Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Auron

    Auron User

    @JESSICA170811 treba vydržať, pri každop update sa nedá niekoľko minút prihlásiť. Veď na sme si už zvykli nie? Staré rýchlovky sú už minulosťou heh.

    Edit: ten problém s lagmi pri prehadzovaní konfiguácií nebol na toľko dôležitý aby sa fixol v tomto update? :confused::confused: Odpadnem už ozaj.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/21
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    DOCELA ŠOK : Dělal jsem Eternalku a naštěstí při ukončení 183 vlny začalo odpočítávání tak se odhlásil. Asi za hodinu jsem nalogoval loď, objevila se černá mapa, koukám kde jsem a najenou bez přípravy - rudej roj a protegiti 184 vlna !!!
    Jen taktak jsem to ustál a bez šutrů v lodi s ždibkem života jsem jim utek :D a nakonec jsem to dohrál do 193 :):):)
    PS: Myslíte že jsem udělal tu 200 ??? V 198 vlně to zamrzlo a bylo vymalováno :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
    Už se na to vykašlu ...
     
    Naposledy upraveno: 4/3/21
  3. půl hodiny po restartu to běželo normálně,potom jsem opět zamrznul na mapě,ptám se tedy pana Punishera jestli s tím něco dělají nebo ne?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    JESSICA170811 - Pan Punisher nesedi v BP a v emaily stalo, ze synchronizacia prebehla uspesne s opravenim chyb. Takze je to na pracovnikoch BP, aby ak je nejaky problem ho aj opravili. No zatial nic neprislo, zeby nieco s niecim robili.
     
  5. Auron

    Auron User

    Ja sa znovu pridám do tejto témy a rád by som reportol nekonečné (nevyzbierateľné) zdroje, a to konkrétne biferon :). Skrátka ležia na mape ale nedajú sa vyzbierať. Nie že by mi to vadilo, len na to upozorňujem. Nie je to len ojedinelý kus, je toho podstatne viac po mapách. Či to je nejaký zámer alebo druh ďalšieho podareného anti-*** systému o_O?

    Len tak na margo predchádzajúcich príspevkov, myslím, že pánovi Punisherovi môžeme byť vďačný za jeho existenciu. Za posledný mesiac čo som znovu tu som si totiž nikoho iného ani na fóre nevšimol. Takže pre tých, čo sa na fórum neobracajú "lebo odpoveď dostanú o rok" tak to berte v potaz ;).

    EDIT 18:28
    Funguje vám login do hry? Ja mám momentálne len bielu obrazovku o_O

    EDIT2
    Po 10 minútovom výpadku to už beží :cool:
     
    Naposledy upraveno: 3/3/21
  6. Zdravím,
    Mám problém s přidáváním kontaktů ve hře.

    Po zadání jména do kontaktů dám přidat objeví se ozubené kola a nic se nestane.. přitom odstranit hráče se seznamu můžu. Dokonce když trochu pozměním hráčovo jméno tak mi to napíše že hráč na serveru neexistuje

    Setkal se s tím někdo ? Popřípadě jak tuhle chybu řešil

    ID:32195122
    s:GE2
     
  7. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

  8. pepouch

    pepouch User

    Má pravdu předsedo,je to teď bída.Pořád se to seká.
     
  9. Zdravím, před chvílí (zhruba 30 minut zpět), jsem si stáhl Darkorbit a první pocit hned zklamání. Když v obchodě kliknu na věc, pod kterou je platební oblast a chci se podívat kolik stojí jakýkoliv balíček, loď, munice, design.. tak to vyskakovací okénko se otevře a po pár vteřinách to píše že neodpovídá a nebo se otevře celé bílé a do sekundy zmizí. Reinstall jsem zkoušel na Opeře a Google Chromu. Co s tím?
     
    Naposledy upraveno: 13/3/21
  10. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

  11. Viete sa dostať do hry? Mne to zmrzlo v Zete a už sa neviem prihlásiť. Server GE1
     
  12. kentik007

    kentik007 User

    Majú to preťažené kamarátom ani mne nejde chat seklo ma v hadeske teraz mam druhu vlnu ako... Samozrejme na kompenzáciu za stratu nervov môžeme zabudnúť. Takže double mi dnes skončil...
     
  13. ešte, že som nešiel do Eternalky......nedela poobede klasika
     
  14. kentik007

    kentik007 User

    kokso jedna hadeska mi treba na 8 spartanov a tu jednu mi to pokasle server :D
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. (MAHONI)

    (MAHONI) User

    Punisher věděl bys mi poradit nejde mi ani web ani client když spustím client hodí mi to Tento web není dostupný a to samé na webu co s tím jako mám dělat? :D kde je chyba
     
  17. Jdu do hry, dorazil seprom, přidám ho do laserů a původních 150K sepromu zmizelo. Cokoliv na serveru trvá strašně dlouho než se přepne a přihlašování na server až 1 minutu.
    Zamrzá hra pořád, mně to dokonce občas hází modrou obrazovku, a to mám nový silnější PC.
    Není víkend, aby nebyly problémy, např.stavět brány je o nervy jak dlouho trvá než naskočí další klik, jo a nejde chat :eek:
     
  18. PETR

    PETR User

    Ahoj nám to také nejde pouze pres telefon se do hry a na svůj účet dostanu a to ještě prez data a ne wifi. Tak sakra kde je problém.
     
  19. kentik007

    kentik007 User

    Problém je ten že server potrebuje reštart. Dneska to haslo robte len to čo ide. Pevné nervy prajem. Keďže blbne client tak tam majú extrémne preťaženie serverovne... kde idú naše looooveeee :D Kokso zamestnajte ma tam budem čo i len fúkať na tie úložiská zjavne by mali popremýšľať o presunutí priestorov hádam tak zisková spoločnosť prostriedky má.
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    (MAHONI) - ja som administrator fora, nie vyvojar hry, nic s tym nespravim...ani mne nejde hra a BP ma v nedelu volno (ked sa to netyka hlavne paymantu). Zial miestami to ide, miestami nie.