Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dne 05.10.2023 - 22:24 jsem zničil Streunera ze kterého jsem získal titul Lovec Goli od té doby se nemůžu přihlásit viz odlaz https://ctrlv.link/sewR PC vyčištěn pomoci CCleaner nic nepomohlo nějaká rada co stím ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  3. Tess, obávám se, že už trénují útoky na Vortex of Terror. Osobně zatím žádné problémy nevnímám (server GE5), na jiných serverech to může být jiné.

    Kdyby hráči kvůli DDoS přišli o nejočekávanější event roku, tak by je to moc nepotěšilo, takže doufám, že ty avizované opravy, jak stálo v oficiálním oznámení od BP, skutečně k něčemu poslouží a nebyly to jen plané řeči.

    Všem, kterým to nefunguje, přeji hodně trpělivosti. Zkoušejte při načítání klienta různě přepínat mezi servery, občas to pomůže...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Myslím si, že ge-1 dneska ''trošku hapruje'', protože se pravděpodobně testuje nová akce : sestřel si svou piraňu, či liberátora.
    Asi se i testuje ''nový a vylepšený script'' na hráče bez skupiny.
    no, máme se na co těšit. Trochu jsem si zastřílel a v 18.00 asi tato miniakce skončila?


    https://ctrlv.cz/qQIA

    https://ctrlv.cz/vz4m

    P.S. nemáme info, kdy se to bude opakovat?

    JJ,ddos je prevít no.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. *brutus*

    *brutus* User

    citace smazaná

    akce budou časté jelikož chlapci nám porostou:p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Přesně, na těch Zohanovo skrínech jsou ty ddos útoky. To mi řekněte, co z toho ten frajer má?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Ahoj lidi prosím o pomoc.... :/ jak mám přesunout vybavení z lode do jiné nově koupené lode? :) dekuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Hangár - dáš spravovat loď - uložíš konfiguraci - odstraníš konfiguraci - dáš zpět a vybereš loď kterou chceš obléct.
    dáš aktivovat - spravovat a oblékáš. pak znova uložit konfu.

    ------------------------------------------

    V herním okně nahoře napravo jsou lišty. Jedna začíná jako HRÁČ a druhá lišta jako MĚSÍČNÍ LUX. BAKÍČEK. Při ctrl *+ nebo ctrl - se neodkryjí všechny ikony. Nedostanu se dobře k montáži a vůbec k surovinám.
    V nastavení - rozhraní jsem klikal na všemožné způsoby. Pak jsem se odhlásil a přihlásil. Ale žádná změna.

    https://ctrlv.cz/XKB5
    https://ctrlv.cz/q3T2
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. *brutus*

    *brutus* User

    citace smazaná

    podle screenu soudím že se ti ikony překrývají,dej si rozhraní a otevřít režim konfigurací a posuň si ty ikony od sebe

    -----------------------------

    dobrá otázka,ale ta pravá zní proč s tím v BP něco nedělají:eek:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Zajímalo by mě zda tento otravný problém byl taky náhlášený na BP...

    [​IMG]

    Při každém přihlášení a portnutí na mapu se mě tato otravná informace ukáže a to je i důvod proč jsem přestal hrát tuto hru.
     
    -baghira2- a Už_horod tohle ocenili.
  11. Nefunguje zas hra, i včera večer to nefungovalo.
    Prosím o hlášení :):).

    Vypadá to, že jsou další útoky :(:(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nejde moc hlavní stránka: server ge-2 od cca 8:05

    SlowMode-Skywalker,??? K takovým jako jsi ty, tu jedna legenda kdysi napsala :
    Čteš někdy i forum a tohle vlákno?
    Pozorně si přečti stranu 192 tohoto vlákna a potom tam možná najdeš návod na tvou nepozornost.
    Pokud to hraješ na ''hodinkách'', tak si vezmi lupu, možná to pomůže(mi to pomohlo).:cool:
     
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -ANCIJÁŠ- tento režim konfigurace si otevři. Pak můžeš s lištami libovolně hýbat. Screenshot_4.jpg

    SlowMode-Skywalker vpravo dole máš tlačítko které stačí zaškrtnou - dnes již nezobrazovat. Nevýhoda je, že to musíš dělat každý den.

    Co se týká velkého počtu lodí(liberátoři,piraně)na mapách a různých serverech, BP o tom ví. Víc informací k tomu nemáme.
     
  14. citace smazaná

    No vesele se opět rozjíždí různé vláčky po mapách, hráčům buď otrnulo nebo neví o banech co byly.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/10/23
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  15. *brutus*

    *brutus* User

    -baghira2- a pepan70 tohle ocenili.
  16. dotar5eP

    dotar5eP User

    citace smazaná

    Kdyby banovali trvale nikdo tu nezůstane :D:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/10/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dotar5eP - niektori z nas by tu ostali, co to hrame cisto. Ale poziadam vsetkych, aby sa venovali tomu, na co bola tato diskusia zalozena.
     
    *brutus*, -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  18. vilo68

    vilo68 User

    uz zase to nefunguje stale to dava len nove spojenie a nic
     
  19. *brutus*

    *brutus* User

    vilo68 zkus nalogovat nějakou malou loď a přiwarpovat,to jedíné pomáhá a samozřejmě byl restart takže vymazat mezipaměť
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  20. Drift1

    Drift1 User

    Mě už taky od včera nenaběhne. Načítá se ale pak to spojení přeruší. Předevčírem ani do brány hrůzy nešlo vlézt.