Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *SATKO*

    *SATKO* User

    To su DOS a DDOS utoky na herny server,ktore maju na triku zahltenie pamäte serveru a uzkych miest na trase k nemu,takze hrac nedostane odozvu a je to v tahu.Nech to uz robi ktokolvek,je to cielene a zrejme to neskonci tak skoro.Takze na plynulu hru môzeme zabudnut a je zbytocne akekolvek rozculovanie.Nezahral som si poriadne uz dost dlho a tiez ma to stve a nic s tym nenarobime.Obavam sa,ze to bude dlhodoba zalezitost a nie je vylucene,ze aj trvala a môze to tuto hru polozit na kolena a to je zrejme niekoho cielom.
     
  2. *brutus*

    *brutus* User

    *SATKO* potom by bylo na místě lépe zabezpečit servery proti ůtokúm,myslím že v dnešní době to není zase až takový problém a it firem které to poskytují jako je eset je spousty jenom se musí investovat,což v případě čínského provozovatele evidentně nehrozí
     
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    No a v tom je prave ten ten figel,ze DDOS utok môzu prevadzat tisice boot pocitacov v sieti a tak ci tak prekrocia kapacitu pamäte serveru ktoru naplanovaly vyvojari.Oni nechcu nic ukradnut,DDOS - Distributed Denial of Service,je len prefikany nastroj na odmietnutie sluzieb serveru a dari sa im to,pretoze planovana pamät s tymto nepocitala.
     
    Naposledy upraveno: 26/8/23
  4. Když hra nejde, skoro nikdo nic nekupuje, mikroplatby jako premko a sleváky budou chtít hráči zpátky, nebude-li zisk, bude se v BP propouštět. A už tam zůstanou jen jelita, který to dají dohromady za rok. Pokud vůbec. Vycházím ovšem z předpokladu, že tam jelita nesedí už dnes. Hrál jsem od 04:00 do 8:15, pak půl hodiny kappu po 15:00 a jinak se nejde nalogovat. Slevy nejsou, jen tam flákli disajny pro sběratele. Takže zase kecají, prý sale a výprodej na hlavní stránce, ale ceny zůstaly stejné.
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Kazy

    Kazy User

    Chtěl bych pochválit BP »padesátky«, které nabízejí za reálné peníze, neboť je to ta poslední věc, která funguje. Slogan »Zamiř k výšinám« skutečně funguje, jelikož tím, že nehraje skoro nikdo, tak mi ten šéf major spadne do klína a já skutečně mířím k výšinám :D
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tady ve hře vidím, již jenom kolaps. Nakonec nic jiného nepomůže, než jí nadobro zavřít.:(
    Když to tak půjde dál.

    Nakolik DOS a DDOS útoky na herní servery, tahle hra již dlouhodobě neunese a sesype se.
    Jednou na to doplatí.

    Lepší je tuhle hru, již nehrát. Nebo to rozčilování u této hry, k ničemu dobrému neslouží.:rolleyes:

    EDIT: Kolikrát jsem na to, již zde na fóru upozorňoval. A teď na to dojelo. Říkal jsem to. :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 27/8/23
    Kazy a *SATKO* tohle ocenili.
  7. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    A zase nic, přihlásit jsem se už dokázal, akorát nahrávání skončí hned mezi A a H. A je naprosto šumák, jakou lodí to zkouším.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Bravo Tleskám jen tak dál Slavný BP místo toho abyste hru opravili a odstranili veškeré problémy,aby byla hra hratelnou raději přidáte další akci Průlom Agatusů. Nic Lepšího už ani nejde totižý Vymyslet co?tahle hra fakt spěje ke své záhubě a zkáze,zániku. je to za poslední období už jen ztráta času zde být a pokoušet se to hrát.míra trpělivosti hráčů a pohár trpělivosti už bohužel přetekl !!!
     
  9. ****4****

    ****4**** User

    joj toje parada ja se prihlasil a delal hadesky, a to byla velka chyba 300 000 urka fuc a krystaly ? no nikde samozdrejme, diky moc BP ..((((
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Když děláš hádes s premium a slevákem, musíš klikat 1x, 5x a nestalo se mi, že bych nebyl cca po 10-15 branách hádes v plusu. Ale diametron nechodí, fakt málokdy, krystaly rozvratu padají každou bránu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ****4****

    ****4**** User

    prave ze mi nepadali po dokonceni brany ...( vsiml jsem si toto cca po 6 brane ....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nechápu, proč tady hráči něco hlásí, když po třech dnech mlčení vychrlí BP s velkou pompou a dokonce v neděli oznámení další akce, která vůbec, ale vůbec neohrožuje stabilitu nestabilních serverů.
    gratulujeme
    P.S. Naši milí ''drazí'' hráči, proč nic nekupujete?
    Proč asi...;)
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  13. TripleSix

    TripleSix User

    Ten denni bonus je krásný ... koukám na to uz OD 8.00H je tohle normalni ? kolik je hodin ? :rolleyes: a dalsi akce ..... tohle uz je vtipne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Na podporu tě může poslat jen moderátor. Já bych to tam osobně určitě řešil, protože ty krystaly rozvratu padat mají, z každé
    GG Hades25 až 30
    Nejsou tam žádná procenta, může padnout, prostě musí. Díval jsi se do montáže nebo do hangáru, jestli ti nepadly a jen nebyly napsané v deníku?
     
    Naposledy upraveno: 28/8/23
    -baghira2- a ****4**** tohle ocenili.
  15. ****4****

    ****4**** User

    ani v deniku ani pripsane ......stalo se to cca u 6 z 20 ....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Sygauras

    Sygauras User

    Tak řekněme si na rovinu že stejně genit.... geniální nápad byl dát na herní plochu brány a výpravy a nebo třeba všechny ty "akční" ikony co pořád blikají a 20x za hodinu upozorňují že si mám koupit bůůstr na bůstr a nebo čert ví co všechno a pozor ! máš plnou banku .....
    Na otázku "Naši milí drazí hráči, proč nic nekupujete?" je odpověď jednoduchá. Zadarmo ani programátor neprogramátoruje a vzhledem k tomu že už to spravujou měsíc, nemyslím že se za ty prachy přetrhnou (mám směnu od - do, takže jdu domů a je mi jedno že jsem tu za "svini". Za ty prachy přesčasy ani omylem)
     
  17. Jak tak sledují tak tady hodně hráčů "zuří / nadává / rozčiluje se"
    Tolik zpráv v tomto vlákně a ani samotný tým DO se k tomu nevyjádří jen sledují jak si každý stěžuje ne že by řekl svůj názor a postoj k celé fázi těchto problému..

    Týden trvají útoky a ani samotné BP nevydalo nějaké prohlášení a informace proč to vlastně nejde, co bude následovat.
    Prostě jim je to jedno oni už to neřeší že jsou pod útoky je to totální kolaps všech serverů a celé hry která jde pomalu do hrobu.
    Taky jsem se divil, že to týden nefunguje jak má a stejně tam hodí akci PLUTUS proč furt musí cpát akce, mají vypnout co se dá a začít opravovat chyby ale když se chyby opravují chybami tak je jasné že to nefunguje.

    Hráči na forum jsou flustrovaní / podráždění i dokonce na sociálních sítí na skupinách každý den 10 příspěvku proč hra nefunguje apod.
    Kdo jim furt na to má odpovidat že hra nefunguje že mají chodit na forum to oni ne jsou liní se podivat zde kde je to uvedene všechno.

    EDIT: Hru nehraji max se podívam útery - čtvrtek na bonus brány co mě dávájí a pošlu surky a vypínám hru :) když to nefunguje proč to hrát a rozčilovat se :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SlowMode-Skywalker - samotny tim sa k tomu nevyjadri? Akoze na kazdej strane tejto temy sa mame vyjadrovat k rovnakym problemom, ktore su poslednu dobu? My sme to nahlasili a cakame na opravu.
     
  19. Ono to má i pozitiva. Pro rodinu. Měl jsem čas vyprat, udělat pořádek. A herně, na velkém účtu jsem se již v neděli a dnes ani nepřihlásil na mapu a postoupil jsem v TOP z 997 na 937 místo. Pro můj účet je tedy výhodnější nehrát.
    Když si koupím jídlo z dovozem a zaplatím ho, očekávám, že mi přivezou. Když má třeba auto poruchu, nehodu, zavolají mi a omluví se. Ale nakonec ho přivezou.
    Je to opravdu mimo mísu chtít třeba jednou za tři dny resumé, jak na tom je služba, premium, sleváky, sezónní permanentka, bitevní permanentka, když tu službu (placenou) nedostávám? Opět to není proti moderátorům fóra, ale proti Saimon, která je za to placená a je to v jejích pracovních povinnostech. Komunikovat s komunitou. Jak zní překlad její funkce? Něco bych jí vzkázal, ale nechci banána.
    Ideálně nám říct pravdu, ne jen jsou to útoky DDoS, všichni na tom usilovně pracují a dostanete kompenzaci. V sobotu a neděli ale neděláme. Určitě mají porady a tak ví naprosto přesně, co se děje. Pokud to tají, zřejmě čekají, že si někdo něco ještě koupí a nebude chtít peníze nazpět.
    Nejsem z BP, osobně bych servery vypnul, opravil hru. A přešel na Unity, po těch letech, co ji slibují, už ji snad mají připravenou. Ale jasně a zřetelně hráčům říct, vypínáme od- do a opravíme to a to. Hodně věcí už na opravu čeká roky.
     
    Naposledy upraveno: 28/8/23
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  20. ****4****

    ****4**** User

    Dva dny nic nevidim ani v montazi ani v hangaru ... dela na tom nekdo ? hrozny toto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).