Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. MuadDib85[CZ] díky.

    Hlavně Tess má pevné nervy. Proto říkám děláte pro hru maximum.
    A je to snad nejlepší tým lidí co znám. Jak podpora, nikdy nebyl žádný problém.

    ZOHAN to poslední dobou nedává. Přišel my víme co. Prostě si jen stěžuje, místo hledání chyb u sebe ;);).

    Pevné nervy ať máte :):):)
     
  2. no uz som skoro aj zabudol ze stale ked ma payment akciu tak sa neda nalogovat normalne do mapy
    takze dakujem pekne
     
  3. maronon

    maronon User

    môžem sa spýtať ako to že zrazu platený zdvojnásobovač nefunguje?????
    x4 mi padalo 50 000 a a RB-214 70 000 a teraz 35 000????? RB-214
    pred tým padalo 2x 70 000 a teraz 2x 35 000 a platný je do 9 . 11 2023?????
    ID164744525.
     
  4. neneman321

    neneman321 User

    Dvojnásobek je vážně nefunkční, mám ho do 2/11 na hlavním i slabším účtů a dostávám normální počet munice Obdržen předmět: Munice - RB-214 (54.600), na mapách dostanu 1 EE, jednou za čas si člověk koupí dvonásobek, udělá si čas na hraní a dostane normální odměny, těšil sem se na tuhle akci jak malej Jarda od léta, abych pak byl zklamán nefunkční hrou.
     
    maronon tohle ocenil(a).
  5. -Kante-

    -Kante- User

    Po restartu mám u Cyborgu cooldown 45 min.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Doufám, že si BP uvědomí, že balíček dvojnásobku se kupuje za reálné peníze a tím, že jaksi nefunguje nás okrádá v reálném čase o náš zisk, který od této hry očekáváme.
    Jsem opravdu zvědav, jak to vyřeší(pokud vůbec), neboť za pár dnů tato akce končí.
    A jestli zase dají všem kupon po akci, tak ať si ho raději nechají.
    server ge-1 i ge-2
    P.S. My chceme naši drahocennou munici.:mad:
     
  7. A dnes nefunguje ani sleva na klikání bran
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  8. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    maronon a neneman321 napište si na podporu hry, zde to nemáme jak prověřit.

    -Kante- nemůže to být tím, že se dnes posouval čas? Zkoušel jsi po vypršení cooldownu znovu použít schopnost?

    KAPŘÍKKOI[ĐĐS] ano víme, problém je nahlášený.
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  9. fullspee

    fullspee User

    Dobrý den, chtěl bych diskutiovat ohledně problému ve hře tj. měnění tureckých paymentů na účtechza jiné ze strany podpory.
    Proč se to děje ?
     
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    fullspee zde ti na to neodpovím, skrz payment si budeš muset napsat na podporu hry.
     
    •ŞĦΘCK▪, *brutus* a Platan tohle ocenili.
  11. neneman321

    neneman321 User

    Tess včera sem tedy psal na podporu a odpověď: Dobrý deň, vieme o danom probléme je už nahlásený čakáme na opravu.

    Ospravedlňujem sa vzniknuté problémy a prajem príjemný deň.


    S pozdravem,

    Ján , nicméně pořád mě padá v bráně normální počet munice, takže je to dále nefunkční Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (13.566)
    Obdržen předmět: Munice - RB-214 (23.940)
    zkoušel sem jen U lordakie na zkoušku, oproti minýlému týdnu kdy padloze stejného NPC 2x víc
    [​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (27.132)
    nezbývá teda než počkat, než to BP opraví (byl víkend, takže to chápu)
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Co si máme představit pod pojmem : krátky čas?
    Gde je ta vaše ochrana? kdo mi vrátí cpu v astrální bráně?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - co sa tyka zabezpecenia pred utokmi, tak vieme len to, co uvedieme na fore, viac k nam tomu BP nedodalo.
     
    •ŞĦΘCK▪ a Tess tohle ocenili.
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Já se jenom ptal na konci, kdo mi vrátí cpu astrální brány, když mi výpadek serveru ukončil tuto bránu(dostal jsem odměnu), ale
    v deníku není záznam o tom, že bych byl sestřelen a npc jsem měl v rohu.
    fakt sqvělá akce a dejte to MHH celý den a celý týden.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - si na fore uz dlhe roky, tak vies, ze jediny, kto ti moze cosi vratit je podpora hry. Forum sluzi len na informativne ucely.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Ale já potřebuji brečet zde, neboť podpora mi nikdy nic nepřipíše a ani nepomůže.:)
    A to ji všichni tak chválí.:cool:
     
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN
    Pokud by jsi odměnu při výpadku neobdržel, je to pochopitelné. Použil jsi CPU, napíšeš že jsi dostal odměnu za astrální bránu a chceš vrátit CPU? Asi víš jak funguje Astrální brána

    Ne ty jen rýpeš a ještě napíšeš, že zde budeš brečet.
     
    *brutus*, •ŞĦΘCK▪ a Punisher tohle ocenili.
  18. zdravím, chtěl sem spustit herního klienta, ale objevila se mi systémová chyba, která zní "Kód nejde spustit, protože se nenašel: MSVCP140.dll. Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu"
    no... klienta sem znovu instaloval 3x a pořád ta stejná chyba... podotýkám, že včera mi hra jela naprosto plynule, tajk nevím, kde nastal problém... předem děkuji za odpověď.
     
  19. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  20. Ano, vše sem měl aktuální, jen z nějakého důvodu klient nešel spustit... zkusil sem poslední možnost a to reinstalaci windowsů, to naštěstí pomohlo :D asi chyba někde v mém PC, ne na straně vývojářů
     
    Tess tohle ocenil(a).