Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kentik007

    kentik007 User

    Zistili že double mimesis uridium a hades spolu... nebude zbierať jahody :D
    -----------
    už to ide BP..... Velká pochvala
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/21
  2. Punisher je pondeli a hra stále zamrza,co vim tak uz asi 3 tyden,co ty netahla trochu urgovat,treba každý den!
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    JESSICA170811 - problem sa nahlasi a dalej je to v rukach BP. Ja nie som majitel ani pracovnik BP, aby som s tym cokolvek viac spravil. Velmi dobre vedia, ako funguje ich klient.

    kentik007 - nepis prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu upravit. Multipost som ti spojil.
     
  4. proč nejde klintský kalendář který včera naskočil a vzápětí zase zmizel?Ptát se jestli tu bude někdy něco fungovat je asi scifi komedie
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak ten mě vůbec nemrzí, kdyby ho aspoň aktualizovali ty věci co jsou v něm za ty prachy nestojí ...
     
  6. *Firefox1* tohle nebyl kalendář za prachy,naběhl normální zdarma kde jsem sebral první odměnu,večer říkám klukům na ts vyzvědněte si odměnu a byl fuč
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    JESSICA170811 - prave som sa prihlasil do hry a vidim tam ten klientsky kalendar stale. Urcite si sa prihlasil na spravny server? Pretoze plati len na PVE server.
     
  8. Punisher hraju jenom a stále na jednom serveru ge1,nevim jestli to byla opet chyba bugpointu,ale po vcerejsim restartu nabehl,sebral jsem odmenu a potom byl fuc,aha uz to chapu nakonec ještě ja budu obvinen z nejakeho bugu a opet lemplovsti neschopných programatoru
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    JESSICA170811 - tak problem mohol byt asi ten, ze omylom spustili tu akciu aj na inom servery a ked na to prisli, tak kalendar stiahli. No plati len na PVE server.
     
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nebylo to na Pvp serveru?
     
  11. xmens

    xmens User

    K príspevku vyssie - Nefunguje OPRAVA modulov na základni :

    14.04.2021 14:05 SEČ - OPRAVENÉ už to funguje - STAL SA ZÁZRAK - Rýchlejšie HÁDAM ako je načítanie hry :D ..
     
  12. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Naprosto souhlasím. Nikdy se všecho neopraví. Ale každý rok je toho čím dál tím víc.
     
  13. blesk1j

    blesk1j User

    Jak si mi nefunguje montáž. Nic tam není, takže ani upgrady na hodinu upgradů, na který jsem čekal

    PS: Tet ještě zjištuju, že těch oken je víc "mimo"

    https://imgur.com/640xsy1
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    U mě teda hodina upgradů byla funkční, ale zjistil jsem že nemám IAC :rolleyes: takže to vyšlo nastejno ...
     
  15. blesk1j

    blesk1j User

    *Firefox1* jo na ostatních serverech to jde, ale na globálním PVE serveru ne. Mám i problemy s přepínáním formací letounů.
     
  16. Auron

    Auron User

    Rád by som si vyklikal nejaké brány kým je double na kronos ale moc sa mi to už asi jednu hodinu nedarí... chce vôbec BP niečo s touto hrou robiť k lepšiemu alebo už len čakáme na nejaké donates? :))) Nechápem, načo sú tam tie animácie keď sa na ne sťažuje XY ľudí. Hlavne že z obchodu sa odstránili, ale v GG to je asi potrebné :).
    [​IMG]
     
  17. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Celý den se pokouším klikat brány a říkám si, proč mi to nejde a nejde. a podle BP prý nemám uridium a to mám pár tisíc ee.?Taky se vám to stává? Tato chyba je prý hlášena a oprava stále nikde? Asi je načase zkusit jinou hru, kda podpora není poslední instance, kde končí řešení problémů ve hže.
    P.S. Aha, koukám, že to nebude jen mým PC, už jsme dva, takže to nebude hráčema?
     
  18. Auron

    Auron User

    Pavlinka1 vôbec to nie je tvojím PC ale neochotou riešiť problémy a reagovať na požiadavky a sťažnosti hráčov. Už je naozaj smutné, kam to až zašlo. U seba problém naozaj nehľadaj.

    Edit: :mad:
    [​IMG]
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ak si chcete chatovat o problemoch, tak pouzite discord alebo chat. Forum sluzi na zistovanie a posykotvanie informacii o hre. OT som zmazal.
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, ?? Informace? Tak kde je nějaká of. informace od BP ohledně již dávno nahlášené chyby, která stále i prokazatelně trvá a
    s pravidelností jako MHH se víkend co víkend opakuje?
    Jen by mne zajímalo, proč mi BP na chybové hlášce tvrdí, že nemám uridium i když to není pravda a vrcholem drzosti je to, když na nějakém účtu mám tolik ee a uridia a oni mě vyzývají, ať si zakoupím uridium i když tvrdí, že tato hra je zdarma?
    Tak hlavně, že se nemá lhát.
     
    JESSICA170811 tohle ocenil(a).