Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Přesně tak. Blbnou i brány, dílek se mi připsal po restartu, pouštěl jsem gammu, i když nebyl gg a tak :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Zdravím, kedy bude k dispozícií server GE1? Nefunguje výmena formácií, x4 + RSB, skoky cez brany, výmena munície, brany, miny.. absolútne nič. Hrôza toto..
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  3. po novom už nejde ani hlavná stránka DO.. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Zdravíčko , stále my dnes vyskakuje souhlas se sušenkami, jsem jen na telefonu kvůli novinkám a Skylabu takže nevím jak na PC ale na telefonu to skáče u všeho co rozkliknu .
     
  5. JDUnaJedno23, klient dělá to samé, už od včerejšího večera. Musíme psát na podporu, nic víc s tím ani udělat nemůžeme...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *brutus*

    *brutus* User

    dokola padá spojení,věčné načítání,odezva jakoby by byl server na marsu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zial dnes od Saimon ziadne info o tom neprislo, len info o dalsom evente. Tak musime pockat na ofiko.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  8. Tak když nás neinformuje Saimon, tak alespoň někdo z podpory:

    Tak doufejme, že to brzy vyřeší. Nechce se mi po každém kliknutí v klientovi ne/souhlasit s cookies.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  9. No je to hodně nepříjemný stav, hlavně na aukci je to teda záživné, každou položku potvrdit :eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Souzdruzi tohle je nehratelná hra :rolleyes::rolleyes:. Ješte si máme upravit nastavení grafiky AMD. Nevím jestli mám ted vyhodit notebook z okna o_Oo_O. Hlavně, že jsem lítal po servisech proč mi nefunguje AMD :eek::eek:. Bože :rolleyes::rolleyes:
    Takže vlastně ono to nefungovalo, o problémech se ví. Ale nic se nedělá :rolleyes::rolleyes:.
    Mě už sundá i sibelon s takovými skvelými lagy.
    Hra aspiruje na totální propadák roku :oops::oops:o_Oo_O.
    V té hře nefunguje nic, naposled to fungovalo před 10 lety :rolleyes::rolleyes:.
    To je skvělá práce, myslím, že u ostatních firem by lidi dostali výpoved na hodinu :rolleyes::rolleyes:.
    Je to výborná hra, kterou si nezahrajete.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. dotar5eP

    dotar5eP User

    SHoCK- Já AMD nemám a normálně si zahraju :D To , že někdy se nedá přihlásit se prostě stane :)
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  12. Já vím problem je jen u AMD grafik, proto nikdy nekupujte PC a notebook s tím.
    Protože pak budete lítat po celém po městě a hledat technika :rolleyes::rolleyes:.
    Nvidia problém nemá. Jenže hra se nedá hrát na Macu.
    Takže nechápu hru, která funguje jen NVidii. To už vážně někomu hrabe :rolleyes::rolleyes:.
    Abych lítal po mestě kvuli darkobitu nevím. Pak mě mají za blázna :rolleyes::rolleyes::rolleyes:.
    Asi by bylo fajn zaměstat tým programátoru ne skoláku.
    Na flashi takové problémy nebyli. To nový klient je práce zaku ZS.

    Vše co je tu špatně celé roky vychází na povrch. Aspon nejsem blázen kdyz mi to nefugovalo na AMD a lítat jsem po mestě o_Oo_Oo_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. dotar5eP

    dotar5eP User

    Shock nemusíš lítat za technikem :D Jdi na discord od dark orbitu a spousta lidí tam řeší stejný problém :)
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  14. nějaký existuje, tak mi tu porad prosím. Nemám discord, informace by měli být na foru. Kdyžtak ti pomuzu ve hře. Díky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. dotar5eP

    dotar5eP User

    Když zapneš dark orbit a na hlavní straně ti běží všelijaký akce. Tak je tam šipečka a klikej doprava dokuď nenajdeš discord :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Mě to "Vážíme si vašeho soukromí" nevadí, kolikrát to odklikneš, tolikrát ti naskočí sezónní pernamentka :D, ta zlatá. Mimochodem, koupil jsem ji včera na PvE serveru, stačím ji dodělat? Ještě jsem k ní koupil nějaký střední balíček, či co. Matroš na disajn orkus je až poslední den té pernamentky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Zdá se že hru opět napadly útoky podle všeho nejde se přihlásit ani přes hlavní stránku prostě nic :(

    Tento web není dostupný

    Připojení bylo resetováno.
    Zkuste:
    ERR_CONNECTION_RESET

    RIP DO2023 ty vaše slavné systémy byl klid minimálně 14 dnů a zas to nefunguje jde vidět že tvrdíte že s tím něco děláte ale očividně nic když vaše zabezpečovací systémy jsou natolik slabé když nějaký dobrý programátor se dostane do celé vaše sítě a napadne celé servery.
    Gratulují BP za neschopno týmu co mají (tím myslím techniky týmu)

    Vypněte celé servery, vypněte všechny stupidní bedýnky, všechny eventy co jsou na mapách, zrušte některé mapy které se nedají ani dělat a vyvážíte hru navíc. Místo vymyšlení ptákovin kdyby jste se zaměřili na podstatné chyby, vady, bugy apod.

    EDIT: jestli to bude údajně chyba ze strany BP že se zase někdo dostal do systému a nebude to fungovat delší dobu tak ať soudruzi z BP a týmu dají kompenzaci která za to bude stát například měsícem premia ale ten minulý kod nic moc teda jen aby hráčům zalepili pusu a aby byl klid.

    Mám teorii: nejde vám hra? tak začněte platit a hra vám půjde normálně.
    Protože nám docházejí peníze na to abychom udržely herní servery a nikdo nechce nic platit protože děláme to úmyslně ty útoky aby se nešlo přihlásit abychom hráče donutili aby začali do hry investovat peníze a pořádně platit chceme taky vydělat a někdo ty naše lidi musí zaplatit nedělají to zadarmo

    Například celá společnost jen modi na forum a hernim chatu jsou poskoci co "možná dělají zadarmo ve svém volném čase ale nic s toho nemají" zatím co ti co výmyšli novinky, krávoviny tak ti za to jsou placení
     
    Naposledy upraveno: 8/8/23
  18. GE1 zase nefunguje.. teda celkovo, celý Darkorbit. Mohli by dať kontakt na seba, aby sme to sem všetci zbytočne nepísali, ale každý hráč sám za seba. Potom by ich prešla sranda.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  19. Hra zas nefunguje o_Oo_O, už měsíc tento stav.
    Takže konec hry :rolleyes::rolleyes: asi.
    Takže čekám oficiální oznámení o konci této hry se zajímavým kódem na další hru. Je konec kluci tato hra je v konci :confused::confused:.
     
  20. Ne, •ŞĦΘCK▪, konec jim nepřeji, alespoň ne teď. To by totiž byla zbabělá cesta, jak se problému vyhnout a neřešit ho. Jen, ať se v tom pěkně vykoupou, tak dlouho jen ukrajovali ze salámu, až žádný nezbyl. Tak dlouho přehlíželi chyby a naše stížnosti, až jim to přerostlo přes hlavu.

    A upřímně, ani bych se nedivil, kdyby ten nedávný DDOS útok (teda, jestli to tak doopravdy bylo) byl od samotných hráčů Darkorbitu, kteří už toho všeho prostě měli plné zuby.

    Takže, naivně doufám, že to tentokrát vyřeší a že konečně začnou pracovat na pořádném klientovi, protože jinak asi vážně přejdu k nějaké konkurenční MMO vesmírné střílečce, kterou ale vývojáři udržují ve hratelném stavu a zajímají se o hráčskou komunitu. Tohle už totiž není ani k smíchu, ani k pláči, to už je prostě jen trapné...

    Jen je mi líto vedení fóra, které to od hráčů slízne jako první, víme, že to není vaše chyba.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.