Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Už_horod

    Už_horod User

    Zase je nějaka blbost,zase to nefunguje,když se přihlasim tak nemužu nikam skočit ani lognout se..((( EU3...
     
  2. GE5 stejně tak (jako včera a taky předevčírem...). Sice jsem se nalogoval, ale zkusil jsem se dostat z domovské mapy na x-2 bránou a nic, jen animace aktivované brány. Tento týden to odpoledne padá docela často.
     
  3. super to zas sa ukazali akych maju zamestnancov v IT time sami zaciatocnik asi lebo vzdy nieco riesia a nic nedokazu dotiahnut tak aby to aj fungovalo
    a ked nahodou napisete na podporu tak ako ja tak posielaju iba vygenerovany email ze sa tomu budu venovat v nadchadzajucych dnoch
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dokonce i ge-2 mimo provoz? je 17:55;)
     
  5. Místo těch kompenzací ... co mít raději funkční hru ? :rolleyes:
     
    Už_horod tohle ocenil(a).
  6. pichlace

    pichlace User

    AJ CZ 2 nejde nalogovat do hry
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. nikdydost

    nikdydost User

    asi v dnesni nadstandart ,kdyz pod tim vidim oceneni:) dekujeme :))))
     
  9. pichlace

    pichlace User

    ide vam nalogovat na mapu?
     
  10. V!RUS

    V!RUS User

    ne hra momentálně nefunguje
     
  11. Dneska je to rozbitý hned od rána, to vypadá. Padá spojení.
     
  12. Karlosray

    Karlosray User

    teda hrozne dosekana hra, letim sekne se to tak na 10 sekund jak mam plnit ukoly a to je furt dokola toto je hrozne
     
    Už_horod tohle ocenil(a).
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    maronon to že něco nefunguje stačí napsat normálně, nemusíš to psát extra velkým písmem a ještě tučně, nejsme slepí. Proto máš smazaný příspěvek.

    Problémy byly nahlášené a zatím nemáme žádné nové informace.

    Doporučuji si přečíst Pravidla fóra , Jak správně přispívat na forum a Neřesti na fóru hry
    Pokud budeš pokračovat tímhle stylem, vysloužíš si body a ban na fórum hry.
     
    Punisher a *brutus* tohle ocenili.
  14. maronon

    maronon User

    keď mi vymazávate príspevky tak Vás žiadam o vysvetlenie prečo tá hra seká pri bojoch a pri skokoch do druhej brány a ostávam zaseknutý v načítaní....
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    maronon - uz velmi davno pisal OP32, ze to sekanie ovplyvnuje aj mnozstvo predmetov, ktore mas v hangari. Cim menej predmetov tam mas, tym by to malo byt plynulejsie, preto je dobre sa zbavovat zbytocnych veci, ktore uz nevyuzijes, napriklad nepotrebne lasery, generatory, CPU, designy a podobne...
    Samozrejme na takej mape ako 5-2 bolo jedno, ci som strielal hracov s velkym uctom a zapratanym hangarom alebo malym uctom s takmer prazdnym hangarom, lasery nestrielali obcas a tak, cize to je sposobene niecim inym.
     
    *brutus* a Tess tohle ocenili.
  16. Dělo se to i na mojí lodi. Dal jsem jinej dizajn a stín zmizel. Nebyl jsem schopnej nic kliknout.
     
  17. A to je zajímavé... Já se denně přihlásím do hry hraji dopoledne 2-3 hodiny, pak odpoledne 2-5 hodiny a večer si zahrají tak 3-5 hodin a hra mě normálně každý den funguje zatím co vy si furt stěžujete. Jen si říkám není náhodou chyba na vaší straně?
    Je divný že mě to jde v pohodě každý den, bez sekání, vypadávání mapy, odhlašování, portování apod a vám to nejde což je fakt divný :)
     
  18. Jasně, chyby jsou na naší straně. Proto, když mi spadne spojení v EBL, mi po nastartování jede mapa i s odpočítáváním odznova. Se spoluhráčem to máme občas tak, že jeden z nás je ve hře a druhej na mapu nemůže.
    A ještě mě napadá, ty kompenzační kódy s omluvama, tedy dává BP proč?
    Buď rád, že ti to valí, ty chybo na naší straně.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  19. GE 5 od 16:50 zase nefunguje :(
     
  20. Dnes nefungovala nějakou dobu GE7(6), před chvíli jsem se nalogoval, chtěl jsem skočit z 2-8 na BL a celá hra zamrzla a teď mi nejde načíst..

    Stále jen "vytváří se spojení..." donekonečna
     
    Naposledy upraveno: 1/12/23
    Už_horod tohle ocenil(a).