Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ENDY1913

    ENDY1913 User

  2. A kompenzace, omluva je kde ?? :confused::confused::confused::mad::mad::mad:
    Pravděpodobně restart hry pomohl, ale kde mám balíčky, kalendář.
    To je ostuda, že se mete vše pod práh !!
     
  3. Ano,Přesně jak Píšeš. Kde je Omluva a Kompenzace za Včerejší Nefunkčnost Hry ze Strany BP. Zase Nic,budou Dělat jako že se Vůbec Nic Nestalo,že o Ničem Neví a Vše Funguje Naprosto Normálně a v Pořádku. A to je Pořád dokola od BP.
    Čekáme na Vaší Omluvu a Kompenzace BP. VY Moderátoři a Administrátoři jim to tam Račte Patřičně Vyřídit a Tlumočit,jelikož Mnoho Hráčů je tu Pořádně Naštvaných.
    A ne,že se tu k tomu postavíte Stylem Vyřešeno Lock. a tím to Hasne.Tak to teda NEEE.
     
  4. Draxianer

    Draxianer User

    Tak asi jsem divnej, ale mně to pořád nejde :D Globální Evropa 7 :/
     
  5. Práve sa mi stalo že som si spustil dennú misiu, dal som prerušiť lebo som si ju chcel pustiť neskôr a misia mi zmizla zo zoznamu denných misii v riadiacom centre.
     
  6. Draxianer

    Draxianer User

    Tak problém je asi i u mně.... Teď jsem zkusil přepnout z wi-fi na hotspot přes telefon a na tom mi to jde.. Takže to nejde u mně v domácí síťi, přes data od O2 ano.. Nevíte kde může být problém?
     
  7. Fishbi89

    Fishbi89 User

    ódva je asi nejhorší net pro tuhle hru,pokud nejsi někde ve větším městě a ještě nemáš modem metr od pc nebo noťasu na wifi
     
  8. Draxianer

    Draxianer User

    No vidíš a zrovna na něm mi to jde... ale na internetu od místního providera se hra nenačte... :D nechápu
     
  9. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Mně nešla a teď to nemůžu zjistit, protože ani nemůžu hrát. Celé Vánoce si nezahraju. Mohl jsem získat 4000 křemene, 15 tisíc ab-l, několik tisíc rinusku, několik stovek trace a modul štítu x2. Nic z toho nedostanu!
     

  10. Zasláno na podporu:
    Prosím o kompenzaci....celý den jsem byl zaseknutý ( z důvodu nefunkčnosti hry
    25-26.12.2020) v eternal bráně. Měl jsem nakoupeny dual boostery na DMG, Štíty,
    HP, cooldown a rychlost oprav....tj 10x 7000 uridia ( koupeno ve slevě. Dále jsem
    přišel o kompletní palivo pro PET v ceně 18000 uridia a jeden den prémiového účtu.
    Děkuji za vstřícné jednání.
    Nick: -*J*A*G*U*A*R*- CZ2

    Zmazane

    .... odpovědi jsem moc neporozuměl . . . prosím admina (y) o upřesnění, zda byl tento můj požadavek přeposlán dále, či nikoli , resp. jak dopadají tyto situace. 100% to zajímá naprostou většinu hráčů.
    PS: mám pocit, že v pravidlech chatu je nepublikovat odpovědi BP....ale jak jsem z toho pochopil, odpověděl mi jakýsi "mezičlánek " v komunikaci s BP....a tudíž jsem pravidla neporušil.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*J*A*G*U*A*R*- - ak chces riesit nejaky ticket z podpory hry na fore, tak si napis do sekcie chat, kde ostatni hraci nemozu vidiet tvoje spravy.
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nechci být za negativního hráče, ale upřímně za celý letošní rok jsem neviděl žádné řešení mých nahlášených problémů a chyb ve hře. V tiketech mi bylo vždy sděleno, že my nic nemůžeme, buďte trpělivý, přeposlali jsme to dál, brzy se vám ozveme a za 3 dny se zavře tiket a je po problému? když ten problém začnu řešit a urgovat za 14 dnů či měsíc, tak je mi sděleno, že je už po akci, nemáme žádné informace, nebo že je toho opravdu moc?
    Na co tedy ta podpora vlastně je, když nemá nástroje na řešení chyb a bugů a nepřipsaných věcí ve hře?
    Proč hráči nemohou někde on-line vidět seznam těch ''údajně'' nahlášených chyb a bugů?
    V poslední době jen vidím všude smajlíky a ignoraci a BP nedělá nic.
    Pokud BP s příchodem 1.1.2021 nezačne něco konečně dělat se všemi problémy, tak přijdou o dalšího platícího hráče. :)
     
  13. Punisher a ta kompenzace je kde za nefunkční hru ??


    kde je klient pro OSX ?? jestli nikdo neumím odpovědět na dotazy, nebo mail mi dej na BP.
    Už mě to nebaví, člověk musí dělat práci za Vás.

    Vše zameteno pod práh, myslíš že nevím, jak si mazal ty příšpěvky jak jsme hlásili nefunkčí hru. Tak jste tu nebyli. Jen co se hodí zrovna.

    Tak to teda NEEEE.


    Nemám boostery, nic, kompenzace nikde, kalednář, brána fuč. Omluva nikde.
     
    Naposledy upraveno: 27/12/20
  14. Jsi hodně naivní, jestli si myslíš, že když napíšeš přímo BP výhružku vůči kompenzacím, že se tebou budou zabývat:) A uvědom si, že jestli ti smazal příspěvek, tak si v něm měl pravděpodobně něco, co bylo proti pravidlům fóra. Moderátoři tady, ani na chatu ve hře, ani na discordu nezmůžou nic, maximálně přetlumočení naše sdělené problémů.
     
  15. rodriego

    rodriego User

    •ŞĦΘCK▪ nemá smysl nadávat a už vůbec ne Punisher.
    Je to totální neschopnost firmy jako takové. Bp nikdy nedával moc velké kompenzace už z principu - to už asi mohl vědět za ta léta.
    Vývoj pro Os x to je otázka (nicméně, pokud máš starší Macbook můžeš využít Boot Camp, nebo virtualizaci), protože pokud víš Apple přechází na ARM a tudíž by museli vytvořit apku na něco, co je teprve v plenkách, nehledě na "výtvor" pro Windows, který asi někdo vytvořil za 5 minut z nudy a Linux taky nemá klienta, takže..
    Zametáno pod práh? Nepřijde mi... je tu 136 stran hlášení chyb, což to je pro mne pořádný ranec... Kdysi Bp "zametalo" pod práh zmínky a i slova o automatech a byly za to i bany, to bylo o mnoho horší :)
    Jinak spokojenost - zase to opravili, hra mi jede celkem stabilně, logovat jde, střílet NPC taky, zatím :)
    Díky jen tak dál
     
  16. Jinak jestli toužíš tak upjatě hrát na Macu, který je na hry za mě k prdu, tak zkus program VirtualBox:)
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. citacia zmazana
    za nefunkční hru 25.12.2020, kdy nefungovala hra celý den.

    Kde to máme, slušnost je kde.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/12/20
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - si uz dlho na fore, mal by si vediet, ze predosly prispevok sa necituje.
    Kompenzaciu moze dat len samotne BP, my nie, kedze nie sme zamestnanci ani nemame take pravomoci.
     
  20. IngotI

    IngotI User

    Je fajn že po restartu to opět nejde. To stejné jako před svátky, jenom to vytváří spojení. Evidentně se můj klient nemá s kým spojit. Je to takový herní eunuch;)