Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Teď, třeba, to tak nějak úplně nefunguje, no.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Co tak sledují určité skupiny, stránky apod. tak jsem viděl že podpůrné programy nefungují jak by měli xD
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Sygauras

    Sygauras User

    Dení hlášení. Kouše se to, skočím portem a hned mám "velitelské centrum", skočím pomocí CPU a musím se přihlásit (nové spojení), zase nevidím úkoly, v hangáru už sice vidím výbavu ale nevidím nápis (hangár, aukce, obchod - prázdné chlívky)

    Na mapě : zelená, modrá, červená bedna, bílá, stříbrná, zlatá kostka, cargo boxy, milion min, NPC, hráčů ..... celé se to hejbe bliká a hlavně seká, NPC po mě střílí přes půl mapy, letím a najednou BUM rána za 200 000 (nevím odkud) v infu mám že mě sestřeli *$÷¸˙**>$ pochybuju že to je nick.

    Sestřelím NPC a boxík beru i 4x než se mi připíše.
     
    *Brisingr* tohle ocenil(a).
  4. Co se toho velitelského centra týče, tak můžete vpravo dole v tom okně zaškrtnou políčko "Dnes již nezobrazovat". Nevím, jestli to teď přidali nově, ale doteď jsem si toho nevšiml :)
     
    Naposledy upraveno: 1/9/23
  5. *brutus*

    *brutus* User

    -baghira2- a 123zelenina tohle ocenili.
  6. IngotI

    IngotI User

    Super, opět to nejede. Klient mi načítá spojení, ale to je vše. A když už náhodou jsem ve hře tak nevím jestli honím NPC já, nebo oni mne. Neskutečné lagi. Totálně nehratelná hra. To stejné se opakuje už pár týdnů, nejhorší je to o víkendu. BugPoint nazklamal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Ty jo, co se stalo. Na BL mapách ani loď. To je nějaký vylepšení, nebo se rozbily automaty?

     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  8. neneman321

    neneman321 User

    Delta-7925H už to trvá pár dní od těch banu :D, já si konečně po x měsících mohl splnit na slabším účtu sundat 10x cubikona na úkol, protože tam v jednom kuse den co den byly vláčky a prostě si neměl šanci kliknout první NPC a ejhle, předevčírem v 6 ráno nikdo nikde a včera vlastně taky ne, tak sem si užil cubikony pro sebe:)
     
  9. Ještě se mi v noci povedlo sestřelit loď s přenosnym titulem, ale při skoku na jinou mapu zůstala hra zamrzlá a na mapu jsem už nenalogoval. Nešlo nalogovat ani ráno, ale někdo tu někde psal, že se mu to stalo taky. Napadlo mě v Profilu pilota nastavit titul na Bez názvu a sice jsem o ten přenosnej titul přišel, ale loď mám na mapě.
     
    Tess, -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  10. Server GE5: Sestřelování NPC je nemožný úkol, přiletím k němu, začnu střílet, vyletí 1 laserová střela, pak dlouho nic a asi po minutě je teprve sestřeleno. Kristallin, kterého mám normálně tak na 4 rány a do půl minuty, teď trvá klidně 1-2 minuty, o silnějších NPC typu Boss Lordakium raději ani nemluvím. Když mám spuštěného PETa, tak je krásně vidět na minimapě, jak se to neskutečně seká.

    Udělat denní úkoly je o nervy a do toho nám ještě běží 3 akce, kde se snad očekává, že se jich při takovém stavu hry zúčastníme. Paradoxně aspoň ty boxíky jdou sbírat dobře, ale při tom masivním sekání mě to stejně za chvíli samo od sebe odhlásí a musím relogovat.

    A aby toho nebylo málo, tak sezónní permanentka a žebříček neustále mizí, jako by ani žádný event neprobíhal. Jednou skočím bránou a vidím to, skočím podruhé a už se mi v tom okně nic nezobrazuje.

    S nadějí hledím k datu 5.9, kdy ty eventy už budou ukončeny. A doufám, že hned nedají nějaký další, rád bych si zahrál alespoň základní hru.

    Pokud to takhle bude pokračovat i na Halloweenský event, tak budou hráči neskutečně naštvaní. Snad si to BP konečně srovná a dá nám pořádnou kompenzaci.

    https://board-en.darkorbit.com/threads/game-is-unplayable-turn-it-off-and-fix.128757/

    EDIT: A teď už to spadlo úplně, homepage sice funguje, ale na mapě se nedá nic dělat. Ani klikat brány nemůžu, protože to přesunuli do herního okna. Výpravy to samé.
     
    Naposledy upraveno: 3/9/23
    Potemkin77, -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  11. Před restartem ráno jsem dal jednu kappu, pak od 10 hodin pár hádesek, pak jsem měl nějakou práci. Po 17-té hodině Kappa? nemožné. Lagy do dvou vteřin zvládnu, ale deset vteřin, to nedám. Po restartu kouknu, jestli vrátili život, protože to nebyla moje chyba.
    P.S. Život mi vrátili, neskutečné, ale správně, tak to má být.
     
    Naposledy upraveno: 6/9/23
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ano,tiez potvrdim.Dnes rano o 04:15 pred odchodom do prace som polietal,dorobil denne ulohy z predosleho dna a slapalo to krasne bez lagu az mi to bolo luto vypnut a odist.Zvysok dna bude pre nas zrejme uz stratený chlapi

    P.S. Ahojte,na dnes musim vyjadrit uspokojenie pohral som niekolko hodin bez problemu,tak nech to tak aj vydrzi.Spomenuta kompenzacia bola tiez velmi prijemna
     
    Naposledy upraveno: 4/9/23
  13. Ty přenosný tituly furt ještě nefungujou správně. Jeden jsem dnes musel zahodit kvůli skokovýmu CPU, nedoskočilo. A s druhym (po restartu) jsem došel v EBL až k druhejm Protegitum, ale tam spadlo spojení a dokud jsem titul nesundal, už jsem se nepřihlásil. Sundám titul a hra najede hned.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H
    Ví se o tom a problém se řeší. Jinak je pravda, že se ho dá zbavit v profilu pilota. Oficiálně nám k tomu email nepřišel.

    Jinak co se týká problému s lagy o víkendu, zatím bez odezvy BP.
     
  15. Potemkin77

    Potemkin77 User

    6.9.2023 - presne to isté, už niekoľko dní. Niektorým hráčom to však funguje, lebo ma úspešne zostrelia, pričom nevyletí ani jedna strela.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Když byl čtvrtek a byly spuštěné 4 akce a bůh ví co ještě, tak jsem lagy ještě chápal. To když končil event 4.9. a nešla montáž, nešly žebříčky a v batlepassu mi svítilo - zakoupit, to jsem ještě pochopil, ale proč to nefunguje dneska?
    neříkejte mi, že zase chrominová horečka v týdnu dělá takové lagy a nefunkci některých oken na mapě?
    Streunery do úkolu střílím 20-30 sec.??
    Je to server ge-1, zase a opět
    řeší to někdo, nebo BP bude psát prostřednictvím podpory, že nemají hlášeny žádné problémy?
    Když se podívám na nicky hráčů v top 10, tak jasně vidím, že asi na tom nejsem stejně jen já.
    P.S. jsem trpělivý, čistím cache i cookies, ale už toho mám opravdu dost.
     
    pepan70 a Kazy tohle ocenili.
  17. *brutus*

    *brutus* User

    po skončení eventu chvíli klid a dneska skočím do eternalky a 92 vlnu dělám třikrát z toho mi 4 zabije díky lagu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Deer6

    Deer6 User

    server GE2 od včerejška nemožno přihlásit na mapu je to jen u mě že nejde spustit ani přes tři pořítače nebo to mají všichni?
     
    -baghira2- a Už_horod tohle ocenili.
  19. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  20. Chtěl jsem si udělat na malém účtu kousek kappa do foroty na neděli, zase lagy, -2 životy. Poprvé dostávám bosslordy do rohu půl hodiny a z rohu mě sundají, podruhé mě sundali přes půl mapy. Posledně mě nedělní ztrátu života nahradili, tak jsem na to zvědavý tentokrát. To mám ty brány lítat v noci jako před 10-12 lety, nebo to někdo KONEČNĚ opraví?
    Hodina mého času s výsledkem: vyšší krevní tlak, velké rozčarování.
    Premium a slevák už obnovovat nebudu, proč bych to pro Boha dělal? Nejde to týden, a prodlouží ti to o tři dny, tak ho stejně musíš na neděli kupovat. Já už opravdu odmítám platit za něco, co nefunguje.
     
    Naposledy upraveno: 7/9/23