Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    citace smazaná

    akce budou časté jelikož chlapci nám porostou:p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Přesně, na těch Zohanovo skrínech jsou ty ddos útoky. To mi řekněte, co z toho ten frajer má?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Ahoj lidi prosím o pomoc.... :/ jak mám přesunout vybavení z lode do jiné nově koupené lode? :) dekuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Hangár - dáš spravovat loď - uložíš konfiguraci - odstraníš konfiguraci - dáš zpět a vybereš loď kterou chceš obléct.
    dáš aktivovat - spravovat a oblékáš. pak znova uložit konfu.

    ------------------------------------------

    V herním okně nahoře napravo jsou lišty. Jedna začíná jako HRÁČ a druhá lišta jako MĚSÍČNÍ LUX. BAKÍČEK. Při ctrl *+ nebo ctrl - se neodkryjí všechny ikony. Nedostanu se dobře k montáži a vůbec k surovinám.
    V nastavení - rozhraní jsem klikal na všemožné způsoby. Pak jsem se odhlásil a přihlásil. Ale žádná změna.

    https://ctrlv.cz/XKB5
    https://ctrlv.cz/q3T2
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *brutus*

    *brutus* User

    citace smazaná

    podle screenu soudím že se ti ikony překrývají,dej si rozhraní a otevřít režim konfigurací a posuň si ty ikony od sebe

    -----------------------------

    dobrá otázka,ale ta pravá zní proč s tím v BP něco nedělají:eek:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Zajímalo by mě zda tento otravný problém byl taky náhlášený na BP...

    [​IMG]

    Při každém přihlášení a portnutí na mapu se mě tato otravná informace ukáže a to je i důvod proč jsem přestal hrát tuto hru.
     
    -baghira2- a Už_horod tohle ocenili.
  7. Nefunguje zas hra, i včera večer to nefungovalo.
    Prosím o hlášení :):).

    Vypadá to, že jsou další útoky :(:(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nejde moc hlavní stránka: server ge-2 od cca 8:05

    SlowMode-Skywalker,??? K takovým jako jsi ty, tu jedna legenda kdysi napsala :
    Čteš někdy i forum a tohle vlákno?
    Pozorně si přečti stranu 192 tohoto vlákna a potom tam možná najdeš návod na tvou nepozornost.
    Pokud to hraješ na ''hodinkách'', tak si vezmi lupu, možná to pomůže(mi to pomohlo).:cool:
     
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -ANCIJÁŠ- tento režim konfigurace si otevři. Pak můžeš s lištami libovolně hýbat. Screenshot_4.jpg

    SlowMode-Skywalker vpravo dole máš tlačítko které stačí zaškrtnou - dnes již nezobrazovat. Nevýhoda je, že to musíš dělat každý den.

    Co se týká velkého počtu lodí(liberátoři,piraně)na mapách a různých serverech, BP o tom ví. Víc informací k tomu nemáme.
     
  10. citace smazaná

    No vesele se opět rozjíždí různé vláčky po mapách, hráčům buď otrnulo nebo neví o banech co byly.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/10/23
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  11. *brutus*

    *brutus* User

    -baghira2- a pepan70 tohle ocenili.
  12. dotar5eP

    dotar5eP User

    citace smazaná

    Kdyby banovali trvale nikdo tu nezůstane :D:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/10/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dotar5eP - niektori z nas by tu ostali, co to hrame cisto. Ale poziadam vsetkych, aby sa venovali tomu, na co bola tato diskusia zalozena.
     
    *brutus*, -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  14. vilo68

    vilo68 User

    uz zase to nefunguje stale to dava len nove spojenie a nic
     
  15. *brutus*

    *brutus* User

    vilo68 zkus nalogovat nějakou malou loď a přiwarpovat,to jedíné pomáhá a samozřejmě byl restart takže vymazat mezipaměť
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  16. Drift1

    Drift1 User

    Mě už taky od včera nenaběhne. Načítá se ale pak to spojení přeruší. Předevčírem ani do brány hrůzy nešlo vlézt.
     
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  18. Je to rozbitý. Do hry jsem se dostal asi na pátej pokus (pokaždý jiná loď) a když se to chytilo, první proskok portem a načítá spojení. Takže jak říkám, je to rozbitý.
     
  19. *brutus*

    *brutus* User

    ano už je to opět rozbitý,v BP O liberátorech vědí,jak dlouho o nich vědí a stále jsou na 1-4.Hra už došla do takového stavu že je na čase s tím přestat
     
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Dnešní problémy s přihlášením do hry byly nahlášené. Víc informací k tomu zatím nemáme. :(
     
    Platan a *brutus* tohle ocenili.