Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tím pádem mě to asi můžeš smazat ten příspěvek dělal jsem to podle návodu a jak vidím nejde to vidět :D a znovu to fakt dělat nebudu :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. MaronEZZ

    MaronEZZ User

    Chcem sa spytat kedy sa bude riesit bugovanie skupiny pri hadeske vo firme VRU, nehnevajte sa na mna ale po kazdej hadeske hladat skupinu znovu a + k tomu dat relog to by nastvalo aj flegmatika:D:mad:

    Ocenil by som keby to uz konecne po roku spravili, ked chcu aby to niekto este aj rucne hral!!!
     
  3. *brutus*

    *brutus* User

    MaronEZZ a proč myslíš že to bude zrovna bugem?Nemůže to být tím že se hádeska dojede a lidi skupinu opustí tak jako to je všude,jinak ano tady nikdo ručně hrát nechce
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. MaronEZZ

    MaronEZZ User

    *brutus* Vsetci naraz leavnu skupinu? nesranduj. Divil by si sa ale poznam ludi co to hraju stale rukami :rolleyes:
     
  5. Aktuálně je to po restartu asi rozbitý, že?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  7. *brutus*

    *brutus* User

    Tess při každém proskoku na jakoukoliv mapu chyba wrong
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  8. Tak je problém se dostat na herní mapu a když už se povede, tak při skoku jinam (portem, CPU) začne v logu spamovat "Wrong Server" a herní okno zatuhne a po shození celý hry to trvá, než jde přepnout hangár a zaseklou loď warpnout.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* Delta-7925H jestli jste po restartu vymazali mezipaměť a soubory cookie se ptát nebudu. Očividně se problém týká GE1. Zkusím zjistit o co jde.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  10. Sice po některejch mapách můžu lítat (mám tam lodě a jdou nalogovat), ale nejde mi nalogovat nic na 1-8, takže nemůžu ani do brány akce ani do EBL, kde mám loď zaseklou (asi by šla warpnout na 1-1 třeba, ale tuhle potřebuju do bran a když na 1-8 nemůžu, nechám ji tam...)

    Díky za postoupení problému.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  12. Čekám, ale už moc nevěřím, že se ta 1-8 rozjede. Evidentně si nás stěžuje málo :)

    Problém žel stále trvá:
    [​IMG]
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  14. *brutus*

    *brutus* User

    Tess děkujeme
     
    -baghira2-, Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  15. dotar5eP

    dotar5eP User

    Já mám první problém. Zrádné území 1vlna za mnou a teďka tam lítám jak hňup a druhá vlna nezačala :cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    dotar5eP takže jsi zaseklý pořád v bráně? No pokud ano, tak si napiš na podporu hry.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. dotar5eP

    dotar5eP User

    Ano přesně tak. Už přes 1h :cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    dotar5eP a psal jsi na podporu hry? Ono je těžké řešit nějaký problém, pokud sám hráč nechce :rolleyes:
     
    -baghira2-, Punisher a *brutus* tohle ocenili.
  19. dotar5eP

    dotar5eP User

    Tess- Hned jak si sem napsala tak jsem jim napsal a vše se vyřešilo :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Alyctro

    Alyctro User

    caute po nejakom case som sa chcel nalogovat na hru , ale nenacita klienta, nieco som sa tu docital ,ale nic mi to nepomohlo . už 77x som restartoval pc, preinstaloval windovs, hru ,.. a nic . pise miii too,, nekompatibilny program , a nicim mi to nejde spustit
    chcel pisat inam ,ale dalsie komentare nie su možne , ...ja len aby som si tu zas niečoo ,,nevypocul,, namiesto pomoci

    -------------------------------

    Dakujem za pomoc.
    Co som zase cakal.
    Aj tak som uz stary ,,na dark ,,

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/7/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).