Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Někde jsem četl, že chrome a mozilla v posledním updatu už zakázala FP, ostatní se brzy přidají, možná to s tím souvisí. Nevíme na jakém jádru je ten jejich klient.
     
  2. Ahoj lidi....tak i po updatu se musíte opakovaně každou chvíli znovu logovat do hry.
     
  3. Kdy už tohle Konečně BP Opraví?hlavně pak na CZ2.
    1. Opakované Automatické Odhlašování na Hlavní Stránce a Návrat na Přihlašovací Stránku a to jak v Prohlížeči tak i v Klientovi.a to přesto,že Hraju a su na Mapě v Herním Okně.toto Automatické Odhlášení se děje zhruba po nějakých 10-15 minutách jak kdy.
    2. su ve Hře na Mapě v Herním Okně,proskočím Portem na druhou Mapu a Nic Zůstane Vše Černé a už se neobjevím,znamená to znovu se Přihlásit.
    3.jsem Přihlášen ve Hře,jsu na Mapě v Herním Okně,letím po Mapě a zničeho nic to Zamrzne a Zůstanu Stát na Místě a Nic se Neděje.Znamená to Všechno Zavřít a Znovu se Přihlásit.
    Všechny tyto Problémy se Vyskytují a Opakují jak v Prohlížeči tak i v Klientovi.
    Toto už Mne Vážně přestává Bavit taková Hra a Sere Mne to !!!
    Tak at s tím Laskavě už něco Dělají a Snaží se to co Nejdříve Opravit !!!
     
  4. [†Marquez†], neříkám, že hra vždy běžela jak má. I několik dní jsme byli mimo, nešlo se přihlásit. To bylo a bude. Chci říct, že prostý hráč to prostě skousne, dokáže dělat něco jiného, závislák to neustojí. Taky jsem tu nadával, ale ničemu to nepomohlo. Dneska jsem si již srovnal životní priority, takže raději pomůžu dceři s on-line výukou, než tady řešit, že hra nejde. Navíc pokud prochází komplikovaným procesem ukončení flashplayeru, a "klient" ještě není na 100% v pořádku. Ber to tak, že je to BP, komu uchází prachy, když se na to pořádně nepřipravila. Nic jim nedávej, jejich chyba.
     
  5. josef402

    josef402 User

    CO se deje na mape bl nektere npc tam lita jak s raketov. motorem neni tam nejakej skrat zase nebo to je jen u me
     
  6. Covid_21

    Covid_21 User

    Přetrvávající problém s automatickým odhlášením z hlavní stránky....NOVINKA:
    [​IMG]
    stránka nefunguje... nutno vypnout klienta a znova zapnout....

    Skok portem....druhá strana tma... nutné nové přihlášení.... na normální mapě to jen obtěžuje.... stalo se to i v GG... vždy po přihlášení zničen...!!!!
     
  7. Dělejte to jako ostatní před lety. Brány dělejte v noci, a počkejte, až to opraví. Nebo prostě nehrajte. Jedu v tom 11 let, a ty zkušenosti si do hrobu vzít fakt nechci.
     
  8. Fishbi89

    Fishbi89 User

    [​IMG]6399354 globální evropa 1 zamrzá klient
     
  9. Server CZ2
    toto už Není Normální,at se s tím Snaží co Nejrychleji něco Udělat a Opravit to. Jde o Celkové Zamrzání Klienta.Nejde na Klientovi Hrát aniž by to Uplně Nezamrzlo,nejde takto dělat ani Brány,prostě Nic.
     
  10. Mě brány jdou, lagují ale dá se to ustát. Jen mi zmizelo to kolo brány, vidím jen ten caplík, co se používá ke skoku.
    [†Marquez†], hraj mimo hrací čas, jestli to trochu jde, třeba v noci, nebo brzo ráno. Já jsem starý v 4:00 nic nezamrzá.
     
  11. g.a.b.y

    g.a.b.y User

    Tak odinstalace a opětovná instalace klienta zabrala.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. Fishbi89

    Fishbi89 User

    odinstalace a instalace klienta nepomaha,hned na to jsem stejne zamrznul v hadesce
     
  14. .MIK.

    .MIK. User

    Ahoj mam velký problem kdysi jsem postavil hades a skončil ve fazi 3-3 (ta už dnes prej neni a nelze branu dodělat. v gg když na ni kliknu je tam faze 3-3 pujde s tim něco udělat prosím?děkuji
     
  15. Brána Hades sa skladá z 3 vĺn, respektíve fáz, potrebuješ skupinu minimálne 4 ľudí vrátane teba aby si mohol bránu Hades robiť.
    A musia ta pozvať až v 3 vlne aby si mohol skočiť do brány.
    Napíš niekomu na chat kto bude v 3 fáze, nech ťa pozve do skup.
     
  16. .MIK.

    .MIK. User

    tak dnes jsem byl ve skupině a hades udělali a ma Pouze 2 fáze...takže zřejmě žiješ v době jako ja když bejvala hadeska s 3ma fazema....už jsem to odeslal na podporu a že se na to podivaj ale že ted nemaj čas...fajn aspon někdy no
     
    Naposledy upraveno: 30/11/20
  17. Dnes 30.11.2020 okolo 9:30 som v aukcii vydrazil predmety v hodnote 1.400.000.000 ... jednalo sa vsetko o boostery,
    ale po boosteroch neni ani vidu ani sluchu. Kto mi da nahradu za kredity alebo boostery... Dakujem za pochopenie.
    Marek Freywald
    -----------------------------------

    problem bol vyrieseni boostre naskocili ...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/11/20
  18. .MIK.

    .MIK. User

    Ahoj stále není opraven Antibot (KRUH)...pokud letim a ukaže se kruh většinou tim kruhem proletím a jsem vedle něj. Potom neni možne posbirat box. diky tomu často umřu jelikož musím hru restartovat i s klientem po načteni se v kruhu už ukažu a mužu to posbirat. A pokud se to stane napřiklad u uber k. tak přijde vniveč spostu munice a uber mě sejme ujede. řekl bych že to je dost važny Problém.
    k tomu bych doplnil že pismena s instrukcema jsou mala špatně čitelná a Především se instrukce oběví na tak krátkou dobu že si to ani nestihnu pořečíst kterej box mam vubec sebrat..trva to už měsic a nic se s opravou neděje. Mám toho v celku už plné zuby děkuji.
     
  19. Zdarec mohli by ste opravyt aj hlavnu stranku ked som prihlaseny a chcem ist do hangara alebo kupit boostre tak ma to odhlasi.Roby to cez prehliadac aj cez klienta.

    Doteraz nikto ktomu sa nevyjadril este stale to nefunguje ako ma.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
  20. Áno, žijem v tej istej dobe, samozrejme...;)

    Škoda, že hades bránu točime pravidelne, a čas od času sa stane, že niekoho zabije boss na konci fázy, respektíve uber v 2. fáze a potom vlastne neprejde a musíme ho zobrať až na daľšiu bránu. :rolleyes:
    Celú fázu mimochodom nezrušili, zrušili len Emperor Lordakium (boss v 2. fáze), pretože sa to bugovalo a brána sa tažko robila.
    [​IMG] [ https://ctrlv.cz/Xljv ]