Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* super problém vyřešen. Příště prosím nepiš víc příspěvků pod sebe a použij funkci upravit příspěvek. Příspěvky máš vložené do jednoho.

    nikdydost už jsem o tom zde psala. Oficiálně k tomu email nepřišel. My jen víme jak problém vyřešit.
     
    -baghira2-, Y*o*D*i*A*k* a Punisher tohle ocenili.
  2. Ztráty spojení jsou zpět, nebo to kraví jen mně?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *brutus*

    *brutus* User

    zpět,tento web není dostupný:mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    *brutus*, Ge-1, víkend, problémy s hrou- to jsou pilíře a standarty této hry už několik let.
    A pracovníci si užívají tupláky za naše prachy na Oktoberfestu 2023.;)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Momentálně je mimo víc serverů. Chyby se nahlašují. Poprosím každého, kdo bude mít problémy s připojením a problém ve hře, piště k tomu prosím i server a čas. Ať se to pak může dát do kupy. Děkuji :)
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  6. kerula1

    kerula1 User

    Už tut0 hru není nikd0 sch0pný dát d0 p0řádku? Uvidíme čekám d0 ván0c , zatím nedám ani k0runu .


    --------------------------------

    18.9.2023. 9.40-Opět to blbne.Mám si zkontrolovat kde co, už mě takové jednání od provozovatele této hry přestává bavit.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Už nám to zase nejde,zůstal sem v bráně a už se nepřipojím...děkuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Humanoid84[=Z=]Proč neposloucháš příkazy moderátora chlape ?
    dneska to funguje docela dobře, až na ty lagy.... server ge-2
    celé odpoledne na mapě 3B-L
    A nemůže to být tím, že je na mapě asi cca tzv. bambilion NPC, které podle BP se namají tolik rodit, vznikat?

    P.S. nechcete se BP zeptat, proč je na každé základní mapě non-stop minimálně jeden liberator a to na všech serverech a neustále tam poletuje? Co to je za účty?:rolleyes::p:cool:
     
  9. Dnes je piatok a zeus day nikde? zase dalsia chybicka alebo zámer zo strany BP,?:D
     
    -baghira2-, stonexx a wraithoctaneone tohle ocenili.
  10. Zdravím, dnes má byť deň Zeus a majú byť zlate bedne. V hre ich vidím zelené. Je nejaký stanovený čas kedy sa to bude meniť? Ďakujem
     
    -baghira2- a stonexx tohle ocenili.
  11. *brutus*

    *brutus* User

    wraithoctaneone čas není bývají od rána,nejspíš chyba v kalendáři
     
    -baghira2- a stonexx tohle ocenili.
  12. stonexx

    stonexx User

    *brutus* len vieš.. zas za tým čakám a vzniká chyba na ich strane ako vždy.. ako si toto môže táto spoločnosť dovoliť? Majú tam správcov zo škôlky? :D extrém toto.. ešte to aj vychádza na tento týždeň, že má byť deň Zeus.. minulý týždeň boli upgrady
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* tak prrr, kalendář dopisuji já a chybu tam fakt nemám. :) Mimo to, vždy se může kalendář změnit na poslední chvíli.
    Zatím čekám na odpověď proč není Zeus den.
     
  14. keď sa môžem opýtať.. vyriešilo sa to? Čakám za tým týždeň.. tak dufam, že z toho aspoň niečo bude
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. *brutus*

    *brutus* User

    já netvrdím že je to tvá chyba i když to tam možná vyznělo,ale dobře známe soudruhy v BP,mimochodem to není poprvé co se člověk spoléhá na kalendář a ejhle ono je to jinak
     
    -baghira2- a wraithoctaneone tohle ocenili.
  16. Tu sa už človek nemôže spoliehať na nič. Dva mesiace hra nefungovala. Payment áno.. furt sú samé bugy, lagy.. vecne niečo nefunguje. To je proste nonsens.. a je to tu úplne zbytočne písať, lebo títo admini, ktorí tu sú, to posúvajú aj tak len ďalej.. odpoved čakám od obeda, že čo s tým bude.. nedočkal som sa jej.. dufam, že ľudia dostanú rozum a prestanú to hrať, aby sa ta spoločnosť prebrala..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    wraithoctaneone nic zatím nevíme. Ale jak jsem psala předtím, co se týká kalendáře, akce se se můžou změnit. Kalendář je pouze informativní.

    *brutus* no nebudu kecat, musela jsem se podívat a přesvědčit. Hodil jsi mi v tu chvíli brouka do hlavy. :)
     
    -baghira2-, *brutus* a wraithoctaneone tohle ocenili.
  18. No, akcia sa veľmi nezmenila, keďže tam nevidím žiadnu náhradnú akciu :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Doomcis

    Doomcis User

    Dokáže někdo říct teď odpoledne, jestli dnes ještě budou puštěný zlatý boxy, náhradní zeus akce nebo to vůbec nebude?
     
    -baghira2- a wraithoctaneone tohle ocenili.
  20. ďalšia chyba.. na mapách nie sú obsidianové bedne.. kľúče sa vyrobiť dajú.. super.. ešte som prišiel aj o suroviny :D

    ---------------------------------

    A ďalšia.. pridali Zeus day a hneď sa aj zrušil. Boli už zlate bedne a behom 20 min to vypli
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).