Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Auron

    Auron User

    Ďakujem za feedback ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, o tom oneskorení viem, no nikdy sa mi to zatiaľ nestalo v histórií aukcie, že by mi ukazovalo staré údaje.

    Punisher problém sa asi vyriešil sám, už mi prišla správa, že som predmet úspešne vydražil rovnako je už aj v histórií správny údaj tak sa ospravedlňujem.

    PS: pre pobavenie, súčasne mi prišiel aj email zo dňa 25.1. :D, už som aj zabudol, že som niečo dražil:rolleyes:
     
  2. Všiml jsem toho na globálu, protože jenom tam mám co dražit. Punisher, tak se tam podívej, účet tam máš, já ty snímky neumím.
     
  3. Auron, ??? Nemyslíš, že když je opožděno připisování výsledků aukce o cca. 25 minut, tak logicky bude i opožděna ta historie aukce?
     
  4. Auron

    Auron User

    ****Lachmed24**** logické to určite je, ale ak si prečítaš vyššie tak píšem, že v histórií aukcie sa mi nestalo, že by som videl staré výsledky. Možné ale aj je, že som si ich predtým nepozeral pozorne. Nie som na toľko blbý aby som niekomu v inom vlákne sám radil, ak by som nevedel o čom je reč ;). Už som sa za tento rozruch ospravedlnil a myslím, že k otmu nemám viac čo dodať :).
     
  5. Fishbi89

    Fishbi89 User

    proč se zase nedá nalogovat do hry a montáž nefunguje ani po přelogu ani proskoku portem?
     
  6. ten istý problém server GE1 a ešte ma to vyhodilo z večnej brány, som zvedavý či mi dajú kompenzáciu.....
     
  7. Auron

    Auron User

    Fishbi89 to, že ti nejde nalogovať je zrejme kvôli reštartu servera. Trvalo to trochu dlhšie ako obvykle. To ostatné s ním pravdepodobne tiež súvisí ale tomu sa ti skôr vyjadrí asi moderátor.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zachovejte paniku, vždyť pouze ''opravovali'' drobné chybičky v překladu ne?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    https://ctrlv.cz/gLGf
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - ja som ale neziadal snimky od teba, ale od ineho hraca, ktory pisal, ze je to uz v poriadku. Nejaka prodleva sa tam moze obcas objavit zial. Navyse hrac nespomenul server, cize neviem, ci na nom hram. Jedine, co som si vsimol je cakacka na vydrazeny predmet.
     
  10. Dobře, bavili jsme se zde i o tom, že hraješ global. Dám do dražby 25mega, a při čekání na zprávu a předmět nebo kredity jsem se podíval do historie aukcí a tam bylo, že ho někdo vydražil za 16mega. To si na tom globalu můžeš vyzkoušet i ty. Takže opoždění je jedna závada, a druhá je opoždění v historii aukcí. Aby došlo k vzájemnému porozumění. :D Děkuji :D
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - na globaly uz praveze neposobim a zial neviem si to ani overit, ci dany problem bol nahlaseny, to moze len TL alebo podpora, preto sa odporuca problemy hlasit podpore hry ;)
     
    • Nemám s podporou v poslední době štěstí, a je mi ukradené, že je tam ta chyba, já jim určitě psát nebudu.

     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - aku chybu mas na mysli? Pokial dojde nejake FAQ, ktore je prelozene, ale prekladatelia don neprelozia Black light (cierne svetlo) ale pritom v hre to je prelozene, tak moze dochadzat k zbytocnym otazkam, kedy sa hraci pytaju, co je to ten black light, pretoze nie kazdy vie anglicky napriklad. Pokial nieco nechcu prekladat do FAQ, potom nech to neprekladaju ani priamo v hre, ale zial to uz ide mimo mna. Ja s tym nic nespravim, nie som zamestnanec BP ani prekladatel (aj ked mnoho toho musim bezplatne prekladat veru aj ja)
    Mrzi ma, ak mas zle skusenosti s podporou hry, ale v tom ti zial nepomozem.
     
  13. Na to jsem myslel, ale pokud ti to posílají jednou v češtině, podruhé v angličtině, omlouvám se. Jen mě zarazilo to porušení kontinuality.
    Nemáte to jednoduché, pamatuji když Orome jednou nevěděl název suroviny, protože shora nepřišla a jeho popis žluté blesky byl fakt Boží. (tetrathrin)
     
    Naposledy upraveno: 4/2/21
  14. Auron

    Auron User

    Neviem či sa to deje len u mňa no klikanie v GG je neúnosne pomalé. Čakám niekedy 5-10 sekúnd kým mi vypadne info, čo som si vlastne vyklikal. Čo ale chcem nahlásiť je, že včera sa mi stalo 3x že mi vyskočila tabulka, že nemám žiadne dostupné U ani EE a všetko sa mi akoby vynulovalo. Po reloade stránky to bolo v pohode, len by ma zaujímalo, či to už niekto hlásil. Nech máte keď tak info.
     
  15. Ano, klikání se seká, taky se mi vynulovalo uridium. Po relogu bylo zpět.
     
  16. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Pokud se ti to seká v klitentu tak klikej bránu v jiným prohlížeči
     
  17. Auron

    Auron User

    *RimmerH* žiaľ, keď sa lognem cez browser tak v ňom môžem robiť velký prd. Vždy mi vyhodí screen keď sa chcem niekam prekliknúť, že si mám stiahnuť klienta tj. sa nikam okrem domovskej obrazovky nedostanem. Neviem či sa to dá nejako obísť moc som sa do toho nepozeral.
     
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Máš pravdu už to nejde, jěště v prosinci jsem to tak taky dělal
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Odpoved najdes tu: Suroviny (rudy, šutry, šurky)

    Kedze sa nejedna o chybu/bug v hre, ale zly preklad ceskych prekladatelov, tak som prispevok zmazal.