Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. noh34rt

    noh34rt User

    Mam tam nomálne svoj mail a prezeral som aj spam aj všetko a nič na podporu som prvý krat pisal týžden dozadu a dnes a žiadna odpoveď:(
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. noh34rt

    noh34rt User

    ano lebo keď som sa prvý krát prihlasoval tak som už nevedel meno ale len mail a dal som že som stratil meno učtu a poslali mi na mail spravu kde som mal asi 4 mena na svoj učet
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ahoj,
    podle tiketu soudím že došlo k nedorozumění s podporou, ozvi se prosím na ten tiket zpět.

    noh34rt
    pokud jsi psal na podporu a neobdrzel jsi zpet automatickou odpoved, zkontroluj si spam a filtry na emailu, je mozne ze ti tu odpoved ve schrance automaticky blokuje
     
  5. Odesláno, Ticket#2020111037005813, snad to bude stačit. Vrátit se k ticketu neumím. Ten původní je tam uveden.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

  7. Mám to teda udělat?
     
  8. Ano je aktivní a mělo by mi na něj přijít ověření nového e-mailu. A stále nic :(


    ....nejspíš budu řešit s podporou . . .jen jsem se tady chtěl spoluhráčů zeptat, jestli nedělám někde nějakou chybu . . ostatní údaje změnit šly....pouze nejde e-mail"

    ....ano prošel jsem vše.....i spam....a nic

    Ban na účet nemám...."světské*" věci jsem nikdy nepoužíval . . . jedině za blbý kecy nebo že mám plešku :p;)

    * "světský" = kolotočář
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/11/20
  9. =Marvin=

    =Marvin= User

    Už by jsi měl mít od podpory odpověď nazpět.

    -*J*A*G*U*A*R*- v tomto případě pokud už jsi vyzkoušel vše ze svojí strany, tak určitě napiš svůj problém na podporu.
     
  10. =Marvin=, vyřešeno, děkuji. Doufám, že se taky opraví capcha, nemůžu dražit, ani dát kupony.
     
    Naposledy upraveno: 11/11/20
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    To tady ohlašuješ technickou poruchu tvého mozku mariko?
    opravdu jsi horší než gramofon a v něm zaseknutá deska.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    JJ baghira do týmu? xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
     
  12. An6dr6ys6

    An6dr6ys6 User

    Zdravím, mám premium a nefunguje mi automatické zušlechtění surovin. Buď jsem blb* a nebo bl*á. Je taky dost možné že po více jak 5ti letech vrácení se ke hře to neumím zapnout. Mohl by mi prosím někdo poradit? Projela jsem fórum ale nejsem moc expert na hledání takže jsem nic nenašla :( Díky
     
  13. coolmen

    coolmen User

    Ahoj,je to jednoduché.Ve hre klikni na ozubene kolecko(natavení)potom gameplay a treti od zhora automaticky zuslechtit zdroje to zatrhneš a dej hlavne dole uložit.To je vše.
     
  14. An6dr6ys6

    An6dr6ys6 User

    Děkuji :)
     
  15. coolmen

    coolmen User

    Vůbec nemáš zač.Přeji příjemnou hru.
     
  16. Nereagovat, jinak nepřestane. Děkuji
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Netušíte někdo, co vlastně dneska kromě paymentu v této hře funguje?
    Ví o tom BP, že nejde na mapách skoro nic dělat, včetně vyzvednutí toho nového kalendáře?
     
    *SATKO* a [•MišííK•] tohle ocenili.
  18. Mezisupy

    Mezisupy User

    Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli už se někdo zaobírá tím co se teď ve hře děje. Tím myslím že nejdou přepínat formace a mixovat.
    Už to trvá docela dlouho a myslím si že to hráčům dost vadí. Doufám že se to vyřeší co nejdříve a bude vše v pohodě.
    Moc vám děkuji za odpověď.
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Hra je přeplácaná kravinama, současně jedou Agatusy ,věčná brána, Super Ice Meteoroid a do toho prográmky, ta hra to prostě neutáhne :rolleyes:
     
  20. Nuimi

    Nuimi User

    Ahoj, už jsem to sem psala. Myslela jsem že po dnešním "restartu" bude recaptcha opravena, ale nestalo se.
    Kdykoli když chci dražit se mě to zeptá na recaptchu a když ji chci odkliknout, tak se kroutí, ale nic se nestane.
    Bylo by možné toto opravit. Jsem IT developerka a tak jsem si všimla že máte chyby ve skriptech, myslím že by pouze stačilo aktualizovat skripty a vše by mělo jít.

    Děkuji za případnou odpověď, nebo i opravu