Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    SlowMode-Skywalker vypadá to na chvilkový výpadek ze kterého bych se nehroutil,ale musím se hodně smát tvé výhrůžce trestním oznámením:D:D:D,být tebou místo vypisování lejn tady na fóru studuj VOP ať nejsi za úplného no a teď nevím jak to napsat slušně.PS:vím Lojzu:p
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  2. rada1967

    rada1967 User

    Už je nový klient pro MAC?Nebo stále ten paskvil?

    ----------------------------------------------

    --------------------------------------------------

    Už není kam padat hra je v .......
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/7/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. .OnDrO.

    .OnDrO. User

    Ahojte chcel by som sa spýtať aké triky alebo rady využívate na to aby Vám hra išla čo najplynulejšie. Na farmenie NPC sa to dá zniesť ale na PVP je to premňa absolútne nehrateľné, keď je viac hráčov tak pre tie 5-sekundové lagy neurobím absolútne nič. Nemám počítač žiadnu starú šunku, ťahám na ňom najmodernejšie hry na vysokej grafike a keď si to porovnám mám aj noťas s internov grafikov a tam to ide dosť podobne takže tam problém nevidím. Ešte ma napadlo aj rýchlosť internetu ale tam nebude tiež problém pretože som to už skúšal na rôznych rýchlostiach. Mám Win10 a používam bežného klienta. Počul som že niekto to hrá aj cez prehliadač ale neskúšal som to. Skúšal som aj požívať relog po každej zmene mapy alebo vymazať medzipamäť ale účinok je stále slabý. Ešte ma napadlo či je tento problém vlastne umňa.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  4. .OnDrO. však to má snad každý hráč takové lagy co tu popisuješ o_Oo_O.
    Pokud nemáš počítač za 100k, optiku. Neuděláš s tím ale vůbec nic.
    Taky rozhoduje na jakém počítači to hraješ.
    Naprosto běžná věc jinak to trvá už roky tento stav :eek::eek:.
    Problém má úplně každý o_Oo_O.

    PS. notebook musíš mít herní od 30 k výš, a počítač nad 50 k. Jinak pokud hraji na běžném stroji mám lagy vždy o_Oo_O.
    A není to cyberpunk, abych kupoval PC za obrovské peníze. Avšak hra je velmi náročná.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Mno ono zase je AGATE do toho dělám protegiti a lagy ze mám jen 2FPS fakt díky BP a to jen kvůli agate které dávají na mapu ty stupidní miny :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    SlowMode-Skywalker, To bych chtěl vidět tvoje PC, kolik máš spuštěných programů na pozadí, kolik máš předmětů v hangáru a jak ''silný a kvalitní'' internet máš.stabilita? určitě máš noťas a wi-fi ne'?
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  7. pichlace

    pichlace User

    ked klikam GG tak mi to nepridava miny acm-1
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Příště si lépe pročti VOP, když něco podobného napíšeš.

    Doslovně cituji z VOP:

    4. Dostupnost

    "Společnost Bigpoint zaručuje dostupnost her a služeb ročně v průměru 90% (devadesát procent). Výjimkou jsou období, ve kterých servery internetových stránek nebo jednotlivých her nejsou na internetu dostupné z důvodu technických nebo jiných problémů, které nespadají do oblasti vlivu společnosti Bigpoint (vyšší moc, zavinění třetích stran atd.) a období, ve kterých se provádějí běžné údržbářské práce. Odpovědnost společnosti Bigpoint za nedostupnost her a služeb zůstává v případě záměru a hrubé nedbalosti nedotčena. Společnost Bigpoint může omezit přístup ke službám, pokud je to nezbytné pro zachování bezpečnosti síťového provozu a integrity sítě, především zabránění závažným poruchám sítě, softwaru nebo uložených údajů."

    1.2.15 Uživatel nemá nárok na zachování her a/nebo služeb ve verzi, která byla aktuální v moment uzavření smlouvy.
    Společnost Bigpoint si vyhrazuje právo pozastavit provozování hry a/nebo služeb kdykoliv bez udání důvodů. Uživatel
    může dle svého rozhodnutí požadovat, aby mu v takovém případě byly připsány na účet případné časově omezené
    úhrady zaplacené předem (např. za prémiové členství nebo předplatné) v rámci jiných her nebo služeb provozovaných
    společností Bigpoint, nebo může od společnosti Bigpoint požadovat kompenzaci za všechny předem zaplacené úhrady.
    Toto právo se nevztahuje na poplatky za služby, které byly v rámci jednotlivých závazků již poskytnuty v plném rozsahu
    (např. individuální objednávky). Právo uživatele vypovědět s okamžitou platností smlouvu v případě nepoužitelnosti her
    nebo služeb zůstává nedotčeno. Další nároky uživatele jsou vyloučeny, pokud není v těchto VOP výslovně stanoveno jinak.

    10.1 Společnost Bigpoint poskytne uživateli k dispozici přístup ke hrám a službám v jejich právě dostupné verzi (viz odst. 1.2). Uživatel nemá nárok na zachování nebo opětovné dosažení určitého stavu nebo rozsahu funkcí hry anebo služeb a/nebo skóre. Při zakoupení prémiových funkcí jsou uživateli udělena veškerá zákonná a smluvní práva. Uživateli je známo, že hry a služby nabízené společností Bigpoint, podobně jako každý software, nikdy nemohou být zcela bez chyby. Za vadné mohou být tedy hry resp. služby považovány
    pouze tehdy, pokud jsou jejich hratelnost příp. užívání závažně a dlouhodobě narušeny.


    EDIT:
    SlowMode-Skywalker S týmto si bohužiaľ súhlasil, keď si vstupoval do hry.
    Také si projdi Pravidla fóra.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/23
    *brutus* tohle ocenil(a).
  9. *brutus*

    *brutus* User

    Kazy ano pomaha
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kazy hrej hru na prohlížeci ne na klientovi. To by mělo pomoc. Plus může být být problém router, kup si lepší.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Kazy

    Kazy User

    Promazal jsem 8 chlívečků s kosmetickými vzhledy na letouny, prodal jsem dobrých 5 chlívečků plných LF4, prodal jsem i zbytečné doplňky a opravdu potvrzuji, že je to lepší. Měl jsem ale větší očekávání, když jsem si s tím dal tak záležet. Problém bohužel přetrvává, i když se projeví třeba až po půl hodině hraní a není tak razantní. Ovšem i ty dvě vteřiny záseku při změně konfigurace jsou velmi frustrující a opravdu nevím, kde by mohl být problém. Neříkám, že mám počítač od NASA, ale nemyslím si, že by to byla zase taková plechovka od fazolí.

    Já myslel, že hrát na prohlížeči už není možné od vydání klienta. Dal jsem si skoro dva roky pauzu, tak mám pocit, že jsem prospal celý život.
    Router jsem kupoval nový minulý rok, protože ten starý vypověděl službu. Aktuálně mám TP-LINK Archer AX53, což by taky neměla být nějaká brambora.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  12. Kazy první věc je ale hrát hru na Maxthon. Nehrej hru na klietovi prosím.
    Mě taky to nefunguje nějak extra, záleží podle situace.
    Ale hra není na Mac a na AMD grafice nejede.
    Hele myslím, že se podívej na youtu. Máš špatně nastavenou grafiku možná od Nvidia.

    Vše co jsem našel bylo vždy youtu. Moc na foru rady nejsou a pokud jo mažou se rychlostí blesku. Viz. v nedeli nastavení FPS, smazáno.

    Většina lidi hraje hru na notebooku. Na PC moc není dělaná, a záleží na monitoru. Nevidím ti do obyváku.
    Podívej se youtu. Tam je vše :rolleyes::rolleyes:

    Ps. a hraj tu hru na wifi, ne na kabelu. A u PC musíš změnit nastavení grafiky. Dále co máš za monitor.
    Problém by nebyl kdybys to hrál na noteboku. To vím :rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 31/7/23
    Cruenta†Ultionem, -baghira2- a Kazy tohle ocenili.
  13. .OnDrO.

    .OnDrO. User

    Akože s tým overovaním pomocou obrázkov ste to fakt pohnojili. Trvalo mi 3 minuty pokial ma to pustilo pretože to hádže obrázky ktoré sa nedajú poriadne rozpoznať. Pri tom ako často padá hra a ako je nutné stále sa prihlasovať je to otras... palec dole
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess? Mohu se skromně zeptati, jestli má BP v nejbližší době v plánu začít řešit nestabilitu serveru ge-1, protože docela dost věcí na mapě nefunguje?
    To to nikdo nehlásí a nikomu to nevadí, že nejde montáž, nejde otevřít permice, nejde otevřít sezonní permice, nejdou měnit formace a vlastně nejde nic na liště nástrojů?
    O buglých npc ani nemluvím a ještě do toho pustíme chromin a další věci...
    P.S. Ten kompenzační kupon bude ještě fungovat? Dozvíme se o tom něco prosím?
    děkuji vám za informace
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN mohu ti skromně odpověděti, že všechny věci co popisuješ jsou nahlášeny. Kdy bude oprava, nevíme.
     
  16. neneman321

    neneman321 User

    03.08.2023 - 10:42[​IMG]Připsáno: Premium na 2 týdny, bonusový balíček „Sleva“ na 2 týdny, HON-B01 na 10 hodin, EP-B01 na 10 hodin, 20 000x UCB-100, 50x extra energie
    ZOHANe ten kompenzační kupon je již v pořádku a odměny byly připsány, s ostatním nezbývá než počkat, až to BP opraví
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Tak dneska jsem po dlouhé době otevřel expedici a zmizely mě všechna povolení, dostupné sloty pro expedici 0/0. Povolení jsem měl přes čtyřicet, slotů bylo pět, dokoupil jsem je. Za vysvětlení děkuji :eek:
    ID 4045517
    server GE1
    Nedalo mě to a zkusil jsem najmout výpravu do GG a všechna povolení jsou zpět, najmul jsem expedici R-05 a sloty jsou taky na svém místě. Chybička
     
    Naposledy upraveno: 5/8/23
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  19. dotar5eP

    dotar5eP User

    Když chceš vysvětlení napiš na podporu :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit