Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak jak je to s tím Okvětním křemenem ? Z mapy zmizel, montáž z něj končí 15.1 zůstane tedy v inventáři nebo ne ???
     
  2. .MIK.

    .MIK. User

    takže ho odeberali na stálo?ja myslel že je to nějaky defekt.tak to už se neoplati ani double box..
     
  3. ...neměl jsem slevu ani 5% a ani 25%. Server GE2. Při nákupu munice to chtělo plnou výši platby....ale už to zase jede.
     
  4. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    No to bych taky rád věděl, jestli je to nastálo či co. Zda zůstane v inventáři nebo ho mám utratit ???
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. thordes

    thordes User

    fungujou někomu ted ty balíčky v obchodě????....mě to píše jenom Bohužel nemůžeme momentálně tento balíček zobrazit.
    Důvodem může být, že už tento balíček vlastníš nebo Ti v Tvém obchodě není k dispozici.....ale nic nevlastním,a jestli to nemůže být k dispozici,proč to tam teda je??????
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nahlasil si nepovoleny link a potom si citoval spravu, v ktorej bol obsiahnuty nepovoleny link. Trosku teda uvazuj. Navyse to bola reakcia na zmazany prispevok, preto som zmazal aj tvoj. Kludne sa stazuj na podporu aj na lamparen. Tento prispevok tiez mazem, lebo je OT a body som ti nedal, len zmazal prispevok.
     
  8. leosacek

    leosacek User

    Je fakt, že ohledně toho křemenu by mohlo být víc info .. taky by mě zajímalo, zda ho budou dávat na mapy ještě někdy, či jestli ho mám všechen spotřebovat, protože už za něj v budoucnu nic nepůjde vycraftit .. dle mýho názoru by ho mohli nechávat třeba každej víkend na mapách a věci na crafting z křemene by mohli taky nechat. Radši vyrobím EMP za křemen než za U .. :D
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ty chceš od BP informace a ještě dopředu?:)
     
  10. Myslím, že už byl, tak zas bude. Nebude to jednorázovka, bylo to příjemné.
     
  11. Tak za to nedopatření se omlouvám,rozumné vysvětlení od tebe mi dává za pravdu,příště si z toho beru příklad
     
  12. *kalkulačka*, 3:30 není to poprvé. Víš, já už toho fakt hodně pamatuji. Doporučuji celé :D. V dětství jsem to poslouchal na Svobodné Evropě, aby mamka nevěděla... Tohle je ta správná písnička i pro Saimon :D. Překlad tam je, a jsme Češi, ne. Gestapo nám říkalo "smějící se bestie"

     
    Naposledy upraveno: 7/1/21
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Hrával jsem Krylovky na kytaru v té temné době ;)
     
  14. .MIK.

    .MIK. User

    pokud jde o křemen tak zmizel a nikde se sbirat neda stále. je to cca tyden
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    R.I.P křemen, měli jsme Tě rádi.:(
     
  16. MrKat2000

    MrKat2000 User

    Zdravim ma tiez niekto problem s Top rebrickom ? Asi uz druhy tyzden mi ho nechce nacitat na PVE a na GE2 mi to nefunguje asi 3 tyzden uz. Vsetky ostatne tabulky ako hodnost klany skusenosti cest... funguju len ta hlavna v strede nejde nacitat. Vzdy to trva tak minutu a potom to vyhodi http error 500, ziadost nemohla byt spracovana. Nikto sa na to nestazoval aspon som nikoho nenasiel tak ze ci to je znamy problem alebo len mne to nejde.
     
  17. To je maličkost, taková UBA nefunguje už roky.


    Poslechněte si text a zjistíte, že to není OT. ADMIRÁL╬ACKBAR, generál odboje.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/21
  18. Septarzx

    Septarzx User

    BUG ETHERNAl nefungujuci pet a ani panel

     
  19. Rebbitek

    Rebbitek User

    ahoj nemohu se vubec přihlsit do hry na druhem učtu jsem pravě v braně pluto chtěl jsem si poslat seprom a okno se odlogovalo a nejde se přihlasit-zadam heslo načte to tu červenou čaru nahoře a a nic zas mužu napsat jmeno a heslo.na jinem učtu mě funguje vše. zkusil jsem cleanr,tady mezipamět restart pc a stejné....nějaka rada pls?asi bych to neřešil ale koupil jsem za penize pernamentku a je malo času něco posbirat.
    na podporu jsem napsal a nikdo se neozval.Je tu nějaky admin, kteryse muže doubat v učtech prosim?
     
    Naposledy upraveno: 16/1/21
  20. Jsem absolutním zastáncem řešení obuvníků. Když mě to zavře do kruhu, musím vyndat druhé brýle, abych si přečetl, co mám sbírat. Moderátoři, můžete prosím nahlásit na centrálu, aby to bylo častější, ale aby byl podstatně (5x) větší text, to se fakt nedá přečíst.