Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Martinp17

    Martinp17 User

    Taky ten stejný problém už dvě a půl hodiny se nejde přihlásit. Stále jen hledání spojení. Co s tím je nikdo neví že nebo kdy to bude opraveno
     
    -baghira2-, stefan.sv a DrLeddy tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Martinp17, I kdyby jsi se dostal na mapu, tak u mne nefunguje portování, skokové cpu a ani se nikam nedostanu do gg brány.
    Sice jde warpovat zpátky zaseklá lodička, ale co mám dělat na 3-1? asi se budu wizkovat....
    BP, skvělá hra a sqvělá práce zase
    EDIT1. testováno na lidech:cool:
     
    Martinp17 tohle ocenil(a).
  3. Tak mě hra jede v pohodě od roku 2020 jsem od BP do hry nepřijal žádnou klientskou aktualizaci ale zvláštní je že měla být akce Empyrianský pochod 11/22 a zatím není spuštěna
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Martinp17

    Martinp17 User

    Co se stalo me osobne to ted po 3h a 19 min nejspis zacalo fungovat.

    Tak zřejmě nic jen prohlášení skok na jednom portu a na druhém bez reakce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. 09.11.2022 - 14:43 Empyrianský fragment použit.
    09.11.2022 - 14:43 Obdržen předmět: Lodní design - Empyrian Citadel Plus

    No mě spuštěná přijde.

    Jak píše ZOHAN po změně lodi v hangáru jsem nalogoval ale bez moznosti skoku či portu jsem opět zase na "vytváří se spojení"
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. mapy prázdné :) teď se bude dobře zbírat lumium, jinak mě opravdu všechno funguje jak má, s portem taky problém nemám
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Martinp17

    Martinp17 User

    Po preneseni lode na 5-2 nasledne puknuti tam mi vse funguje objevil jsem se na 2-8 a porty jdou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Honzin

    Honzin User

    Musím se přidat po dlouhé chvylce k přispěvku nahoře #3201

    Kompenzace :) .

    Chci tím říct že i mně nefunguje .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    A Saimon už odešla domů.
    Už víme jak hluboce si váží nás, ''drahých'' hráčů.
    Má význam psát na podporu, když mám 3 lodičky zaseknuté v bránách včetně zničené lodičce v eternalce?
    P.S. Sqvjelá akce fakt.děkujeme
     
  10. Martinp17

    Martinp17 User

    nejake novinky, uz to jde nebo stale nic?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. V BP se večer nepracuje , ledaže by byl rozbitý payment, bohužel.
     
  12. Martinp17

    Martinp17 User

    napisete tu aspon nekdo kdyz to zacne fungovat?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Honzin

    Honzin User

    Po 12 budů kupovat česti 50, druhú polovinu mám tak čekám rito .

    No pokuđ budou tak už si mnu ruce .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Tak přesně nevím jaká skupina hráčů má s hrou problémy protože mapy 1-2 2-2 3-2 jsou přeplněné bótkami, jedině doporučuju cizí mapu, botičky buď utečou nebo můžete splnit úkol na lodě
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ****4****

    ****4**** User

    jakoze pecka udelam alfu, vykopne me to , odmena nikde a do hry se nemuzu prihlasit uz 3 hodiny paráááda....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Zajimalo by me,jak ti muz hra jit na maxthonu. Poradis mi? dik
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Proč nejde klient? Do lobby mě to hodí,ale do hry už ne?.. Nejde od restartu před Akcí!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. No mě by zajímalo zda mi někdo vynahradí boostery co mam a jsem na 1-1 a tam si mě 6hodin vychutnává nějaký Strauner...
    ani nepřeloguju na jinou loď ;) ale dle propočtu pokud je sám za 96hodin mě sestřelí. Pokud někdo muzete na 1-1 a pomohl by jste me ohlídat na 10minut než mi to hodí logout napište mi tu :(

    EDIT:
    nevím kdo z vas to byl ale děkuji :) jsem neskonale vděčny prosím at se mi ten clovek co mi pomohl z 1-1 ozve :)
     
    Naposledy upraveno: 9/11/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. KrematorR

    KrematorR User

    Jaká bude asi kompenzace? Odvážím se tipnout 10 kreditů a 5 U, to by bodlo ne? :) A jako hlavní bonus 10 raket R-310 :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -baghira2- a kentik007 tohle ocenili.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zapomněl jsi ještě na rakety Wiz-X, které jsou tak potřebné pro splnění achiewementu při zdařilé akci.
    Počítám, že 3 kusy bude odpovídající počet a pár ohnostrojů k tomu.:)
     
    Hobijax tohle ocenil(a).