Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Asi je to zase rozbitý, že?
     
  2. IR.I.PI

    IR.I.PI User

    Pekný deň prajem všetkým, dnes som dokončil terror bránu a nepadali mi tie zvláštne boxíky z melterov , boss curcubitorov i posledného frightful curcubitora s candy corn a ani zlaté candy corn a plus muni, je opäť nejaký problém ?? Stalo sa to aj iným ?? Hrám pod nickom Why me, na bývalej cz2
     
  3. saavior

    saavior User

    jo problém je že to zas nefunguje !!!!!
     
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    IR.I.PI bohužel to zde nemáme jak prověřit. Napiš si na podporu hry, kde se můžou podívat kde je problém.

    Delta-7925H a saavior ano víme, ale už to zase jde. Je to jak horská dráha. Jinak problém byl nahlášený.
     
    Platan a Delta-7925H tohle ocenili.
  5. stonexx

    stonexx User

    bohuzial, zasa to nejde :D ale kupovat uri ide :D payment foreva :D
     
    Naposledy upraveno: 23/10/23
  6. Teď se to pokouším zapnout. Marně. Smutný.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  7. Tak a zase ty vaše slavné útoky na servery. Hlavně že jste mluvily o tom, že jste dobře už zabezpečení a prd jde vidět že jen mažete hráčům med kolem puse aby jste měli od nich klid.
    Celé dopoledne i brzo ráno v 05:30 hra šla krásně. Mohl jsem si dělal solo cuby bez problému a bez lagu i hodinu v kuse a teď poslední 3 hodiny odpoledne?
    Plno lagu že člověk musí co 5 minut dávat relog aby to vůbec fungovalo...
    Včerejší akce na ty lízatka (já tomu tak říkám těm NPC ty oranžové s kterých padají boxíky) opět mapy plné boteru jak to tam točili.
    Jedno NPC za druhým tohle jste udělaly event tak akorát na mapy pro programy nic více hlavně že jste banovaly ale nejde to na serverech poznat. měli by jste ty kolotoče bloknout protože šance si nasbírat suroviny na ty pet doplňky nemožné když na každé mapě 50 boterů do toho se to laguje že se sekne i cuba.
    Teď odpoledne mám u cubíka 1.000 HP boom lag a nejde se ani přihlásit tak fakt díky. Zrovna když jsou skoro mapy prázdné a nikdo je nedělá tak si člověk může vydělat solo uri na tomto npc...

    Hlavně že vám jde aby si hráči kupovaly urko za real prachy o nic jiného vám nejde jen vyždímat co nejvíc peněz aby jste se měli dobře.
    Litují hráče kteří dělají event bránu a stále dokola cpou do hry prachy na premko a DB. Se divím že takové hráče to vlastně baví podporovat něco co nefunguje správně vlastně počkat to nejsou hráči ale programy jak mě jeden řekl v jedné zprávě proč si ten úkol neudělám na programu přitom já ani nevím že něco takového je :D že on to má zapnuté 24/7 a když má čas tak hraje.

    Jako sorry ale i kdybych měl ten program tak by mě to nebavilo ani pak hrát protože všechno by za mě udělal program a to není hra...ale podvod. Hráči jsou liní u toho sedět a hrát sami za sebe pustí auto a to jim dělá vše... viděl jsem na serveru jak mě VRU hráč pukl 2x na 2-6 a pak dělám cuby na 3-6 mapě a krásně si tam létá na programu ani si mě nevšimne to je tedy hnusný bordel hlavně že jste banovaly prd jste banovaly nejde to ani poznat. Banujete furt jedny a ty samé 3 dny ban co to je? nic tam aby dostaly perma ban a bude klid :)
     
    PaRazZziTeK tohle ocenil(a).
  8. to si jako děláte srandu !?
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky jsem včera dokončoval Terror a taky mi nepadaly jak píše IR.I.PI
     
  10. Ano i me ted predchvilkou a pred restartem
     
  11. Když se mi konečně povedlo přihlásit na mapu, začal restart :-D a pak zas nic:

    [​IMG]
     
  12. *brutus*

    *brutus* User

    Technický dotaz jestli ta hra ještě někdy bude fungovat nebo ne?
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    *brutus*, Tady se hlásí a diskutuje k chybám. Musíš se zeptat ve správné sekci : technické dotazy ke hře.
    Kdyby jsi náhodou psal na podporu této jinak sqvělé hry, tak by jsi věděl, že nemají hlášené žádné problémy.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Takže logicky je problém v tvém pc, který jen nezvládá ''tak náročnou hru''.
    Zkusil bych i jiného poskytovatele internetu, neboť všude prší a voda je na net prevít.
    A když ti hra nejde, tak v pravidlech ti píšou, že se máš nad to povznést, nebo se jít projít ven a počkat, až se hra jaksi sama stabilizuje.
    P.S. ge-1 je top:cool:
     
  14. Kdybys na podporu napsal, odpověděli by ti, že to je rozbitý, že se omlouvají a prosí o trpělivost. Což je teda dost nedostačující, ale o tvym kompu nenapíšou ani slovo. Taky co je komu do tvýho kompu.
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Ono hlavně záleží, kdo jim tam píše a kterej odborník ti odpoví ne?
    Zkusíme to spolu a potom si ty odpovědi srovnáme a možná by bylo i dobré tam napsat stejnou otázku?
    P.S. jen mne fascinuje, že ve hře je plno chyb stále (přenosné tituly? nechápu, proč se v tom vrtali?) a oni za celý týden opraví název titulu akce - ''vrah'', ale v FAQ to není změněno, ale nikomu to předce nevadí a hlavně to nikoho nepobuřuje.
    Na jakou událost ve světě asi tak chytře a rychle vlastně BP reagoval?

    njn česká pošta a nejsme fšichni ovce

    P.S. Hele ono je zábavné, když napíšeš na podporu, že jsi provedl údržbu PC včetně přeinstalace toho paskvilu klienta a oni ti klidně napíšou, jestli jsi vyčistil cache a cookies.
    A já myslel, že stačí vzít hadrem povrch kompu a je čistej.:cool::eek::rolleyes::rolleyes:
     
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    SlowMode-Skywalker
    Četl jsi co se psalo když došel do hry kompenzační kupón? Konkrétně tuhle větu?
    Ahoj piloti!

    Skutočne chvíľu trvalo, kým sme mohli implementovať stabilnú ochranu do našej hry a uistiť sa, že opäť funguje hladko. Samozrejme, z času na čas stále prichádzajú útoky a to môže spôsobiť odpojenia, lagy a iné problémy na krátky čas, kým naša ochrana nezačne fungovať. Celkovo je však situácia pod kontrolou a normálna hrateľnosť je obnovená.

    Preto sme sa rozhodli rozdať ďalší kompenzačný poukaz pre našich hráčov.


    Stát se to může a musí se počkat než naběhne ochrana. Víc k tomu nemám.:(
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    *brutus* a Delta-7925H ráda bych řekla že to bude v pohodě, ale nemůžu to slíbit. Vše hlásíme, ale nemáme odpovědi. Mohla jsem napsat už dřív, ale bez informací jsem nechtěla. Žádné bohužel nedošly, kromě toho že máme být trpěliví.:(

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ZOHAN BP ten titul totiž změnil 2x. Titul je opravený už od rána co začala 2 sada Astrálního žebříčku. A podle toho jsem upravila i název. V češtině ,,Masakr z trhlin,, a ve slovenštině ,,Zabíjanie trhlín,,. Protože je FAQ česky je tam napsaný český překlad.
    Nechápu proč musíš pořád rýpat a tvrdíš, že nic neděláme. Víš moc dobře, že stabilitu hry nikdo z týmu neovlivní. Takže tě naposledy varuji, zdrž se porušování pravidel fóra a i na chatu se chovej slušně. Nebo to může skončit permanentním zablokováním fóra, chatu a v horším případě i účtu.


    Za celý náš tým se omlouvám, že nemůžeme poskytnou více informací k problémům s hrou. Pracujeme pouze s tím co máme a co dostaneme oficiálně od BP.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/23
  17. *brutus*

    *brutus* User

    objasním tedy situaci,podle podpory je hra opět pod útoky.Konec hlášení
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess,???? Kde jsem napsal, že ''nic neděláte''? když jsem ten příspěvek odpoledne psal, tak jsem si to slovíčko (vrah) kontroloval, tak nechápu, kde je problém.
    Ano ted večer už tam je něco jiného. Aspoň něco funguje.
    Nevím, proč mi tu otevřeně vyhrožuješ, když máte také snášet oprávněnou kritiku dle vašich pravidel.
    Chápu, že můj projev není dokonalý, ale já se měnit nehodlám.

    P.S. server ge-1 je opět nehratelný- loading simulator.- načítání, načítání, načítání....:mad::(
    Jsme rádi, že to má BP pod kontrolou a že je hra před víkendem perfektně stabilní?
    Kdy to zase bude fungovat? V pondělí?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  19. ZOHAN přestaň furt rýpat do vosího hnízda. Ve hře furt brečíš neustále místo nějakého hraní.

    Tess má pravdu. Tým za nic nemůže. Pokud nefunguje hra tak nevadí. Hraji to jiný den.

    ZOHAN furt si tu hraješ, ale přitom sám porušuješ vše. Pokud tě hra nebaví, tak to nehraj.
    Díky moc.

    Moderátoři jsou lidi jen a mají vše pod kontrolou. A jsou to nejlepší lidi co znám. S ničím nebyl nikdy problém.
    Už přestaň brečet furt prosím díky moc.
    Mě taky hra nefunguje, ale vím, že tým CZ je top a za nic nemůže. Tak to beru tak je.

    Edit
    ZOHAN jinak díky za uznání, že má slova máš v popisku.
    Cením to.
    Jo už to moc nehraju jednou za čas.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/23
    Wapor a *brutus* tohle ocenili.
  20. ZOHAN neznám tě, jaký jsi v normálním životě, ale tady jsi osina v zadku. Neustále poukazuješ na chyby ostatních, co všechno nefunguje a kde kdo udělal chybu. Moderátoři jsou lidi, co mají i jiný život mimo DO, proto tu nejsou 24/7 a není v jejich silách všechno opravit a přepsat dle tvých představ. Navíc jsou závislí na tom, co jim poskytne BP a to při komunikaci nijak nevyniká.

    Hru hraju od roku 2008, zažil jsem tady úplně jiný lidi, ale cz komunita je opravdu snad jedna z nejlepších. Hlavně co se týče lidí, kteří jsou tady, na chat nechodím.
    •ŞĦΘCK▪ to vše řekl možná lépe než já
    A když hra nefunguje? Dělám něco jiného:D:D