Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    •ŞĦΘCK▪ konec by jsi mohl ohlásit ty a víš co problém jim spůsobil Tvůj AMD a tvé FPS:D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 9/8/23
  2. pionyr66

    pionyr66 User

    ahoj nacte mi to kousek v nahravani okenku a dal nic me ID 67622488 prestava me to bavit stale nejake problemy, az to bude vyresene tak aspon napiste cim to je.
    diky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  4. Taková otázečka kde jsem k tmu přišel?

    Nic jsem nedražil ani jsem nekupoval za urko, ani kalendář ani sezonní permanentka takže nechápu jak jsem k tomu přišel ví někdo něco o tom?


    10.08.2023 - 07:36[​IMG]Získal(a) jsi: DLB booster ZB (47 hod.).
    [​IMG]
    10.08.2023 - 07:36[​IMG]Získal(a) jsi: DLB booster cti (47 hod.).
    [​IMG]
    10.08.2023 - 07:36[​IMG]Získal(a) jsi: DLB booster síly štítu (46 hod.).
    [​IMG]
    10.08.2023 - 07:36[​IMG]Získal(a) jsi: DLB booster zkušenosti (46 hod.).
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. šlo by s tím něco udělat?

    [​IMG]

    Je to otravné snad 10x za sebou kdo furt má dávat souhlasit nikdy to nedělalo :(

    Asi podle všeho byla kompenzace za to že hra nešla:
    přitom vím že jsem měl premko do 10.8.2023

    S1757568373 dnů Premium Vyprší dne 13.08.2023
     
  7. SlowMode-Skywalker tak se to na vykašli. Protože to by si ten notebook musel vyhodit z okna.
    Mimochodem pěkný lev :):)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. jo díky ani nevím kde jsem k němu přišel mám ho furt dole :D ve vyhledaváči :D
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  9. Klient opět stávkuje (GE5) - buď se při loginu objeví chyba, nebo se tam sice dostanete, ale načte se neskutečně pomalu a ne úplně. A dostat se na mapu je zázrak.
     
  10. Opět je po 22 hodině a opět zase klient nejde, já začínám mít pocit že, vždycky to začne padat když se spustí nějaký event buď velký nebo mini event nebylo by lepší ty eventy úplně vypnout? aby hra fungovala protože předtím začal plutus event a nešlo to ani hrát což jsme byli všichni vytočení :(

    plutus skončil a bylo to fajn fungovalo to jak mělo a jen přišel další event a zase to nejde nějaká chyba systému ne?

    Ale že by se tu někdo z vedení vyjádřil co to bylo včera že hra stávkovala a dneska to tedy nikdo nic zase neví...

    já vám nevím lidi ale přijde mě, že vedení BP dává hodně opožděné informace co se týče útoku jak jsem četl:
    "Za problémy spôsobené útokmi DDoS, ku ktorým došlo 10.7., 11.7., 21. – 23.7.(iba servery v USA) a 24. – 26.7.(všetky servery), kompenzujeme nasledujúce"

    Takže skoro po 3. týdnech jsme se vlastně dozvěděly co se vlastně stalo jsou spomaleni jak hlemýždi :D

    Hele modi máte posílat zpětnou reakci pro vaše týmy mohly by jste být tak laskaví a říct jim aby už konečně zabezpečili ty své tzv "systémy" aby každý podvodník, programátor se nemohl dostat do vašich systému a zbytečně vás stále dokola opakovat útoky? bylo by to možné?

    Protože v poslední době toho je opravdu čím dál více hodně a přijde mě že s tím nikdo nedělá jen hodíte nějakou kompenzaci aby jste zalepili hráčům pusu a měli jste klid ale to už opravdu nestačí na co nám jsou boostery na 46 hodin když se vlastně nedá hrát, a dáte nám ještě premium na další 3 dny opět když se nedá hrat tak jak tu vaší slavnou kompenzaci máme využívat když to furt nefunguje???

    copak vám nestačí stížností všech serverů že jsou problémy?

    Myslím si, že jednoho dne tato hra upadne doslova a půjde to do hrobu pokud s tím nikdo nic dělat nebude...
    Hlavně že firma BP vydělá hodně penez za rok tak za ten rok by mohl mit vykonejsi systemy aby nikde nebyl problém...
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  11. SlowMode-Skywalker hele klient je odpad už sám o sobě. Hra obsahuje miliony lagu. Už to že se musí hrát na Maxthon je špatně.
    Proč se pouští další akce mi hlava nebere :rolleyes::rolleyes:.

    Hra nefunguje, dostat do hry mi přijde jak jít do kostela a modlit se.

    Kluci konečná, vlak dojíždí do stanice konečná :eek::eek::eek:.
    Je to pomalý konec hry :confused::confused::confused:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak tohle mě teda taky vytáčí :rolleyes::mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Sygauras

    Sygauras User

    Bylo by možné prověřit jestli se to odečítá teda správně podle plánu, nebo po kolika teda se to má odečítat ?
    Přiznám se že u sestavování v montáži jsem tomu nevěnovala pozornost. Zjistila jsem to až když mi naskočila hláška že jsem získala nějaký booster a mrkla jsem do výpisu jaký. A čumím že mi to bralo nějak divně ty Luminium.

    [​IMG]
     
  14. Tohle?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Sygauras

    Sygauras User

    Aha. To jsem nevěděla, já fórum nečtu.
     
  16. To je dobrý :)

    Ale jak na to koukám znova, v tom logu se píše o výrobě 500x EE, ale recept je na 15x. To je asi chyba, ne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Ne, hráčům to bylo oznámené už od 11.7.23. Problémy so serverom 10.7.2023
    Zpětnou vazbu posíláme a chyby taky nahlašujeme.

    Delta-7925H nejspíš to bude chyba v textu. Včera prý upravovali texty, ale asi neúspěšně.
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zajímavá oficiální informace.
    Ještě by mne zajímalo, co fčera celý den potom dělali, když mají nahlášenou chybu, která je docela otravná a frustrující.
    jo vlastně, ono se to netýká paymentu, tak je to cajk.;)
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  19. Teď spustili helix a klient opět nereaguje. Stejný problém jako včera. Prosím BP, na září nedávejte žádnou akci a raději si to dejte pořádně do pořádku, nebo s takovou budete muset dělat kompenzační kód každý měsíc - a to nikdo nechce, obzvláště ne vy, protože vám uchází zisk.
     
  20. Jenže je nezajímá hráčka komunita jim jde jen vyrejžovat co nejvíce peněz aby hráči dávaly ale s takovou když to nejde jak má tak bude upádek. Lituji hráče kteří každý helix cpou BP prachy ale když na to mají tak klidně co už.

    jak píše zelča :D vypněte všechny akce a začnete s tím "bordelem" něco dělat čím více hra nefunguje tím více lidi a hracu dava sve lode do hangaru nebo tzv se zbavuji svych uctu na socialnich sitich :)

    EDIT:
    8.8.2023 hra přestala fungovat od 18:00
    9.8.2023 hra přestala fungovat od 18:00
    10.8.2023 hra přestala fungovat od 18:00
    11.8.2023 hra přestala fungovat od 18:00

    Píšu si časy kdy to vypadává a přijde mě to už nenormální vždycky v tu dobu, rád bych si vysbíral paladium v té době ale nejde to.
    Ale když to zapnu ráno třeba 8 ráno tak to funguje vždycky po ranním restartu vše opět jde... tk já už opravdu nevím kde je chyba...
     
    Naposledy upraveno: 11/8/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).