Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. MINNORIT

    MINNORIT User

    Doma mi ide nalogovat bez problemov ale na mobilnych datach ktore využivam na prihlasovanie v robote to nejde zaujimave :eek::confused::mad::oops:
     
  2. Ráno po 06:00 jsem v tom klientovi nahoře v liště vlevo pomačkal všechny funkce co má (soubor- obnovit, domů, konec) a vymazat mezipaměť, a pak se mi podařilo přihlásit. Vím, není to odborný popis, ale fungovalo to. O pár minut dřív se to seklo v načítání, takže to pomohlo.
     
  3. Mě se ještě nepovedlo přihlásit vůbec,ani přes wifi ani přes data operátora....je to hluchý načte ale start se neukaže
     
  4. RESKATOR

    RESKATOR User

    přístup na mapu stále nefunguje :-( ... asi si na DO dám zase pauzu
     
  5. Já mám také stále problém se nalogovat na mapu už od úterý. Bude se s tím něco bělat? :(
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Odporucam po spusteni klienta vymazat medzipamat a potom prepnut cez URL na server, na ktorom hrate. Po prihlaseni sa na ucet by uz malo byt mozne sa prihlasit aj do hry, ze sa start zobrazi a nezasekne sa na konci nacitavanie.
     
  7. Tak to stále funguje, mě taky pomohlo vymazat mezipaměť:)
     
  8. Funguje , děkuji za radu a hezky den :p
     
  9. Dobry den mam problem prihlasim se ale do hry se me ukaze jen pripojovani a start se neobjevi chtel jsem si koupit premium plus na boxiky 2 x a slevu na tri mesice v balicku za 1000 kc jenze me nejde prihlasit do hry poradite .P
    orad tam mam nacitani start se neobjevi cim to muze byt diky
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Barbar-Leg. skús sa pozrieť, čo napísal vyššie Punisher
    post #2966 Po spustení klienta vymazať medzipamäť.

    Aj iným to už pomohlo. Najprv to skús, či Ti to pôjde.
    Snáď to pomôže aj Tebe.

    Ak chceš prémko nekupuj ho, ale použi kupón Galaxy.
     
  11. Do hry nedoporučuji platbu z důvodu bezpečnosti, každý den maj s hrou problémy a bylo řečeno že na hru mají spadeno hackeři různého tipu a navíc klient je dočasný ani nevíme jestli hra příští měsíc poběží, zbytečně pak budou lidem někde viset platební přístupy
     
    Naposledy upraveno: 29/5/21
  12. Děkuji za radu. Moc děkuji
     
  13. dezomen

    dezomen User

    vymazáni mezipaměti opravdu funguje, supr, díky
     
  14. zdravim no vymazal som medzipamet a stale mi po kliknuti na tlacidko START nahraje max po pismeno H a dalej to uz nepokracuje
    bude to niekedy fungovat aj normalne bez problemov alebo ani nie
     
  15. nikdy to fungovat nebude,mimo jiné je údržba serverů
     
  16. -Nope-

    -Nope- User

    1.6.2021 12:35 Právě se nedá připojit do hry
     
  17. Minerva

    Minerva User

    Ahoj,
    prosím Vás, těm co se včera nedalo přihlásit, napište si na podporu hry.
    Stačí napsat jen že byl u vás problém s přihlášením, pokud máte screen tím lépe,datum, čas cca a server.
    Naši vývojáři shlédnou Vaše účty zda je v daném čase odchylka.
    Bez vaší pomoci se snadno nedopátráme k problému.

    Předem děkujeme za Vaší ochotu a spolupráci.
     
  18. kentik007

    kentik007 User

    No dneska to lagovalo aj mne a to je co povedat :D pri zmene confi hlavne
     
  19. Minerva

    Minerva User

    Ahoj,
    jak jsem psala, na herní podporu s tím :)
     
  20. Spectrum

    Spectrum User

    Mna by zaujímalo či je chyba alebo zámer to, že mesačný rebríček obsahuje tak 70 % (v top 50 ktorý maju žetony) hráčov ktorých ranky su vesmirny pilot junior. To znamena že tú hru nehravajú alebo su to uplne nový hrači ktorý ešte nemaju ani dostatok ranking bodov na druhu hodnosť, takže sa pýtam akým zahadným spôsobom zaberaju tak 30+ miest v mesačnom rebríčku... ja som dokončil 2 ulohy za 2+ miliardy expov a som na 170. rebríčku pričom keby tam niesu títo "hráči" tak by som bol aspon blízko alebo v top 50... može mi to niekto vysvetliť ?