Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Uz neviem kam sa mam obratit tak sa vopred ospravedlnujem. Prosim Vas potrebujem zmenit stat ohladom transakcii. V jedno prispevku tu bola odpoved ze to nejde ale ja viem ze osm tam mal CZ potom som sa stahoval na Slovensko tak som to menil na SVK a slo to ale teraz neviem ako spat na CZ. Da sa s tym nieco urobit?
    Dakujem
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    ♦HOOLIGAN♦[«ZŁO»™] Budes tam mat len payment krajiny, v ktorej si ucet registroval, zmenit to nejde.

    Ako si to menil na svk?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ♦HOOLIGAN♦[«ZŁO»™] payment se ti změnit nemohl, měna v platební oblasti nezáleží na místě pobytu, ale na tom kde jsi účet registroval.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Neviem prečo klameš a nepovieš odkiaľ ten účet vlastne je :) inak načo to chceš tak meniť? Keď bývaš na tom SVK čím iným ako Eurami by si chcel platiť hm ...
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. lubenoo

    lubenoo User

    bezdvovodne dostavame bany na chat 1 den ale ved nic proto pravidlam tam nepisem tak aky dovod je na ban piseme o Kronos brane a den ban nerozumiem a nechapem a nieje to po prvy krat
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

  8. kiklop81

    kiklop81 User

    vcera sa mi nedalo pripojit od cca 14,00 do 22,00 . Esset mi hlasil 20 trojskich koni. dnes mi ich hlasi 50 a nemozem sa pripojit. co sa deje.
     
  9. pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    kiklop81 Čo tak urobiť update, ktoré ESSET včera večer vydal ?
     
  11. kiklop81

    kiklop81 User

    nerozumiem ved esset sa aktualizuje kazdy den a kde najdem update ktore esset vydal. moc sa v tymto veciam nerozumiem
     
  12. Korben

    Korben User

    No to sa musíš informovať na stránkach essetu. Práve pre chybnú aktualizáciu vznikli tieto problémy.
     
  13. kiklop81

    kiklop81 User

    ak tomu dobre rozumiem chyba je v essete a treba cakat ci je treba nieco urobit. DAKUJEM
     
  14. Korben

    Korben User

    Esset včera vydal opravu aktualizácie, ktorá spôsobovala problémy ktoré máš.
     
  15. kiklop81 potřeba je zkontrolovat a nainstalovat aktuální verzi antiviru.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. kiklop81

    kiklop81 User

    som bezradny nejde to aktualizoval som esset a restrtoval pocitac a nic stale to iste
     
  17. Korben

    Korben User

    No niekde budeš mať zašitú nejakú databázu, odkiaľ ti esset čerpá. Skus sa popýtať na esset podpore.
     
  18. zase mi nejde hra ae išla mi zase dam štart a nahráva sa a v strede mi to sekne
     
  19. Korben

    Korben User

  20. Korben chcel by som sa spytať neviem ako sa vytvara téma?