Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mk981

    mk981 User

    nie neda sa mi prihlasit, asi hodinu
     
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    mk981 mohl by jsi být konkrétnější. Například o jaký server se jedná(kde se nemůžeš připojit) a nebo poslat screenshot ze hry.
    S tím co jsi zatím napsal, ti nedokážeme pomoct.
     
  3. mk981

    mk981 User

    problém som nahlásil podpore a neskôr sa hra rozbehla
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Server ge-1 bude někdy fungovat v neděli normálně?
    je 19:40 a nejde nalogovat na mapu o5:(((((
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - GE1 je najstarsi server a zial asi najviac problemovy, co sa tyka prihlasovania do hry a podobne. Vela krat sme nahlasili Saimon tento problem, ale ziadna odozva zial nebola, takze tazko povedat.
     
    MuadDib85[CZ] a *brutus* tohle ocenili.
  6. zase nefunguje server (GE6,GE7), nejde se přihlásit na mapu

    mimochodem fakt příšerné.. BP si myslí jak přidá event a výsledek je takový, že posledních několik dní každý den vypadává hra
     
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  8. Ano, už nějakou dobu jde... ale v tu chvíli co jsem psal, tak nešel, a to jsem na fórum napsal asi až 10 minut po výpadku


    update 15:05: zase se nemohu dostat do hry, ani můj spoluhráč nemůže.. zase výpadek... (GE6, GE7)

    update 15:27: už funguje
     
    Naposledy upraveno: 27/11/23
    Tess tohle ocenil(a).
  9. Seewy_1611

    Seewy_1611 User

    Taky se nemuzu prihlasit server GE5
     
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    †•ŠŦΣŁŠ•†´.™ ano můžou nastávat tyto chvilkové výpadky. BP o tom ví. Jinak oceňuji, že píšeš i časy kdy se to stává. Můžeme to potom zahrnout do hlášení pro BP.

    Seewy_1611 teď okolo 19:00 už to funguje. Jak jsem psala předtím, můžou se takové výpadky objevovat.
     
    Seewy_1611 tohle ocenil(a).
  11. Seewy_1611

    Seewy_1611 User

    No hned jak sem napsal na podporu sem to skusil a naskocilo to cca 15 minut po pridani prispevku sem
     
  12. GE5 od 17:40 Znovu nefunguje !
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    KAPŘÍKKOI[ĐĐS] - vyskusal som a hej vytvara spojenie dookola len. Posunieme danu vec vyssie.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  14. GE7 (GE6) opět nefunguje.. už posledních 30 minut.. tedy od 17:30 hodin
    (jen načítací stránka)
     
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    KAPŘÍKKOI[ĐĐS]
    Je to nahlášené, stejný problém je i na GE3.

    †•ŠŦΣŁŠ•†´.™ přihlášení i mapa funguje. Opět ,,kratší výpadek,, .
     
  16. Tak to prosím pěkně s dovolením kecáte nebo máte jiný přístup než ostatní hráči, protože je 20:13 hodin a mapa stále nefunguje.. stále jen načítací stránka na GE7(GE6), nedá se dostat do hry

    Ani moji spoluhráči z Česka a Itálie se nemohou připojit do hry
     
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    †•ŠŦΣŁŠ•†´.™ tak očividně máš asi nějaký problém přímo ty. Opět co píšeš jsem testovala připojení na GE6/GE7. Přihlásit se můžu, skočit portem a i lítat po mapách. Přístup mám stejný jako každý hráč.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tess tohle ocenil(a).
  19. :(:(:(:(Dobrý den je 15:36 a GE 5 znovu nefunguje .:(:(:(:(
     
  20. *brutus*

    *brutus* User

    byl restart,vyčisti mezipamět