Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - prave som skusal aj prinasacov aj uridiovu banku a vsetko ide absolutne bez problemov. DNes bol restart, tak skus vymadzat medzipamat, vypnut klienta a znovu zapnut klienta, ci ti to pojde. A na akom servery to je?
     
    •ŞĦΘCK▪, *brutus* a Tess tohle ocenili.
  2. Punisher, •ŞĦΘCK▪ - je hráč ge2
    Zkoušel jsi kliknout na : skylab, když vše pracuje bez problemu?
     
  3. Punisher jo to pak nějak pomohlo. Asi jsem je posílal těsně po restartu.
    Děkuji moc :):):)

    KALLES★KEVLAR nejsem ;);).
     
  4. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Mám to samé, kliknu na Skylab a je tu error 500. Úspěchy a schopnosti v profilu pilota nejdou také.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/23
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    KALLES★KEVLAR - ja som sa vyjadril k uridiovej banke a prinasacom, ze mi vsetko spomenute ide bez problemov. Nepisal som, ze vsetko v hre mi ide bez problemov.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  6. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Tak už vše funguje. Akorát to, co jsem si ve skylabu poslal, zmizelo někam do nenávratna.
     
  7. -juve69-

    -juve69- User

    Nic nefunguje...hrací okno se zobrazí ale nezezelená zůstavá žluté ....
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -juve69- - mne nacita hracie okno aj to okienko mam zelene, ze sa mozem prihlasit do hry. SKus vymazat medzipamat.
    upload_2023-11-8_19-45-56.png
     
    Tess a *brutus* tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. neneman321

    neneman321 User

    Už je všechno v pořádku, právě jsem se nalogoval na pve server, skylab funkční , PP a schopnosti také, holt se občas stane chybka po restartu hry a když hra nejde, tak prostě vypnu DOčku a jdu se věnovat jiným věcem, dokud to zase nefrčí jak má :)
     
  11. Když já to mám třeba tak, že se nejdřív věnuju těm jinejm věcem a pak sedám ke hře, že jo.

    Edit: V pět ráno ti to možná lítalo. Teď už to nelítá.
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
  12. Zdravicko nejde sa nalogovat GE2 kalendar sa nacita a pri starte vypise spojene bolo prerusene.
     
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ***Janci*** teď jsem se přihlásila bez problému. Nemáš náhodou přenosný titul? Pokud ano, tak v ho profilu pilota změň na jiný titul a měl by jsi se připojit.
     
    ***Janci*** tohle ocenil(a).
  14. Ano mam dakujem za pomoc uz to ide.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  15. neneman321

    neneman321 User

    Delta-7925H ano máš pravdu, ne každý má šanci hrát takhle ráno :) já létám zásadně okolo 6-7 ráno mimo akce, plním denní mise když mám náladu a pak na to kašlu, musím uznat že po ránu jde hra fakt plynule, odpoledne už je to někdy s hraním horší, samý lagy, nové spojení atd, kor když BP hodí nějakou akci, to se pak někdy stane i mě, že už dopoledne nejde nalogovat a mám akorát zkaženou náladu.
     
  16. ne prostě furt to nejde sice hezky že BP přez vikend neděla ale už je zase tejden pryč a pořad stejný problémy nepřipojuje se to ale hlavně že akce se furt hromaděj ktere sou placene misto toho aby to už konečně opravili bp snad nedělá ani přez týden a ještě m mažou komenty za psaní pravdy
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hyperiion808 - mazu sa len OT... pises, ze nejde, ale neuviedol si aky server, ani nic? Mne aj kolegyni slo bez problemov prihlasenie do hry.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hyperiion808 - bol som to otestovat a tiez mi to na tomto servery vytvara spojenie, vyskusa to kolegyna a ked to bude aj jej robit, posunieme to vyssie.