Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Reload321

    Reload321 User

    Dobry mam problem s platbou
    Nemožem platit normalne Eurami neviem prečo ale zmenilo sa mi to na Libry a neviem ako to zmenit. neviem kam to napisat tak to pišem sem.Dakujem za odozvu
     
  2. Auron

    Auron User

    Ahoj Reload321 pridám sa k tebe, mňa to nijak neobmedzuje nakoľko platím cez paypall no keď to už spomínaš aj mňa by to zaujímalo. Účet som totiž zakladal v čechách a odvtedy mám platby v CZK (neviem ani či to nejako súvisí), neviem či sa to dá nejako zmeniť a keď si otvoril túto tému tak by ma to clekom zaujímalo :).

    ----------

    Edit: keďže nechcem písať viacero príspevkov pod seba no zároveň dlhšiu dobu nikto v téme nereagoval tak snáď sa vám tento edit ukáže :)

    Chcel by som upozorniť na preklep v preklade.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/2/21
  3. po dnešním update klienta opět zamrzá loď na mapě
     
  4. Jeřen

    Jeřen User

    Ano i mě zrovna v eternalce, ve vlně 82 to potěšilo. Radši jsem to vypnul jinak bych byl neslušný a skončilo by to banánem. Takže ten samý problém.
    Jeřen
     
    Naposledy upraveno: 25/2/21
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ten updat klienta nic nevylepšil (Win 7) ba naopak :rolleyes: Přestává mi štřelba, loď zamrzá, po chvíli nečinnosti na mapě vypadává spojení, prohlídnout si např. montáž musím provádět za letu. Když se z mapy podívám do hangáru a vrátím zpět na mapu, tak se vše několikanásobně znásobí až do nekonečna. Myslel jsem že chyby budou postupně odstraňovat, ale je to spíš čím dál horší ...
     
  6. ano Win10 tie isté problémy a to som sa tešil, že klient konečne poriešil tie roky trvajúce lagy....no a je to späť....
     
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Vzal jsem jinej noťas s W-8 a tam po updatu to šlape celkem slušně, snad jen nákliky jinak jsem zatím nic nezjistil o_O
     
  8. Ve faq vzedmutí blacklight je, že ty modré rakety nepřítele na tři zpomalí a ubere 80.000 štítu, ale to zpomalí toho, kdo to použije. Nevím kam to mám psat, tak to píšu zde.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Já jsem dal hledat tady na fóru a vyhledalo mi FAQ blacklight surge a tam to hned na začátku u té rakety je.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kamarád2000 - uz som to pozrel, zial prekladatelia BP to museli zle prelozit. No vo FAQ, ako som uz vyssie poslal screen to je spravne napisane. Kazdopadne som to pre istotu aj tam prepisal.
     
  12. Jeřen

    Jeřen User

    Tak jsem zase přišel o Eternalku klient úplně mrtvej. Buďto ať daj aspoň ještě jeden život nebo vracej bránu tohle přece takhle nejde, dnes už po podruhy, ja ty vlezy taky nečaruju. Chcete aby byl člověk slušnej, ale tohle je fakt na dvě věci!! Nahlásil to někdo že klient po poslední synchronizaci zamrzá?
     
  13. pepouch

    pepouch User

    Zrovna jsem hledal toto téma,díky,alespoň sem si jist,že to není náhodou.
    Přihlásit,nalogovat,restartovat,sory jako.
    To opravdu nakrkne.A je to opravdu od poslední synchronizace.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. pepouch

    pepouch User

  16. Auron

    Auron User

    Neviem či to je technický preoblém alebo zámer no každopádne, prečo nejde strielať svoje vlastné petko keď som v skupine? Často sa mi stane, že sa prekliknem a namiesto kami dám opravu peta a následne to kami nemôžem použiť pretože je pet pochopiteľne healnutý no zároveň ho nemôžem poškodiť raketami pretože mi to píše že "Členov skupiny nemôžeš napadnúť!."
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Auron

    Auron User

    Prosim Vás, kam sa podela Deadly Battleray? Lietam tu ako **** už 51 minút presne a nenašiel som ani jednu :). A potom, že prečo sa správam podozrivo :rolleyes:.

    Btw @Punisher vďaka za zodpovedanie otázky.
     
  19. je fajn že opraví chybu,stránka se obnovuje,neodhlašuje a nezamrzá,ale nedá se přihlásit,je to takové záplatování děr stále dokola jako na silnici,než abych vyřízl kus silnice s dírou o větších rozměrech a udělal pořádné podloží,smutná logika BP