Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kokis-007

    kokis-007 User

    globálna europa 1 nedá sa nalogovať
     
  2. Proč je večer a zase nefunguje server ge-1? kdo mi nahradí investované peníze do hry?
     
    The_Omnipotent tohle ocenil(a).
  3. Mě už se to dějě několik dní...hraju třeba 20-30 minut a hra se sekne/zastaví a při relogu se už znovu nepřipojím...teď se nenaloguju vůbec
     
  4. ŽužuMAX

    ŽužuMAX User

    GE1 opět stuck na "vytváří se spojení"..
     
    The_Omnipotent tohle ocenil(a).
  5. den co den to stejné GE5 nefunční vytváření spojení pustí mě to tam na 5 min a konec poslalo se to výše jak bylo slibováno? již 14 dní tento problém přetrvává a jestli mají problém s tím něco dělat tak ať spojejí všechny servery GE a je jen GE1 max GE2 když to evidentně nemají pod kontrolou zbytečně moc serveru GE je
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hyperiion808 - problem bol preposlany, nie je nutne spamovat jednu a tu samu vec nonstop.
     
    *brutus* a Tess tohle ocenili.
  7. Ten hle problém přetrvává konkrétně na G5 už 5 - 6 týdnů. Na večer cca od 17:00 do 20:00 a o víkendu od 7:00 do neurčito. Teď konkrétně už je 13:21 a mám s toho senza zážitek. jsem vlastně super profík v navazování spojení do hry DO.
    A když už tady píšu, asi je to naposled. Tu kapschu tady si strčte víte kam, neustále otravuje. Já se soustředím na psaní textu a když vzhlídnu na monitor zjistím že sem napsal kulový, proto že nějaký inteligent chce zničit nejenom hru ale i fórum. Za dobu co jsem psal ten dle text mne vyrušila asi 12 krát. Tedy co 1 nebo 2 minuty . Prostě super, co se raději soustředit na fungování hry?
     
    osakip a Hyperiion808 tohle ocenili.
  8. Woo8y

    Woo8y User

    Celý den nejde GE5 a to že půjdu na paládko, at zítra mužu dělat brány. Tak asi nic.
     
  9. A vy se divíte? Vždyť neopravují chyby ve hře, které jen stále přibývají, ale dříve byly už opravené. Vracíme se cca 5 let zpátky. Ve středu jen opraví 1-2 bugy a tím to končí.

    Když se dostanete na server, tak jen nejít proboha do skylabu poslat si suroviny, ty přece nejsou třeba :eek:, protože vás to ze serveru vyhodí. Když to docela funguje, tak stejně musíte několikrát nalogovat, tzv. klient je meziplanetární zhouba lidstva, nebo houba? :mad:
     
  10. Dobrý večer tak začínáme další týden kdy tato hra nejede ! Da se říc že jsem platící hráč a kompenzace za baličky boosteru co jsem si zaplatil jsem se ještě nedočkal ! No vlastně i ta kompenzace je vlastně momentálně k ničemu !

    A tak se chci zeptat kdy dostaneme konečně oficiální prohlášeni proč hra nefunguje !

    Vlastně proč nefunguje herní okno !???

    Vše ostatní funguje perfektně jako je hangár a hlavně platební oblast !

    PS: Rád využiji platební oblast , ale očekávám že bude hra fungovat !

    Očekávám zase ban tak jak jsem ho dostal na menší učet když jsem se ptal na nefunkční hru !
     
  11. A to já zejímavé vy si tu všichni stěžujete že vám hra nejde, nejde se přihlásit ale je zajímavé že mě to jde od 06:00 třeba až do půlnoci to hrají sám za sebe bez použití programu a jde mě to v pohodě celá hra. ale vám to nefunguje... Nenapadlo vás, že třeba je i chyba na vaší straně? mě jednou jeden technik říkal pokud ti nejdou hry zkus na 10 minut resetovat router a to pak pomůže vždycky jsem to tak udělal a v pohodě.
     
    blesk1j tohle ocenil(a).
  12. SlowMode-Skywalker dovolí si nesouhlasit, nefunguje Skylab, profil pilota. Dále to vyhazuje chybu 502 badgateway.
    Úplný nesmysl píšeš. Ano hra funguje v noci bez problému jo, ale normální lidi to snad hrají ve dne ne.

    Prostě hra nefunguje a řešení není, lagy jsou furt. Už 2 týdny hraji bez kamenu, co 5 minut nové spojení ...

    Když to hraješ hodinu denně nevím pak o_Oo_Oo_O
     
  13. blesk1j

    blesk1j User

    Jo to jsem měl taky... několikrat během hodiny stráta spojení... dokonce nevim proč ale sem tam přestaly střílet lasery a rakety... i NPCčka nestříleli a po půl sekundě opět jelo.
    Dnes zas pproblem se spojenim. Resetoval jsem router a zas jsem v pohodě.
    ...Ale to muže být u každeho jinak, ale proč to neskusit. :)
     
    SlowMode-Skywalker tohle ocenil(a).
  14. Nevím, co dělám jinak, ale nic z toho, co tu je popsáno u mě není. Hra jede naprosto bez problémů, hraju každý den na GE1:)
     
    *brutus* a SlowMode-Skywalker tohle ocenili.
  15. Zajímavé včera jsem hrál dopoledne 6 hodin v kuse jen jsem si odskočil na wc a zase k tomu sedl šlo to.
    po oběde jsem si dal pauzu kolem 14:00 hodiny hrál až do půlnoci a bez problému, žádné lagy prostě nic, skylab mě jde normálně otevřit, profil pilota mě jde taky, aukce, klan, obchod, kupony apod všechno naprosto v pořádku tak nevím kde je chyba a takto to mám každý den naprosto v pořádku jen si furt stěžujete... a ano nejsem platič a hra mě funguje :)

    --------------------------------------------------

    Ono na forum si každý přijde stěžovat ale že by to zkusil to ne, dojde tu brečet že hra nejde ale nic proto neudělá podle rad ostatních.
    To je ten český národ co si bude furt stěžovat :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/23
  16. neneman321

    neneman321 User

    SlowMode-Skywalker chlape, buď rád, že ti hra šlape jak má, já osobně sem se naučil hrát ráno a dopoledne, kdy to relativně ještě docela šlape, jakmile ale padne odpoledne a večer hra neběží jak má, včera jsem si o tom psal s kamarádem a ten hlásil ty samé chyby na GE2, očividně má tyhle problémy vícero hráčů, tak buď rád, že tebe to funguje a využij šance dokud to jde:), osobně mě hra jeden čas taky běžela jak měla celý den a jiným nešla a nyní to opět nefunguje :D
     
  17. Mě ta hra taky běží v pohodě. Někdy...
     
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    GoldenLane ano příspěvky se mažou, není třeba tu mít 10x pod sebou ten stejný příspěvek a nebo příspěvek stylu nejde hra opravte to.
    KAPŘÍKKOI[ĐĐS] ono stačí když napíšeš z jednoho účtu, že je problém s přihlášením a ne si vytvořit další tři účty a spamovat s tím diskuzi.
    •ŞĦΘCK▪ teď jsem to testovala, skylab a profil pilota je už funkční.
    SlowMode-Skywalker příspěvky máš dané do jednoho.


    Pro všechny:
    Co se týká občasných výpadků hry, máme je všichni a BP o těchto chybách ví.
    Co se týká serveru GE5, problém je taky nahlášený.
    Chápu, že jste naštvaní, ale víc s tím bohužel udělat nemůžeme. Fórum slouží jako infomační kanál, zde hru neopravíme, pouze můžeme předat zpětnou vazbu BP a nahlásit problémy.

    Vždy je dobré při problému napsat o jaký server se jedná, rozepsat co přesně nejde a nefunguje, čas kdy se to děje a popřípadě dodat screen ze hry a ID hráče viz. Hlásenie bugov/chýb v hre. Pomůže nám to s nahlášením a řešením problémů. To že někdo napíše nejde hra s toho fakt nic nevyčteme a tím pádem nemůžeme problém nahlásit.

    Pro ty kdo neví a nebo nepochopili jak fórum hry funguje, doporučuji si přečíst Pravidla fóra , Jak správně přispívat na forum a Neřesti na fóru hry

    EDIT: Doplněno vlákno na nahlašování chyb a problému s hrou. Diskuze slouží pouze k diskuzi o daných problémech.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/23


  19. Je to natočený mizerně, ale doufám, že ten "stín" tý pusatky vidíte. To je chyba, nebo nová vychytávka? Jestli to střílí, jsem neviděl.
     
  20. *brutus*

    *brutus* User

    Zdravím po delší době jsem večer chytil přenosný titul a dnes ráno s ním nalogoval,nikde žádné ofiko o opravě a tak hlasím že asi opraveno