Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Alyctro napsali jsi to do špatné sekce, máš to přesunuté do správné sekce.

    Jak jsi to přeinstaloval? Obnovil jsi systém nebo komplet přeinstaloval a vyčistil disk?
     
    -baghira2-, *brutus* a Punisher tohle ocenili.
  2. *brutus*

    *brutus* User

    Alyctro to že ti načítá klient bude jednoznačně chyba na tvé straně,je dost možmé že jsi zamrznutý někde v meziprostoru,zkus na hlavní stránce v hangáru načíst např. phoenixe a nalogovat,potom přivolat warpem loď jesli si pamatuješ na jaké jsi byl naposledy,zkrátka zkoušet protože tohle se občas stane u většího restartu serveru a mě osobně to vždy pomůže a takhle si dokážu odkukoliv loď dostat ať je seklá kdekoliv.Přeji hodně štěstí
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Alyctro, nevzdávej to, mě je 54 a taky se nevzdávám. Zkus všechno, třeba přihlásit se z klienta jako správce nebo přes URL- nahoře v liště na server.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Alyctro napsal(a). : caute po nejakom case som sa chcel nalogovat na hru , ale nenacita klienta, ...

    a brutus mu odepíše toto :
    ?i to přijde skoro jak ui odpověď z ''podpory''...

    Kámo, než někomu zase poradíš, tak si pořádně přečti, co má za problém a ty si po sobě aspoň 5x přečti, co jsi vlastně potom nakonec napsal. Pokud za to nemůžeš a nevidíš ty chyby, tak se předem omlouvám.

    Alyctro ?? Po jak dlouhé době cca. se zkoušíš znovu přihlásit do hry?
    Od posledního přihlášení máš jiný PC, nebo stejný? Hlavní dotaz je tedy, jakou máš v PC grafiku : výrobce od AMD nebo Nvidia?
    Pokud se chceš přihlásit, tak se hlavně ozvi a pouvažuj, jestli třeba nemáš ban, nebo něco jiného dle V.O.P. BP.
     
  5. ZOHAN, takže *brutus* napíše:

    Ty mu tady prakticky vynadáš a ponížíš ho, že neumí číst, a jako vždy taky ponížíš podporu hry.

    A pak uživateli Alyctro napíšeš tohle:

    Začal jsi sice docela dobře od hardwaru (což jsou, mimochodem, taky problémy ze strany uživatele) ale skončíš banem. Jak by mu mohl ban zabránit ve spuštění programu a vyhodit mu hlášku o nekompatibilním programu? Taky by to chtělo si po sobě občas přečíst příspěvky, dráčku.

    Alyctro, jen pár otázek a trochu rad, co by mohlo zabrat:
    - Chápu správně, že ti počítač klienta DO ani nespustí (tj. nevidíš obrazovku s loginem?)
    - Jaký máš OS (okno nebo jabko) a jakou verzi?
    - Jakou verzi klienta se pokoušíš instalovat (nejnovějším nebo máš nějakou starší instalačku?)
    - Na jaký disk počítače klienta zkoušíš instalovat? na hlavní disk (C) nebo jiný? Mě osobně klient dělal potíže, když jsem ho chtěl nainstalovat na disk D místo na C (nevím sice proč, ale po reinstalaci mi už fungoval)
    - Máš updatované všechny ovladače, hlavně grafiku? Vím, že pár příspěvků nazpět se to hodně řešilo, že update nějakého grafického ovladače nedokáže ten program dobře "překousat" a nespustí se. Pomohla tam, myslím, reinstalace ovladače nebo snad instalace starší verze ovladače (zkus prohledat vlákno, možná to tu někde najdeš).
    - Aktualizace systému po reinstalaci taky kompletní? Mě osobně třeba, když aktualizace odkládám, tak mi nejde spustit bluetooth nebo wi-fi. Taky by to mohla být příčina a zkusil bych to asi jako první věc.
    - Málo pravděpodobné, ale je to taky možnost = Nemáš třeba antivirus, který by toho klienta viděl jako "nebezpečný program" a bránil tak v jeho spuštění? Jestli ano, tak zkus udělit tomuto programu výjimku.
    - Nezkoušel jsi třeba spustit klienta alternativní cestou přes internetový prohlížeč? Například přes Maxthon5? Na YT jsou návody, jak to provést, některým uživatelům to prý funguje i lépe než přes oficiálního klienta.

    Snad něco z toho bude fungovat, budu držet palce, ať ti to vyjde.
     
    Naposledy upraveno: 9/7/23
    -baghira2-, Delta-7925H a *brutus* tohle ocenili.
  6. *brutus*

    *brutus* User

    Zdravím a poprosím zdejší ochotné moderátory,po včerejším výpadku serverů problémy přetrvávají hlavně s načítáním hlavní stránky.Díky za předání dál
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* ví se o tom, je to nahlášené. Koukám, že i fórum nějak dlouho načítá.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  8. Nehnevajte sa, ale opravuju sa tu blbosti viz. preklady v hre, zle napisane nazvy, ktore si nikto za cele tie roky ani len nevsimol.
    Ale aby sa opravilo to, co tu nefunguje uz niekolko rokov, tak to nie.
    V nedelu som dostal chut si spravit 1-2 hadesky s elitami z global chatu, no ked som zistil, ze ju nemam vyklikanu, tak vtedy to prislo...
    Klik, restart, klik, klik, restart, restart, restart, restart, klik. A takto clovek klika jednu hadesku pol hodiny. Hned ma presla chut to zas hrat a zas som to Xol...
    Vravel som si, ze v nedelu to nefungovalo, lebo klikalo strasne mnozstvo poctivych ludi, co tu hraju a pravidelne v nedelu z nudy robia brany. Tak ze to vysklikam teraz (utorok). Klikol som, a zrazu okno s klikom mi sčernalo a znova som musel restart.
    Som si vravel, ze mam nieco z PC, tak som vyskusal vsetky tieto finty, co sa tu vzdy vsetkym radia ked nefunguje hra (ccleaner, cache a podobne srandy) no ale cuduj sa svetu, ze jedina vec nepomohla.
    [​IMG]
     
    RoNi09, pepan70 a *brutus* tohle ocenili.
  9. Hra je stále ve špatném stavu, nic se nenačítá, nebo to trvá nezvykle dlouho. Normálně bych vinu svedl na můj postarší notebook, ale i když jsem se zkusil přihlásit z bratrova herního PC, tak byl výsledek úplně stejný. Tohle bude něco většího. Zřejmě to bude doopravdy ten DDoS, mluví o tom tak už i vedení anglického fóra:

    https://board-en.darkorbit.com/threads/ddos-attacks-in-do-since-about-2-day.128636/#post-972080

    Očekávám, že i sem dají brzo nějaké informace.
     
    Naposledy upraveno: 11/7/23
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  10. Souhlasím s vámi, když dělám úterý - středa - čtvrtek bonus brány třeba 2 bonusy
    tak mě trvá nachystat jednu bránu i hodinu, vždycky klikám po 5ks EE například delta 15/128 přestanu na 2 minuty klikat a pak po pár minutách začnu zase klikat vždycky se ukáže error, chyba a restart unavuje mě to takto. :(
    proto jsem i přestal hrát max to zapnu na ty bonusy jen jinak je to pro mě mrtvý bod :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. Sygauras

    Sygauras User

    To dělá i bez "klikání"
    Nasbírala jsem nějaké EE z úkolů a kostek, tak jsem se dívala co bych kde mohla dokončit za brány a Tak se dívám kolik kde mám dílků a Alfa, Beta, Gama ..... "restartujte" .... Delta, Epsilon ... "restartujte" ...
     
  13. Problémy ze včera pokračují, nebo nemůžu na mapu jen já?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  15. .OnDrO.

    .OnDrO. User

    Viem že máte problémy, a chápem Vašu situáciu, ale takto to nemôže fungovať. Zaplatil som si v hre premium a iné špeciálne balíčky a nemôžem hrať. Ak sa problémy do pár dní neodstránia budem požadovať náhradu škody + zruším predplatné. Nie každý tu môže byť 24/7 aby sa prispôsoboval s herným časom Dark Orbitu, ja mám na to niekedy iba tak 2 hodiny čas a počas nich sa to nedá zapnúť pretože to stále padá...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. No, jen aby to tak bylo. Mám skoro pocit, že vždycky když jde do hry Plutus, tak to dost blbne. :)
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  17. dobrý večer prosím vás neda sa to hrat lagy když skočím na 3-8 mapu ani neviem sa hýbat nejde to všetko je tam zničene urobte už niečoo
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    .OnDrO. napíšeš, že to chápeš a pak to nepochopíš. To že jsi si zaplatil premium i jiné balíčky, do toho tě nikdo nenutil. Divil by jsi se, ale je víc hráčů co si něco předplatili. To zde na fóru hry fakt nevyřešíme. Mimo téma, není to naše situace, ale situace všech co tuto hru hrají.

    Delta-7925H to není Plutusem :)

    .Kulihrášek. prosím přečti si základní pravidla fóra hry. Není to poprvé co zakládáš duplicitní vlákno. Už jsem ti napsala, že existují diskuze, kde můžeš pokládat otázky.
     
    -baghira2-, Punisher a Delta-7925H tohle ocenili.
  19. .OnDrO.

    .OnDrO. User

    Ahoj Tess, ďakujem za tvoju odpoveď. To čo som napísal je preto že som už vážne nahnevaný čo sa s hrou deje. Nepísal som preto že očakávam od Vás že niečo vyriešite, to by som bol blbý. Skôr som chcel iba oznámiť svoje konanie dopredu a možno pár ľudí sa ku mne pripojí. Nikto te nenutil kupovat premium ? To je tvoja odpoveď ? Vážne ? Som čakal od teba aspoň nejakú diplomatickú odpoveď napr. že BP sa posnaží aby hráči ktorý majú premium im neprepadlo ... Normálne si ma fakt vytočila s touto hláškou. To je ako keď si odomňa kúpiš jablko a ja ti z neho po nákupe odhryznem a potom ti poviem že si si ho nemala kupovať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Hra se nedá hrát, same lagy. Prihlašení do hry az na 10 pokus. Neni moznost se pomalu ani prihlasit.
    Psal jsem to nekolikrát na chat. Admin tam není.
    Stejné problemy má vetsina hrácu.

    Hlavne se neda dostat do hry. Me to se podarilo az na 10 pokus.

    Melo by se s tim neco delat. Jeste nikdy se mi nestalo, abych se logoval na 10 pokus.
    Tess prosím o reseni toho problemu, nebo tyto problemy ma polovina serveru.

     
    Naposledy upraveno: 12/7/23
    -baghira2- a .Kulihrášek. tohle ocenili.