Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    -baghira2- jestli myslíš toho čínsého soudruha,tak tím bych začal
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Ta kompenzace je totální výsměch zase :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SlowMode-Skywalker - darovanemu konovi na zuby nepozeraj. Bolo uz aj take, ze hra nesla a nebola ziadna kompenzacia ;)
     
    -baghira2-, *brutus* a Tess tohle ocenili.
  4. *brutus*

    *brutus* User

    Nedivím se že jsou neustále nějaké útoky,když na 1-1 vidím novou farmičku liberátorů a na 1-2 nostromek,ale s podpory dokola ohraná písnička nepřetržitě skenujeme hráče:D
     
    -baghira2- a SlowMode-Skywalker tohle ocenili.
  5. To mě povídej ja přes víkend nahlašoval hráče a tess to poslala na podporu a hráč si normálně hraje dál na mapě takže nemá smysl ani nic nahlašovat když vedení BP s tím nic nedělá...
    Například minulý týden 6 hráču ze stejným jménem na 5-3 na portu a modi mě to radši smazaly místo toho aby to poslaly dál.
    Oni ví že lidi použivají *** ale neřeší to, neřeší že hráči obcházejí systémy mají na háku :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    SlowMode-Skywalker já jsem nic na podporu neposílala. Napsala jsem ti, že to máš ty řešit na podpoře hry. A to že napíšu ,,hráč odeslán na podporu,, bylo myšleno tebe. Vždy se píše důvod uzavření vlákna. Tak prosím neuváděj ostatní v omyl.
     
  7. Jde vidět ,že jsi nový na DO a vubec nevíš jak to funguje a jsi, asi dost nezkušený hráč a měl bys vědet, že BP podpora odpoví ,že mají na to své nastroje a taky bys měl vědět a to popravdě a upřímě :D Že BP zajímá více přísun peněz na svuj úcet ,než tvoje nahlašovaní hráčů které stejně smetou ze stolu a nikam to stejně nevede. A na jednu otázku jsi si už odpověděl sám : Oni ví že lidi použivají *** ale neřeší to. Pokuď by PB řešil,tak si řeknem popravdě a to si myslím já a nebudem si nic nalhávat :D že by muselo dat ban 95% Pilotům a nikdo by už nelítal
     
  8. CeezzarrCZECH však o tom se ví dávno, proto odešla celá komunita hry. Včetně Belgama, Zafod apod.
    Nevím co řešíš má se to přehlížet. Jediná možnost je jej sundat do ukolu.
    Prostě kolotoče přehlížet, víc bych neřešil.
    SlowMode-Skywalker ono se to řešít ani nikdy nebude. Moc jsi naivní :D:D:D
     
    -baghira2- a Kazy tohle ocenili.
  9. No cením si zpravy od tebe , ale ja to neřeším :D ja to vysvětloval SlowMode-Skywalker a asi je nový ,kdyz to řeší.Jo do úkolu ano a max dokuď dávají odměnu a to je asi 10 x sundat a pak přestat :D už jsem dostal trest jednou a od té doby střílím pokuď padá odměna. Plno účtů tam má klan WAR a pak nahlašují Pushing
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/8/23
    -baghira2- a ForestCZ94 tohle ocenili.
  10. -chlpco-

    -chlpco- User

    muže mi nekto vysvetlit proc musim davat suhlas 5x kym sa prihlasim k hre???
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Sygauras

    Sygauras User

    Kdyby přidaly troje povlečení, 2x Mochito s deštníčkem, lístky na Justýna Bíbra, kupon do BurgrKingu na oběd a 2 burgry, necekla bych půl slova.
    75 EE - to jsem se musela zasmát (kdyby jim nevypadly dvě nuly, mohlo to být zajímavé)

    -chlpco- : protože to je rozbitý.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Hlavně že funguje vyskakovací slevovej baner po proskočení portem (otravnější je už jenom "souhlasím" 25x během zadávání v akcích) a neustálé blikání ikonky "U" (uridiová banka)
     
    RoNi09 tohle ocenil(a).
  12. Kazy

    Kazy User

    Přišel jsem zpátky na DO po cca. roku a půl a musím říct, že ta hra je stále více koncipována jako vesmírná střílečka, kde se navzájem předháníte s ostatními hráči, což stále platí. Nicméně jsem doufal, že s herním klientem zapracují i na funkčnosti a kompatibilitě hry. Samozřejmě se ozval poněkud běžný korporát bez konkurence. Co si budeme lhát...Podobná hra v takovém měřítku prostě není.

    Musel jsem promazat svůj hangár od nepotřebných designů stíhaček, generátorů i laserů, které jsem dostával jako velkorysý dar z klíčů nebo eventů, jinak bych si nezahrál vůbec. Útoky na BP bych nechal stranou, pokud to tak opravdu bylo, jak tvrdilo BP. Útočníkům do hlavy nevidíme a stejně se i nikdo nedozví, pokud by to bylo jinou příčinou.

    Nicméně odpoledne, jakýkoliv den, nenaloguji vůbec. Pokud si už někdy zahraji, tak jenom na hodinu, než se začne hra sekat tak mocně, že musím načíst znova herní okno, čímž riskuji, že se nemusím nalogovat a posléze ani hra sama neběží čistě a pokud se dostanu do PvP, tak je to velmi frustrující, když při každém přehození konfigurace hra zamrzne na pár vteřin. Ani návrat do prohlížeče nebyl příliš úspěšný, víceméně jenom hluboký nádech.

    Jsem zvědavý, jestli někdy vyhraje herní zážitek nad korporátním smýšlením.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  13. Za mě, hraji od roku 2009, je hra stabilní, zažili jsme už horší časy. Po těch útocích je trochu "nakopnutá" a jestli mají vývojáři dovolenou, tak zatím dobrý. Ty názvy v montáži, při sběru, neustále vyskakující okno souhlasu, nemusí být tak snadné opravit, já jsem psycholog, takže by se měl vyjádřit spíš nějaký programátor. Hrát se dá, pamatuji že jednou kolem silvestra i 3 dny nešla vůbec. Spíš než nadávat, bude lepší počkat, až to opraví.
    Hraji i ráno i večer, někdy naloguji za půl hodiny, někdy to zamrzne, ono ne všechny problémy musí být u nich, dělám si ping a trasování, často je to rozbité po cestě k nim.
     
    Naposledy upraveno: 16/8/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. neneman321

    neneman321 User

    Sygauras ty chceš 7 500 EE jako kompenzaci ? nyní se směji zase já :D:D:D:D to by rovnou mohli rozdávat Zeus, sparťany a promky :rolleyes: buďme rádi že dali 2x kompenzace, taky nemuseli dát nic
     
  15. Tak jako ja nevim ja problemy s nalogovanim skoro nemam
    stane se že to někdy nejde ale to jen vijimecně max 2x za měsic
    u mě ale stači počkat treba hodinku a pak se normalne naloguji
    každy den hraju +- hodinku někdy vic někdy min
    ale mě se ta hra skoro neseka
    a to UPOZORNUJU muj pc je šrot
    jasně DOčko ma miliony chyb
    ale nejvic mě štve že si připadam že jsem jedína lod s manualni převodovkou na mapě

    tuhle hru hraju jako singleplayer
    a to je škoda protože litat s nakym kamaradem nebo pomahat novačkovi
    by me bavilo :(
     
  16. Po synchronizaci se nejde zase nalogovat na mapu :D skvělá práce BP :)

    Včera jsem psal na podporu a dneska jsem dostal reakci...

    Dobrý deň,
    nebojte sa chystáme balík opatrení ktoré zatiaľ nie sú oficialne preto Vás o tom nesmiem informovať, ale verím, že všetci poctivý hráči budú nadmieru spokojny. Náš tím pracuje na veľkých zmenách a hra bez nepoctivcov je naša vysoká priorita. Mrzí ma Vaša frustrácia, ale myslím, že je len dočasná.

    Myslím si, že nepoctiví hráči je nezajímají pro ně je důležité prachy prachy prachy :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Sygauras

    Sygauras User

    Ještě pár dní a i těch 7500 bude málo.
    Jako jo, uklikla jsem se o "nulu" ale mám ráda hezké sny a jsem věčný optimista i když narozená pod negativním vlivem Saturnu. Nebo tak něco.

    Nějak to dopadne. Dení ůkoly mě ani neštvou, kolikrát se rozmýšlím jestli je udělám, kalendář je udělanej tak že můžeš občas vynechat a za Luminium jsem už vyměnila všechno co šlo (zamrzí omezenost na počet plánů)

    SlowMode : bude kódík, hurá .... ne ?
     
  18. No, jako takhle... Já nedávno taky napsal na podporu, proč se mi stále zobrazuje, že mohu sestavovat díly letounu Zeus, i když ho už mám postavený. Na to mi bylo odepsáno, že se o tom ví, ale že to je tak ponecháno schválně, až se do hry zase vrátí poškozování letounů, aby bylo možné si když tak Zeus znovu sestavit. Takže je možné, že na nějakém balíčku věcí fakt dělají a že tohle bude jedna z těch změn.

    Upřímně, mně by to nevadilo, nesestřelují mě až tak často, abych si musel letouny co chvíli opravovat a ztrácet na nich levely, ale dokáži si představit, že by to autosběrače palladia mohlo pořádně naštvat, když jsou neustále ničeni a teď by se jim ještě zase začaly opět poškozovat letouny :)

    Ale uvidíme, co to bude obnášet - tedy jestli se toho skutečně dočkáme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Kazy

    Kazy User

    Mohl bych se Tě zeptat, jakou máš PC sestavu? Já mám totiž Intel Core i7-7700, 16 GB RAM DDR4, GeForce GTX 1070, celou hru nainstalovanou na SSDčku a 50 FPS mám jenom na základně, když je tam minimum lidí a když mám nově relogované herní okno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Zelčo: :D
    Ono těch kuponu mám dost padají skoro furt tak mě to nevadí kdyby to vrátili ja max rupnu 30x za den to se dá hlídat :D

    EDIT: alespon by byla zabava na serverech :D videt hrace bez letounu :D
     
    Naposledy upraveno: 16/8/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).