Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*J*A*G*U*A*R*- - za stareho CM Baracusa boli streamy ohladne buduceho vyvoja, lenze ako je tam nove CM, tak uz toto streamovanie skoncilo. Aktualizacie sa zverejnovali aj tu na fore: Vývojářský blog
    Momentallne nemame ziadne informacie o pribudani serverov. Tento PVE server pribudol skor kvoli jeho vynimocnosti, ze bude mozne tam hrat aj v PVE mode pre hracov, ktori chcu robit ulohy bez strielania sa s inymi hracmi.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    -*J*A*G*U*A*R*- tohle ocenil(a).
  3. neboj se bude super kompenzace ! Dostaneme pár směšnych věcí a zavřou na hubu !
     
  4. ZOHANe Děkuji.... tak to je opravdu více než smutné :oops:

    Asi jsem naivní.....ale podíval se někdo kompetentní např. na *** a jeho hry?? .... a porovnal s kvalitou DO??? V dnešní době probíhající 4 generace UI, a BP nám předkládá ( a sorry za to přirovnání ) tento neskutečně chybový a silně zastaralý "paskvil".
    Nechci zde upřednostňovat jinou hru.....o tom můj komentář není..... ale pouze pro srovnání zde uvádím odkaz videa na YT pro srovnání: zde jak může v dnešní době vypadat hra a vánoční "eventy". A to už se naprosto nezmiňuji o nefunkčnostech a problémech v této hře. Aktuálně jsem jich napočítal něco kolem 30-ti = stačí si i projít forum za posledních pár týdnů.
    .....dalším ( a v této situaci asi pochopitelným ) aspektem je naprostá absence informací, kterým směrem tato hra směřuje a jaký bude její další vývoj ( tedy pokud vůůůbec nějaký bude ).
    ...dalo by se o tom velice dlouze debatovat.....ale zde bohužel stále častěji platí, že "mlčeti = zlato" . . . z mnoha důvodů.
    A hlášky typu, abych to nehrál, že mne nikdo nenutí, je pouze smutným argumentem, který nemá smysl ani komentovat.
    Přeji všem hráčům Krásné vánoce a do Nového roku přání změn k lepšímu v této hře.
     
  5. .MIK.

    .MIK. User

    ahoj Našel jsem problém u lodi CENTURION -je to jediná loď s kterou se obtížně sbírají předměty a především bonus box.
    Jde o to že loď většinou z části a někdy zcela zakryje předmět a nedá se (běžně) sbírat jako u jinych lodí.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. rodriego

    rodriego User

    Npc mne sundali přes půl mapy a teď se nemůžu nalogovat, ale ono už to asi ani nemá cenu psát že?
    Když víc věcí ve hře nefunguje než funguje :)
    Jen tak dál...
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    rodriego můžu poradit?

    Zkus vymazat vyrovnávací paměť DNS a ďalších nastavení sítě
    ve příkazovém řádku správce. Tady jsou pomůcky:

    [​IMG]
    nezabudni je potvrdit Enterem.
    Poté co všichni tyto příkazy použiješ.

    Vypni a pak restartuj komp.
    Až pak zde napíš, jestli ti to nepomohlo.
     
  9. -Ultima-

    -Ultima- User

    Ahoj ,je cca 4h. po udržbě a opět nic nefunguje,opět se nedá přihlásit do hry,při skoku se seknem,při portování také...problém G5
     
  10. Fishbi89

    Fishbi89 User

    po dnešní opravě jsem zamrzlý v portě na klientu,tak nevím co opravili?
     
  11. Moloch8559

    Moloch8559 User

    [​IMG] [​IMG][​IMG]

    Vynikající práce, opravdu jste opravili všechny chyby, akorát se nemůžu nalogovat do hry, ale to je jen malý detail, který se zase bude řešit, zase server nepojede 2 hodiny, pak se to opraví a rozbije něco jiného atd.
    V klanu nelze vytvořit hodnost (ale radši to neopravujte, nebo se rozbije celý klan)
    A ten "povedený" klient, který každou chvíli zamrzne dokonalost sama
    Tak jsem dnes sundal jednoho kristallona, sebral bonus z nového kalendáře a to je vše :) jen tak dál
     
    Naposledy upraveno: 18/12/20
  12. Musím souhlasit s Moloch8559, úplně stejně, nejde nalogovat, klient se neustále odhlašuje nebo se objeví hláška: stránka nefunguje.
    Veselé vánoce přeje BP:(:mad:
     
  13. Bol som 5 min v mrazivom bludisku a potom som zamrzol a uz ma ani nejde pripojit na server, cz1
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak když je to mrazivé bludiště, tak je logické, že tam zamrzneš.:)
    Koukám a pozoruji, že oprava opravy ohlášené opravené včerejší opravy se nějak nezdařilo.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Upřímně bych chtěl vidět odměny za tento měsíc pracovníků kontroly kvality BP?
     
    Fazer7λητк a pepan70 tohle ocenili.
  15. Dobrý den jen chci upřesnit jednu věc dostal jsem včera pár xenomitu asi ze zelené bedny ale na skylabu ani v lodi nic nemám a to není poprvý co jsem otevřel bednua nic jsem nedostal potom po chvíly jsem dostal ale nepřičítalo to nemám důkaz na náhradu ale jen pro příště měli by jste se na to podívat.

    PS: Jak někdo říkal nejdříve udělejt ejednu věc normálně a až pak přidejte novou hraju na serveru GBL1
    Server: gbl1 (Globální)
    ID: 71904343
     
  16. c3laskoncz

    c3laskoncz User

    Tož co zas je s tou hrou chvylku de a ted se zas nemužu přihlasit na mapu
     
  17. Hlavně do toho nacpat prachy :) vysměch
     
  18. jojo1164

    jojo1164 User

    Nejde to znovu :)
     
  19. tak Helix můžete kupovat k tomu 50% boostery slevu a modlit se že otočíte 1 gg za víkend k tomu dostanete bonusový kod na 10x x-viz ... ¨.D prostě tohle je fakt už jen pro smích nic jiného
     
  20. Ach jo, hrál bych, hrál ale nějak to nejde, už jsem i odinstaloval a znovu nainstaloval ale Globální Evropa 5 ne a ne se načíst, sice sbírám denní bonusy ale to je tak všechno......dost nuda, už druhý den :-(