Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Není to naše chyba dělá to více uživatelům tzv.Klienta na některých serverech (GE2). Jen už to většinu nebaví neustále nahlašovat a tak jen tiše trpí a nebo se po prvním lagu odhlásí a otevře si pivo ....
     
  2. MINNORIT

    MINNORIT User

    *Firefox1* - kousne se hl.stránka a zamrzneš na mapě nebo v bráně .... to potěší ...
    no všimol som si že to hlavne robi ked stojim na mape a odhlasi ma to automaticky a vzapeti zmrne klient ale stava sa to aj mimo odhlasenia hlavne ked prechadzam medzi hernym okno a hlavnou strankou tak to zmrzne a je treba vypnut prehliadač a znova sa prihlasit ... niekedy aj 6 krat po sebe už som si na to pomali zvykol :D
     
  3. Už jsem si zvykl, že mi po spuštění klienta vyskočí hláška, že mám smazat flash player. Také jsem si zvykl, že už nehrají kamarádi, co hráli na linuxu, androidu a jablíčkáři. Vypadá to že všichni končíme po další aktualizaci windows, která flash player smaže z počítače. Takže se mějte krásně, rád jsem vás všechny poznal.
    https://www.novinky.cz/internet-a-p...&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    Ještě jsem skousl, že mám v počítači potencionálně nebezpečný program flash player, který již není aktualizován na záplaty rizik, ale nikdo po mě nemůže chtít, abych na počítači, kde platím z bank atd. neaktualizoval windows. Jestli nebude unity do měsíce, budou hrát opravdu jen blázni.
     
    Naposledy upraveno: 9/5/21
  4. Malek

    Malek User

    Doufám, že to nebude tak zlé, protože bych si DO chtěl ještě párkrát zahrát.
     
  5. Přečti si ten článek, to máš chlape dost fofr :D.
     
  6. MINNORIT

    MINNORIT User

    Tak nechajme sa prekcapit ako to dopadne :D možno to klient prežije a win mu nič nezmaže :D to bude ešte sranda :p:D
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. Punisher, a tvůj názor? Mě to přijde docela jasné. Víme, jak to někdy s těmi oznámeními je. Občas přijdou až po bitvě. Červenec je za humny, něco vám snad museli říct.
    Když mi u klienta vyskakuje ta hláška ku smazání FP, operační systém widows ho vidí, tak ho prostě aktualizace Windows smaže. A ten "klient" bude na dvě věci. Na to, že by BP "odborníci" stihli vymyslet nějakou náhradu FP, už nevěříš, že ne?
     
    Naposledy upraveno: 9/5/21
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Červenec to je júl. Tak to je opravdu pech, zvlášť když sem jenom předevčírem se vrátil k DO.
    Přečetl sem celý ten článok a leze mi z toho mráz po zádech a clivota. Ani nevím co si mám
    o tom myslet. Celá cz/sk komunita mi zde, budě velice chybět. Pokud k nejhoršímu dojde.

    Snad má Punisher pravdu a klient to přežije.

    Ale budu upřimný: Windows10 je software Microsoftu. Aktualizovat se musí, aby PC mohl fungovat.
    Vypadá to opravdu bledě. A zbytek hráčů to přinutí k odchodu. Jenom alespoň, aby zablikala nádej.

    Doufejme že v BP, již o tom vědí a něco proto opravdu dělají. Možná překvapí.
    To by musel být, opravdu zázrak.
    Jinak nás čeká v červenci hromadný odchod.

    Nevím, či se něco takového plánuje: jako rozlučka se hrou.
    Ale společná rozlučka a poslední focení se všemi, by rozhodně nemělo chybět.
    Alespoň na památku, že sme se zde na fóru, anebo ve hře navzájem spoznali.

    Chápu, že je to hodně smutné a velice citlivé. Alespoň památka na DO zůstane.
    Pokud by k tomu mělo opravdu přijít.
    10 let ve hře a teď slzy na krajíčku. :(:(

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle je Jobova zvěst. Nikdo by takový konec nečekal.
     
  11. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Tak větší fantasmagorii jsem tu ještě nečetla. Proč by měla hra končit? BP určitě nic neví a nejistý update windows jim vypne hru?
    wau, volejte mrs.Saimon, protože takto přijde brzy o práci.;)
    P.S. takže místo opravy chyb ve hře to opraví všechno najednou microsoft za BP?
    je to úsměvné pánové....:D
     
  12. Pavlinka1, jsem přístupný konstruktivní diskuzi. Já jsem uvedl informaci z webu, který není zařazen mezi dezinformační.
    Je řada na tobě, uvést nějaká fakta, místo keců.
    Ono by se zas tak moc nestalo :D.
     
    Naposledy upraveno: 11/5/21
  13. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    A kde v té tvé informaci z netu(seznam???- opravdu???) je napsáno, že po té aktualizaci w10 nepůjde klient?
    Oni na netu už několikrát psali o konci světa(taky na seznamu xddddd) a stále nic.
    Tvou teorii sice podporuje mlžení adminů i toto :
    Kupóny ostatných hier od BP


    Jen mi tady není jasné, jak se pan baghira vrátil k do, aniž by jsi stáhnul fp i klienta?
    BP vydal of. informaci :
    Koniec klienta Flash prehliadača

    a taky to není zcela úplná pravda?
    O čem chceš diskutovat?
     
    Naposledy upraveno: 10/5/21
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Toto bola cisto moja iniciativa, kedze neraz mi na lootboyi padol kod na hru mimo DO a ta hra patri pod spolocnost, ktora ma aj dalsie hry a viem dobre, ze nejeden hrac okrem DO hra aj dalsie hry od spolocnosti BP a moze tieto kody zuzitkovat. Pripadne to moze pritiahnut aj uzivatelov z for inych hier, ktori by takto chceli ziskat kod a "striehli" nan na nasom fore.
     
  15. 1) novinky.cz (seznam, kde píše Slonková a Kroupa? Jako vážně to čteš? Potom chápu, že nejsi schopná konstruktivní diskuze)
    2) Jestli se chceš jen vysmívat, jak to tu jiným hráčům děláš, musíš si najít někoho jiného. Pro mě opravdu nejsi soupeř, jsou věci na které nemáš :D.
    3) Uveď zdroj informace, že klient neobsahuje starou verzi flash playeru, která nebude v aktualizaci windows smazána, jinak už na tebe dále nereaguji.
    4) Nečtu jen toto fórum, i jiné jazykové verze, nicméně jseš asi první optimista, napříč světem. Držím ti palce :D.
     
    Naposledy upraveno: 11/5/21
  16. -Diego-

    -Diego- User

    To je jasné, že chce, protože na víc nemá.
     
  17. kentik007

    kentik007 User

    Hra cez browser dalej funguje aj fungovat bude pre kazdeho kto ma kus zaujmu a sikovnosti.
     
  18. MINNORIT

    MINNORIT User

    kentik007
    no veď uvidíme ... keď to vo windowse aktualizácia zakáže bude sranda ako to pojde :p:D
    aby to nedopadlo ako u odkusnutého jablka, ubuntu a iných operačných systémoch :D:D:D
     
  19. zdarec1234

    zdarec1234 User

    To je novinka!! Pozor! Ve hře jsou technické problémy! To není možné. To je tak neobvyklé. To se jistě zapíše do historie darkorbit. To je bomba.
     
  20. Myslíš, že neumím vypnout aktualizace? Je otázka, jakou míru rizika musí hráč přijmout, aby hrál. Pokud máš počítač jen na hru, není to problém. Pokud na něm pracuješ, třeba i z určitým stupněm utajení, nebo platíš z bank, je to velký problém.
    Není to tedy o šikovnosti a zájmu, ale o pudu sebezáchovy a nastavení osobních priorit.