Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *RimmerH* a RoNi09 napíšu Vám postup, snad to nesmažou :rolleyes::rolleyes:.
    Nainstalujete si Maxthon 6. Pak si stáhněte verzi flash player. No pak napíše cestu ke hře :rolleyes::rolleyes:. Ve zkratce postup, víc to tady rozebírat nemůžu o_Oo_Oo_O.

    Otázka 10 minut, a nemám takové lagy a hraji na Maxthonu. Klient je nehratelný, pokud nemám výkonné PC o_Oo_Oo_O.

    Klient je špatně udělaný a je neoptimalizovaný :confused::confused:. Tudíž vyhodit do koše.
    Nikdy jsem to nehrál na klientovi, tohle dělal student ZŠ o_Oo_O.
    Navíc chybí optimalizace, je to špatně udělané, lepší klient má pexeso :eek::eek::eek::D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 12/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. nikdydost

    nikdydost User

    bp nema klienta:)ani herniho a uz ani lidskeho .Jako tvurce hry je na chvostu retezce ,ale jak to chtel tak to ma.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  3. nikdydost jo to máš pravdu ;);), ale funguje vždy skvěle propracovaný payment :D:D:D
    Já jsem vubec rád, že se dostanu na mapu. Jelikož klient je k ničemu, a Maxthon to zachránil o_Oo_O.

    Nevím jak se máme dostat do hry, když se na to kašle na hru. Prostě Maxthon je a já děkuji :cool::cool::cool:.

    Jinak kdybych hrál na klientovi, už to nehraji :eek::eek::eek:. Tam je někdy problém vyletět ze základny :confused::confused::confused:. Totálně rozbité to je. A nové verze nikde :confused::confused:. Ale payment je funkční vždy. Zajímavé :D:D:D:D
     
    -baghira2- a nikdydost tohle ocenili.
  4. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nemohl by jsi mi napsat přesný navod? Jaky FP,kde jej spalším,jakou cestu ke hře atd? Bud zde nebo do mejlu na hře? díky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. tak me to taky dohnalo do ted jsem hral na klientovi nebo jak tomu rikat a bez problemu dnes po restartu jsem delal ukoly denni a posledni ukol prelet na jinou mapu konec spadlo mi to a od te doby se nedostanu na mapu furt nove spojeni a hned to spadne:eek:

    ------------------------------

    tak jsem zkusil opet se prihlasit na global 2 a furt nic tak jsem sel na ameriku global5 a tam uplne v pohode prihlasen i kdyz sem tam nebyl rok a pul tak kde je chyba????
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. DJ-METRIX - V tomto linku, najdes vsetko o Maxthone. Uplne dole daval frajer presny postup na instalaciu, lebo video z prveho prispevku negunguje.

    https://board-cs.darkorbit.com/threads/flash-player-browser-develop.114484/#post-994160

    Len je smutne, ze tejto hre uz bohuzial nepomaha ani Maxthon, ktory to cely cas drzal ako tak nad vodou. A hra na Maxthone sa s klientom nedala ani len porovnat
    DO laguje posledne +2 mesiace vkuse (delay vo vsetkom, nejde strielat, nejde mixovat, moj pet je o pol mapy dalej nez ja, a to je len zlomok z toho co nefunguje)... Takze neverim tomu, ze tu ti nejaky Maxthon pomoze.
     
    DJ-METRIX tohle ocenil(a).
  7. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    dekuji vyzkouším.-)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Y*o*D*i*A*k* však hra nefungovala to teď. Jsem dopsal příspěvek a vykoplo mě to ze hry zas :(:(:(.

    FrOg!_Is_Back_[SvK] no ale hrajeme na stejném serveru. Takže ano hra nefunguje už téměř 2 měsíce, lagy jsou prakticky denní chleba :eek::eek::eek:.

    A ten návod je Maxthon5 tady :D:D:D.

    Já hraji na Maxthon6 :p:p:p. Tam je návod jiný.
    1- nainstaluji Maxthon 6 - zakážu internet, taky aktualizace Maxthonu
    2- stáhnu flash player (starší verzi)
    3- kliknu pravým tlačítkem na ikonu Maxthonu a do cíle napíšu MEZERA
    -user-agent=BigpointClient/1.6.3

    PS - musíte mít vypnutý internet při instalaci a nastavení Maxthonu :D:D:D.

    A hraji na Maxthonu6. Klient vyhodím do koše :D:D:D.

    DJ-METRIX napiš mi do zpráv, tohle je návod na Maxthon5, hraji na Maxthon6 ale ;););). Takže ti poradím jak se zbavit klienta, protože je to nehratelné na něm, A aktualizace nejsou nikde :eek::eek::eek::eek:

    Klient je zalagovaný jak víno. Hra nefunguje, na klientovi jsou lagy 10000 x vetší než na Maxthonu.
    Aneb když je zajímá jen payment :eek::eek::eek::eek:
     
    -baghira2- a RoNi09 tohle ocenili.
  9. Jenomže ona tu je jedna otazka, jak dlouho si to nechá BP líbit :D určitě budou chtít chránit svoje autorské práva. Cice nemám zkušenosti s MX6 ale z MX5 vím že jde po modifikaci odinstalovat Darkorbit klient, proč je lepší nemít orginal? Protže aktualizace od BP jsou nevyspitatelné a hlavně je nemám v mém počítači. Až toho MX Bigoint začne mít dost tak určitě dají do aktualice ochranu proti koirovaní nebo budou sledovat každý klon, potom mže říjít ban nebo uživatel by mohl být zařazen mezi podvodníky, když nemáš aktualizace tak nad tebou BP nemá žádnou páku
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Pokud nebudeš používat nepovolené programy, zatím ti nic nehrozí. Myslím, že BP ví, že ten jejich prohlížeč není dokonalý, tak proč. Problém je u flash playeru, ten už nemá podporu, a když se dívám na stav serveru, už toho někteří využívají. Osobně bych to udělal tak, že koupím nepovolený program, přidám do 100 kusů části programu, kterým chci poškodit servery, dám slevu, a podvodníci si sami infekci zavlečou na server, kde se to spojí. Ale nejsem programátor, lump, jen mám na to školení.
    Kontroluje si někdo z obuvníků co na serveru spouští, ne.
    Osobně hraji na DO prohlížeči a mimo dobu, kdy to nejde skoro všem, hraji. Aktualizace Windows, typ grafické karty a to máš hafo typů, někdo zmáčkne tlačítko smazat flash player, což mi pravidelně vyskakuje, nebo problém na trase, a neschopní opraváři BP. Však to není jaderná elektrárna, tam fakt špičky v oboru nesedí. Peníze chodí, to funguje, tak proč řešit opravy?
     
    Naposledy upraveno: 12/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► a proč má být člověk se soukromím hned podvodník? Já prostě tomu jejich klijentu nevěřím protože to není program s licencí tudíž to mohou být oni kdo ti zavlečou do PC ňjakej špionažní kód
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Konečně jsem pochopil tu hlášku BP : práce na pozadí.
    Dáme do hry nějaké nové barvičky, nové designy i nové balíčky a vůbec nám nevadí, že hra je nehratelná a že laguje ve dne v noci napříč všemi servery.
    P.S. BP, moc děkujeme, přesně tohle chceme.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    https://ctrlv.cz/3zvm
    již brzy;)
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ten tvůj návod je poněkud podivný ?!
    .....1.2. keď zakážeš internet, tak tak nic nespustíš ani nestáhneš ....3. a kterou ikonu Maxthonu máš na mysli ?
    Než nám vnutili ten nedodělek pod názvem Klient, tak jsem hrál s Win-XP na FlashPlayeru a hra běžela bez problémů
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Už když ten jejich klient začal, podívali se na něj určitý odborníci a nedoporučili používat, při jeho instalaci, bankovnictví, a všechny důležité věci ze stejného PC. Sleduji to na anglickém fóru. Oni ti do PC asi nepolezou, ale může to udělat díky tomu klientu kdokoli jiný. Na tomhle starém NTB jen hraji a koukám na YT.
    Já ti odpovídal na používání maxtonu. Je to prohlížeč, a ty ho používáš jako prohlížeč, co je na tom špatně?
     
    Naposledy upraveno: 13/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Můžete se přihlásit?nebo po tom restartě to nejde jenom mě:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. furt to nejde
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* nemáš na sobě náhodou přenosný titul? Například Pilot chaotik, Lovec goli a tak podobně?
    Pokud ano, tak stačí na hlavní stránce v profilu pilota-úspěchy změnit název za jiný titul a pak se přihlásíš.
     
  18. *brutus*

    *brutus* User

    vymazat mezipamět
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. to sem delal asi 100krat

    -------------------

    myslim že jsem neco tesne pred tim chytnul nejaky titul na mape 2-2 zkusim

    ------------------------------

    fakt že jo Dik Tess odstranil jsem ho a normalne hned z prvni se mi to prihlasilo dekuji ti
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. nikdydost

    nikdydost User

    ahoj Jendo a Hume .Presne to se stalo mi.Sestrelil jsem hrace na mape a ziskal titul Temny pilot a po rlg jsem nemohl nalogovat .Stale mi to psalo ,ze nejsem spojen se serverem darkorbit .Po upozorneni podpory hry ,mi bylo sdeleno to co psala Tess ,ze to muze byt titul co to zpusobuje.Nicmene do te doby zde nebylo zadne oficialni upozorneni a zadna zminka o tom ,ze se toto deje i presto ,ze se nejspis o teto chybe v teamu vi ,jinak by mi chlapec vyrizujici ticket podpory neodpovedel tak rychle ,za coz mu dekuji .
     
    -baghira2- a Y*o*D*i*A*k* tohle ocenili.