Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    o nic jsi nepřišel,pokud jsi si klíče v montáži vyrobil tak ti zůstanou v inventáři
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. stanek420

    stanek420 User

    zas mi nejde načítať hru a prihlásiť sa
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Zdravím moc prosím zasekl jsem se když jsem se snažil dostat zpět na PVE serveru z refrakční zóny nemohu se nalogovat, přihlásit ano ale nepustí mě to do hry vždy mě to odpojí a píše mi to: Tvé spojení bylo přerušeno. Aktualně už nejsi spojen serverem hry DarkOrbit. Nemohu ani změnit loď prostě nic a docela mě to štve mám zaplacené premium a dva dny mi utekly zbytečně. ID 171916613 čas kdy se to stalo bylo kolem 10:00 23.9.2023. Prosím o pomoc abych se dostal zpět na základnu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  5. stanek420

    stanek420 User

    zdeavim uz je to druhy den co mi nejde pustit hra stale ze spojenie zo serverom presusene . skakal som na zakladnu z 1-3 . a ked chcem prepnut led tak nejde lebo mi pise musim byt na hangaru . cakal som ze po restarte servera mi to pojde ale stale nic . moje id 171094341
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  7. ENDY1913

    ENDY1913 User

    ide vam hra?Mne nejde vobec načitat klienta:mad::mad::mad::mad::mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. leosacek

    leosacek User

    Ano, taky mi nešla. Když se vám načítá klient, musíte vybrat nahoře svůj server a v tu chvíli se to rozjede .. aspoň mně to tak jede :)
     
    -baghira2- a Seewy_1611 tohle ocenili.
  9. TI.TA.N

    TI.TA.N User

    Dva dni som zaseknuty v R-zone,nedokazem spustit hru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    TI.TA.N kousek výše jsem to psala jinému hráči. Vyzkoušej tento návod Jak se dostat z refrakce
    Pokud by ti to i tak nešlo, tak si napiš na podporu hry.
     
  11. TI.TA.N

    TI.TA.N User

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. dotar5eP

    dotar5eP User

    nehraj to,nezapínej...... nefunguje ta hra jak má.......
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  13. Hra zas a opět nefunguje. Nefunguje nic, ani hlavní stránka :(:(:(.
    Takže zas si nezahraji.:(:(

    Co s tím zas je, další útoky nebo jak :(:(:(.

    Prosím o nahlášení na centrálu, že hra nefunguje. Díky :)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  14. Nevím, včera to jelo v pohodě a dnes nenačítá nic.... děs
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Podle informací z DC od členů ostatních týmů, byl problém s výpadkem nahlášený hernímu týmu, jedná se opět o DDoS útoky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Dne 05.10.2023 - 22:24 jsem zničil Streunera ze kterého jsem získal titul Lovec Goli od té doby se nemůžu přihlásit viz odlaz https://ctrlv.link/sewR PC vyčištěn pomoci CCleaner nic nepomohlo nějaká rada co stím ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  19. Tess, obávám se, že už trénují útoky na Vortex of Terror. Osobně zatím žádné problémy nevnímám (server GE5), na jiných serverech to může být jiné.

    Kdyby hráči kvůli DDoS přišli o nejočekávanější event roku, tak by je to moc nepotěšilo, takže doufám, že ty avizované opravy, jak stálo v oficiálním oznámení od BP, skutečně k něčemu poslouží a nebyly to jen plané řeči.

    Všem, kterým to nefunguje, přeji hodně trpělivosti. Zkoušejte při načítání klienta různě přepínat mezi servery, občas to pomůže...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Myslím si, že ge-1 dneska ''trošku hapruje'', protože se pravděpodobně testuje nová akce : sestřel si svou piraňu, či liberátora.
    Asi se i testuje ''nový a vylepšený script'' na hráče bez skupiny.
    no, máme se na co těšit. Trochu jsem si zastřílel a v 18.00 asi tato miniakce skončila?


    https://ctrlv.cz/qQIA

    https://ctrlv.cz/vz4m

    P.S. nemáme info, kdy se to bude opakovat?

    JJ,ddos je prevít no.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: