Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. akinda

    akinda User

    mam problem z přihlašením do hry
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  3. Zdravím vás, jelikož občasný hrající hráč.
    Bych měl prosbu na moderátory zda by mohly tento problém poslat vývojářům hry aby to mohly konečně opravit?

    Hlavně když člověk chce dělat brány i v neděli tak jedná brána trvá než ji člověk nakliká minimálně hodinu protože to takto furt vypadává.

    Zde je chyb:
    Vyskytla se neznámá chyba. Klikni na "Restart", abys restartoval materializátor.
    (Error on producing element)

    Tento problém mě dělá u každé brány co chci postavit a přestává mě to bavit, furt jen čekat 5 minut po kliknutí hangáru a pak zase na brány a pak zase to vypadne.
    Mohly by jste to konečně dát do pořádku aby se tyto chyby a problémy stále neopakovaly.
    Díky za přeposlání k vývojářům hry pokud to půjde.
     
    -baghira2- a -Kante- tohle ocenili.
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    CharlieSheppard příspěvek máš ve správné sekci. Problém je nahlášený, musíme počkat na vyřešení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Dneska mi v Eternal bráně během střílení prvního zmizel druhej UberKristallon. Nevím, jestli je to chyba, nebo náhodná anomálie, a tak se ptám, jestli se to děje, případně o problému ví.
    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *brutus*

    *brutus* User

    nelze si přihlásit do hry po spadlém spojení
     
    -baghira2- a IronWolf tohle ocenili.
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  8. IronWolf

    IronWolf User

    Jsem rád, že jsem tu našel odpověd, že v tom nejsem sám :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. nejde se prihlasit do hry pres oficialni klient ani pres ten neoficialni ktery je osekany aby se to tolik nelagovalo pac BP servery jsou zastaraly a pomaly
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. mk981

    mk981 User

    Dobrý deň, GE7, v čase 11.17 pri hraní konkrétne som dával NPC kristallon ma prerušilo a doteraz sa nemôžem prihlásiť na mapu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    mk981 nezakládej zbytečné téma a dotaz směřuj do diskuze.

    O problému s přihlášením se ví. Čekáme na informace.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. kentik007

    kentik007 User

    Zrejme ďalšia vlna Bananov zmazala aj samotnú hru xD

    Edit: Hra už má fungovať

    Edit2: Stále nefunguje
     
    Naposledy upraveno: 29/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    kentik007,doufám, že BP pošle ještě dnes i nějaké informace a že budou kompenzovat život v eternal bráně, premium
    a boostery, které běží v reálném čase.:(:mad::confused::cool::p
     
  14. kentik007

    kentik007 User

    ZOHAN +++ Connection Issues +++ Our connection issues have been resolved. Your DarkOrbit Team

    Info už prišlo.. :D Akurát som mal dobrú Eternalku že som skoro šiel na 300. vlnu..! Celú noc som hral len ráno som si kus zdriemol. Fakt Ďakujem.

    Edit: Nech nás odškodnia už vopred na mesiac nech nám za toto terorizovanie rozdajú mesačné premká. Zase odškodnia len boostre a tak.. No nikto nepozerá na stratený postup !!! Za hodinu času sa dá zarobiť 100 EUR a to som hral celú noc.




    Edit2:
    +++ Problémy s pripojením +++
    Uvedomujeme si, že problémy s pripojením stále pretrvávajú. Náš tím sa na to pozerá a snaží sa to čo najskôr opraviť.
    Váš Dark Orbit Team





    Edit3: xD už to ide Super!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  16. Tak takhle děsně zasekaný DO jsem už hodně dlouho neviděl, dokonce ani sem na fórum jsem se nemohl dostat, abych se podíval na příspěvky a napsal ten svůj.

    Létání na mapě funguje tak 30 sekund, pak beznadějně na 2 minuty zamrzne a pak se to všechno načte najednou. Lodě v hangáru nejdou přepnout a sbírání surovin a boxů je téměř nemožné (server GE 5).

    Punisher už informoval o nápravě problému, tak snad už to půjde (díky za zprávy :)), ale zaseknout se uprostřed boje na 4-5 nebylo zrovna příjemné.

    Měli by si v serverech vyměnit ty křečky, co jim tam běhají v kolečkách. Ani když to funguje, tak to není žádná velká sláva ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. mam problem s PROFIL PILOTA >ÚSPĚCHY ...co stím zas delate dostavám oceneni, ktere uz vlastnim tak 10let....ted mi to dalo kroisos, at leasery svisti, postrach vetrelcu, darkorbit guru...
    mam 4,5miliardy EXP tak proc jsem ted dostal oceneni za 1miliardu nabiranejch (to oceneni jsem dostal uz hrozne dávno tak to v tom delate bordel mam tam necelych 6,000 bodu a rekl bych ze jsem tam mel tak kolem 8,000)
    pritom jsem
    Členem od:16-03-2011
    Hrací čas:1,884 hod.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. *brutus*

    *brutus* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    V ofiku se píše :

    A realita vypadá takto : https://ctrlv.cz/8Imy

    Proč mne to vůbec nepřekvapuje?
    Tak bud nám někdo lže, nebo někdo neumí programovat, nebo je to chybička v překladu?
    Co musí hráč udělat, aby ho script od BP plně někdy kompenzoval?
    Odpovím si sám, asi nejsem ''všetký'' hráč no.:cool::mad::p:rolleyes::rolleyes:
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vexter, hm a toto je co : 03.06.2023 - 0:30 Předplatné bonusového balíčku "Sleva" skončilo
    Takže já neumím počítat, nebo se ty budeš smát?
    Jsi zábavnější, než ti odborníci z podpory.;)
    A o boosterech se tady raději nebudeme bavit, že?

    Vexter, A ty osobně jsi na nějaký účet obdržel celý script(kompenzaci) v plné výši a máš o tom i zápis v bilanci, či deníku?

    Asi jsem se podle tebe ''přihlásil později než byli balíčky připsáný''
    Tak to bude moje chyba, jen nám BP zapomněl o tom asi říci, kdy se máme vlastně přihlásit. už to chápu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: