Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jak stojí při přihlašování na forum..hlavně žádnou paniku:p
     
  2. rada1967

    rada1967 User

    Boží hra,když náhodou jde:)
     
  3. Tak nám to opět zkolabovalo od 10 hodiny se nejde přihlásit.
     
  4. DarkBungle

    DarkBungle User

    zdravim při skoku na 3-8 se mi sekla lod......nejde se na ni lognout když aktivuji jinout lod jde se na ni prihlasit ale v warpu lodi ta má hlavní kde mám vybavu a chtětel bych sní lítat tak ta tam neni a je kdesi bugnuta prosim o radu děkuji
     
  5. Ano, žádnou paniku bude hůř.
     
  6. Zkus si prohodit loď, mě to na global pomohlo se přihlásit.
     
  7. Covid_21

    Covid_21 User

    Co je zase s hrou? Přes web už nejede a teď klient nemůže navázat spojení.... BP krachl, nebo co??? v poslední době je víc problémů než je zdrávo.... přestává mě to bavit... a asi nebudu jediný....
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Též mám momentálně problém dopoledne vše běželo jak má. Momentálně při spuštění tlačítka start vyjede nové okno a skončí to jen u hlavní obrazovky s kalendářem a nekonečném batton nahrávaní. ( Je to v aplikaci Klienta )
    [​IMG]
     
  10. Fishbi89

    Fishbi89 User

    klient opět odhlašuje!!!!
     
  11. DarkBungle

    DarkBungle User

    Restart serveru vyřešil.
     
  12. Kaloww

    Kaloww User

    Zdravím může mi někdo říct proč mi nejde se lognout do hry(přesněji jse vůbec na svuj účet nedokáži přihlásit)? vypíši přihlašovací údaje dám přihlásit a nic se nestane a hnedka se zpátky na čte uvodní stránka(zkoušeno na klientovi i v prohlížeči).....na podpoře chtějí po mě ID ale jak ho mám zjistit když se vůbec nikam nedostanu????
     
  13. .MIK.

    .MIK. User

    Ahoj celej den se nikde nevyskytuje okvětní křemen.
    ahoj upravuji.... již dva dny se nezobrazuje křemen. (potvrzeno vice lidma)
     
    Naposledy upraveno: 3/1/21
  14. Nepsalo se někde, že po Novém roce již nebude křemen na mapách??
     
  15. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Ten okvětní křemen zůstává v inventáři nebo se po skončení akce spotřebuje ?
     
  16. uUu

    uUu User

    ma ostat, ale tu nikdy nevies
     
  17. Zmizely slevy pro nákupy....5% za prémko a 25% koupený slevák.....tak POZOR !!!!!
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. -*J*A*G*U*A*R*-, na jakém serveru? Global mi to ukazuje správně, GE2 bohužel nemám, propadlo mi v pátek a před pár hodinami.
     
  20. .MIK.

    .MIK. User

    opravdu e ruší křemen?ja jsem nikde nic nenašel. nicmeně tu křemen stale neni.
    (Křemen neni k sebráni nikde na mapach)