat, cize ak tam aj uviaznes, nic sa nedeje, pretoze to bude ucet urceny len na testovanie noviniek a hry.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher ďakujem za odpoveď.

    Pravdou je, že už to nerobí, to čo včera. Vyzerá, že už tie problémy nie sú.
    Na druhej strane, máš pravdu. Vezmem si Tvoju radu k srdcu aj keď ťažko.

    Dnes som na to šiel inak, poprihlasoval som sa na všetkých 12 serverov,
    až potom som šiel na test. server. Vlastne: tým neprídem o denný bonus.

    Aj to je riešenie.
     
    Naposledy upraveno: 7/10/20
  16. Clypsso

    Clypsso User

    ahojte neviem či ste si dakdo všimly alebo nie ale ja som zistil ze PRIKLAD :mam plny zivot na petovi vypnem ho a znovu zapnem a petovi chyba 10 tisic zivota opravim mu život vypnem ho a znovu zapnem a zas mu chyba život a ešte pripominam že toto všetko som skušal na porte nestrielal do mna nik ani nič
     
  17. ...tak teď jsem to zkoušel 4x za sebou....prodleva nebyla ani vteřina mezi vypnutími.....a hodnoty 85348, 85227, 85109, 84905.

    Je fakt, že se v těch PETkách pohrabali vývojáři tak neskutečným stylem, že je z toho na blití ( a to doslova) ..... abych musel za denní hraní kupovat do PETky palivo za víc jak 40 000,- urka ....a to mi pouze sbírá boxíky po sestřelených NPC a vyhledává cíle.
    Stále se zde mluví o tom že je to chyba a že se na tom již dělá...... takže taky očekávám, že bude tato chyba hráčům patřičně kompenzována..... teda pokud není smyslem této "chyby" vyždímat hráče až na kost a zrušit PETky ve hře.... nebo je ponechat pouze těm drsně platícím.
     
  18. Podle test serveru se spotřebou paliva něco dělají. Při další akci asi "dají k dispozici" protokoly na úsporu PHM. Dělají to moc dobře...
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nevím co je na tom dobrého. Zarábět na tom, že hráči prodělávají. A jsou nuceni, jsi hlouběji sáhnout do kapes.
    Hra se vyvíjí špatným směrem a ve neprospěch většiny hráčů. Protokol na úsporu PHM, zas je vyždímá ještě víc.

    Za pravdu dávám souhlas hráči -*J*A*G*U*A*R*-.
    Za tímto technickým problémem ve hře s pety, stoja výlučně vývojáři BP.
    S touto hrou to dopadne stejně zle, jako se záhadami s. r. o. Chybí už jenom Nibiru.

    Protože když jim hráči v konečném stádiu odmítnou platit, pak jim zůstane, jen vypnout celou hru.
    Pokud za tohle nebude kompenzace jak píše -*J*A*G*U*A*R*-, pak i pro mě pet ztratí jakýkoli význam.

    Financovat ho, kvůli tomu víc nebudu. Tím myslím: reálnou peněžnou měnou. A zcela vážně.
     
    Naposledy upraveno: 9/10/20
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ty dáváš do peta reálnou měnu? Zase tady moc nelži a hlavně neplakinkej. Kdyby všichni platili stejně jako ty, tak už hrajeme všichni jinou hru.
    P.S.pravdou je, že momentálně pet je nejdražší věc ve hře i když to měl být původně jen pomocník.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -Juráás2-, Fazer7λητк a storm128 tohle ocenili.