Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Loading simulator 2023.
    Chápu, že je čas dovolených, ale už je těch chyb docela hodně a nějak jsou už jako každodenní?
    V pondělí se na to hned podívají a budou opravné kompenzace opravných kompenzací.
    ach jo:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  2. Myslím, že tohle krásně sumarizuje celou situaci - okno, které vyskočí, když se nedostanete ani přes přihlášení :D:D:D
    (pokud se nenačítá, tak pravým tlačítkem a otevřít obrázek na nové kartě)
    [​IMG]
     
  3. Tak zase útoky asi. Otázka je co vlastně ti útočníci chtějí, výpalné? Pokud ano, asi se to BP nevyplatí, spočítali si, že je přijde levněji, když přijdou o premko a sleváky, které hráčům nahrazují pro nehratelnost hry. Mají k tomu moderátoři nějaké informace?
     
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    SlowMode-Skywalker příspěvek a veškerá reakce na něj bude smazaná, nepatří do této sekce.

    123zelenina podobných diskuzí na toto téma zde bylo dost. Bohužel se to vždy zvrhlo v obviňování hráčů mezi sebou a pak se muselo řešit hromadné nahlašování příspěvků. :rolleyes:

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► poslední informaci, kterou jsme obdrželi, bylo že je vše v pořádku. DarkOrbit je opäť pod DDoS utokmi
     
  5. Ráno jsme lítali hádesku a z pohledu hráče to tak nepůsobilo. Sešli jsme se po 14 dnech a po dvou bránách jsme to vzdali. Pak má mít člověk nějaký pokrok, pluska bude, ale spartan tak za dva měsíce, herkul a havoc mám, ale točit abg za drobné krystaly rozvratu? Ne. To samé Diametrion, ten mi nepadl dalších dobrých 25 bran. Takže je blbost se ptát, kdy půjde normálně hrát, budou vidět názvy surovin, názvy v montáži, půjdou dělat úkoly do zlaté sezónní permamentky, ta nebyla levná. Víte, že hraji když mám čas po práci. Když to ovšem naloguji. To jsou podle mě otázky na Saimon, a děkuji, že si vážíte mého soukromí a děkuji, že si vážíte mého soukromí a děkuji, že si vážíte mého soukromí !!!:mad:
     
  6. RoNi09

    RoNi09 User

    také by mě zajímaly odpovědi na to samé...krásně jsi to napsal...lidi utrácí peníze za balíčky atd které nemohou využít ...a když přijde kompenzace tak je směšná a vesměs zbytečná protože akce už je skončená..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/8/23
  7. a zas nič, človeku, čo toto spravuje by som nedal do ruky ani Nokiu 3310.. ešte jeden deň počkám, ak to nepôjde, tak s DO končím. Ďakujem za - 1 život v zete. Je to na smiech. Pekný deň.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Zase je celá hra zalagovaná. Zbieram empiriánske boxy a nič z nich nepadá, NPC na mňa útočia cez celú mapu, nejde skákať cez porty. Siíce mi je to ľúto o tejto hre takto povedať, keďže mám na ňu dobré spomienky, ale tak trochu dúfam, že tieto problémy s DDoS BigPoint položia a zrušia komplet celú hru. Lebo jediný kto by bol v dnešnej dobe ochotný za niečo v tejto hre zaplatiť sú už iba úplní chudáci závisláci, ktorých BP iba zdiera jak kasína svojich štamgastov.
     
  9. Bohužiaľ, súhlasím s tebou. Smutné :( ale payment funguje :D

    ------------------------------

    Staré dobré časy, keď som zapol tú hru a plné mapy. Hral som to veľmi dlhú dobu a nikdy sa server nevypol. Boli nejaké bugy, ale nič viac. Neviem, že kto to odkúpil, ale pokazil to najviac ako len mohol. RIP Darkorbit :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/8/23
  10. čas úmrtí? 13.08.2023 - 21:23 a servery opět vypadly a nejde se ani nalogovat na mapy.
    Skvělá práce BP klobouk dolů za nespolehlivost vašich pracovníku.
    Nebylo by lepší to opravdu zabalit vypnout všechny servery a zrušit tuto hru?
    Já myslím že ano když si nedokážete poradit stále opakujicími utoky na vaše servery :)
     
    -baghira2- a 123zelenina tohle ocenili.
  11. Server GE5 opět padl za vlast. Zůstal jsem zaseklý uprostřed druhé mapy, takže na mě čeká ponižující okýnko, že mě zničila Lordakia nebo Streuner :D. Aspoň, že jsem stihl udělat bránu, ale chtěl jsem ještě trochu toho luminia...

    EDIT: Děkujeme za informace Tess, myslím, že hráči tu přidávají ty příspěvky o nefunkčnosti tak moc, abychom urgoval BP, ale hlavně kvůli sdílené frustraci. Jsme rádi, že tu aspoň někdo něco dělá :). Nechtěl jsem dávat nový příspěvek, aby čtenáři viděli jako nový ten tvůj.
     
    Naposledy upraveno: 13/8/23
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► brána hádes dnes byla opravdu peklo. :mad: Když se vrátím ke svému předchozímu příspěvku, bohužel nám jiné informace nedošly. Všechny problémy jsme nahlásili a snad se nám po víkendu dostane odpovědi.

    RoNi09 a wraithoctaneone prosím necitujte příspěvek na který hned reagujete, stačí i označit nick hráče. Příspěvky máte upravené.


    Pro všechny čtenáře fóra hry:
    Co se týká víkendových problému s hrou, vše je nahlášené. Jakmile dostaneme jakékoliv informace, budou zde na fóru.
    Omlouvám se, ale víc už opravdu nemůžeme udělat. Vše je jen na BP.
     
    Naposledy upraveno: 14/8/23
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Dovolím si tě opravit. Nejedná se o víkendové výpadky, ale o každodenní údajné útoky na BP servery.
    Opravdu tomu máme věřit, že proti tomu BP vůbec nic nemůže dělat?

    Měl bych takový návrh. Můžete prosím oslovit Mrs. Saimon a navrhnout jí, že hráčská komunita by uvítala návrat živých vysílání z BP a to hlavně z ''ranních porad v poledne'', kde uvidíme co má vlastně přednost. jestli kafe, víkendové zážitky a novinky, nebo ti zatracení ''naši drazí'' hráči?
    Myslím si, že takový počin by uvítalo plno hráčů této velmi momentálně spokojené komunity.

    Měl bych pár otázek na reportování výše.
    1. jak zajistí BP zaplnění kalendáře za denní loginy?
    2. jak máme plnit denní úkoly?
    3. jak máme plnit úkoly misí akce
    4. jak máme plnit mise sezonním battlepasu
    5. jak mám použít montáž, když nenaloguji?
    6. proč nefungují gg
    7. proč se zasekávají lodě v portech
    8. asi už raději nechci pokračovat
    P.S. Děkujeme tímto BP za kompenzace za nefunkční hru a odměnou je 3 dny nefunkční hra.

    A poslední zhasne.

    A perlička na závěr od tebe mne opravdu pobavila :
    A pak začal víkend. iksdeee
    oni to opraví....
     
    Kazy, RoNi09 a wraithoctaneone tohle ocenili.
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN vím, ale řešil se tu víkend. K těm výpadkům v týdnu informace došly, k víkendovým ne.
    Na to co píšeš se ptají moderátoři i z jiných krajin. Je to nemožné, ale je možné se zeptat, akorát se bojím, že odpovědi na konkrétní dotazy se nedočkáme a nebo dočkáme a nebudou takové jaké by jsme chtěli slyšet.:confused:

    Jo ta perlička je super :D Je to jediná informace co od té doby máme.:(
     
    Naposledy upraveno: 14/8/23
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  15. Další chyba co se objevila, bože můj :eek::eek:

    Obdržel jsi 15 laserové munice typu {items.items_ammunition_laser_mcb-25_code}.
    Obdržel jsi 75 laserové munice typu {items.items_ammunition_laser_mcb-25_code}.
    Obdržel jsi 15 laserové munice typu {items.items_ammunition_laser_sab-50_code}.

    Stejná chyba je u přinašečů, ukazuje hmtl kód.

    Hra nefunguje už téměř měsíc, kromě toho musím furt klikat na cookies :(:(.
    To nemluvím o lazích apod.

    Dělejte s tím něco, tohle je konec hry :rolleyes::rolleyes::rolleyes:.
    Nechápu proč je milion chyb a furt se pouští další a další akce.
    Že by to chtěli rýžovat před koncem hry o_Oo_Oo_O.

    Hlavně ten klient to je fakt dílo, on je sám o sobě vůbec špatně udělaný. Testovali to ne. Známý říkal, že horší klient neviděl. Tak co tam dělají na centrále proboha.
    Vymýšlejí kraviny jak rýžovat prachy.
    Payment funguje na jedničku vždy :rolleyes::rolleyes::rolleyes:. Zajímavé :eek::eek::eek:
     
    Naposledy upraveno: 14/8/23
  16. Je pravda to že kdysi hodně dávno DO dělalo videa jestli TWICH nebo jak se to jmenovalo.
    Kde ukazovaly co pravě dělají, co chystají nového do hry apod. Možná by se to opět hodilo aby takové videa dělaly a živě přenosy protože mě přijde že sedí na centrále a nedělají nic jen pijou kávičku, cigaretku a beru vlastně prachy za hru co nefunguje taky bych se tak chtěl mít :D

    Ale je zajímavé že po ranním restartu který je v 05:30 zase hra funguje dá se přihlásit tak hold asi budeme muset všichni hrát po restartu :D

    Tess doufám že jste nahlásili i tohle:
    [​IMG]
    Je to opravdu čím víc otravnější furt klikat SOUHLASÍM člověk se nemůže dostat jen tak do hangáru, aukce apod...
    Ve hře je plno nedostatku a chyb ale co nikdo nic s tím nedělá hlavně se pouštějí akce
     
    -baghira2- a RoNi09 tohle ocenili.
  17. neneman321

    neneman321 User

    Tak hra opět nejede, konkrétně globál PVE, zajímalo by mě proč s tím BP něco neudělá, co 3 týdny,í to pořád stejná písnička. Do toho neustálé souhlasy s cookies kdy v době konce aukce polovinu věcí nestihnu, dost mě to vytáčí. Hlavně že dali akci která se stejně nedá udělat, když je věčně nějaký útok a servery jsou nedostupné.
     
    -baghira2- a RoNi09 tohle ocenili.
  18. Je zajímavé, že to teď vypadává každý den přibližně okolo šesté večer. Teď zase chvíli nefungoval, obnovování mi nepomohlo, ani mazání mezipaměti, ale když jsem zkusil přepnout mezi servery a pak zpět na ten svůj, tak to naskočilo. Asi to byla jen náhoda, ale komu to nejde, tak to můžete vyzkoušet, za pokus nic nedáte :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Prosím Vás spravte tu hru, není možné už co se děje proboha svatý.
    Proč na to kašlou :(:(:(.
    Mě se chce normálně brečet :(:(:(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Když ignoruji i samotnou hráčskou komunitu,
    pak je zcela zbytečné ohlašovat technické problémy ve hře.

    Bude to pořád a pořád ještě horší.
    Ale rýžovat budou, pokud to tá hra vydrží.

    EDIT:

    Absolutně to jde proti logice a zdravému rozumu.
    Být ředitelem této společnosti, tak jim šáhnu na plat.

    No koment.
     
    Naposledy upraveno: 15/8/23
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).