Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *brutus* - pokial dostaneme ofiko, tak ho vzdy vyhodime. A zial neraz prislo ofiko o oprave a pritom oprava nebola, tak mozno su s tym konecne opatrnejsi, kym skutocne nieco neopravia ako maju.
     
    *brutus* a Tess tohle ocenili.
  2. Po restartu se nemohu nalogovat do hry... mám zamrznutou načítací stránku
     
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  4. Po restartu mi hra šla. Ale někdy ve tři mě to vykoplo a na mapu se nemůžu dostat ani teď.

    Edit: Stačilo si postěžovat, a jsem na mapě :-D

    Edit 2: Na mapě jsem, ale nelítá to...
     
  5. Dneska mě to vykoplo už v poledne (ráno se přihlásit byl taky problém). A na mapu se dostat nemůžu ani teď.
     
  6. *brutus*

    *brutus* User

    Je to rozbitý nebo hrajou pouze vyvolený jinak nevím
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ani mne sa neda prihlasit, tak budeme informovat vyssie miesta, ale je piatok, tak kto vie ci s tym nieco spravia este.
     
  8. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Punisher tohle ocenil(a).
  9. *brutus*

    *brutus* User

    Technický tím v pátek během hodiny hru opravil,ale hra nejede:D:D:D:D:D
     
  10. Já nemůžu na mapu i když to podle oznámení má bejt opravený.

    Edit: Hodinu se snažím nalogovat a nic. Postěžuju si tady a jsem na mapě :-D
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* a Delta-7925H doslova teď jsem přihlášená na GE1 na mapě. Přihlásíte se do hry a ne na mapu?
     
    *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.
  12. Tak se mi to zastavilo v EBL a jsem zas mimo hru.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H,Na ge-1 záleží na jakou mapu loguješ. Pokud chceš hrát, nesmíš warpovat, portovat, nebo použít sk. cpu, pokud teda naloguješ na mapu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Ještě bych přidal nějaký mini mini event a agatuse včetně nějakých boxíků, které nemizí z mapy.;)
     
  14. *brutus*

    *brutus* User

    ZOHAN podle tvé rady můžou hrát pouze auta,ty jsou na jedné mapě a nikam neskáčou nebo se pletu?
     
  15. Pokud se dostanu na mapu, můžu skákat a i warpovat (ráno když to nešlo nalogovat, jsem pak pomocí warpů lítal na několika mapách, pač jsem nechtěl po odhlášení riskovat, že se na mapu nedostanu). Teď se mi to zastavilo v Eternalce a loď tak změnit nemůžu.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - skusal som nalogovat na GE1, prvy pokus bol neuspesny, o par minut som ale nalogoval na X-1. Potom som skusil nalogoval na druhu lod na X-2 to tiez slo, aj skok portom siel.
     
  17. Ve finále jsem se nalogoval a mapa v EBL začla znova. Takže k žádný úhoně jsem nepřišel...
     
  18. zdravím , nedá sa mi skočiť na GG Zeta , po nasledovnom relogu mi len načítava prihlasenie sa do hry. nejaký tip ?
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit