Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *SATKO*

    *SATKO* User

    To same server Globalne od 18.30 hod.Pred tym som lietal v pohode.
    20.10 hod doplnim male info - lod na 5-2 pirati tam mi lod normalne prihlasi.Vyzerato, ze nefunguju len bezne mapy
     
    Naposledy upraveno: 1/12/23
  2. GE 5 nefunkční
     
  3. 16:58 - GE3 kaput
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  4. kokis-007

    kokis-007 User

    Na GE 1 sa nedá nalogovať- to je už klasika bez toho by sa víkend nerátal. :D
     
  5. uUu

    uUu User

    Global tiez skapal
     
  6. GE7(6) opět se nedá nalogovat

    Dnes 4.12.2023 opět nefunguje GE7/GE6, už přes 2 hodiny (cca od 18:00hod) se nedá nalogovat na mapu a pokud se to povede, tak hra za minutu zase spadne a nedá se dostat na mapu
     
    Naposledy upraveno: 4/12/23
  7. Jelren

    Jelren User

    Ja se taty přidán se svutroškou do mlyna G.E. 7. se taky nedá nalogobvat uz asi od 19:00
     
  8. GE6/7 mezi 12-13hod dnes 5.12.2023 se opět nešlo připojit do hry

    od 17:45 se zase nejde připojit do hry na mapu
     
    Naposledy upraveno: 5/12/23
    Už_horod tohle ocenil(a).
  9. bublifuk

    bublifuk User

    Proč není možné vzít code GALAXY na serveru AG1 a AG2, když je tam ještě 5.12.2023 ???
     
  10. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    Napsat ano ale jak.nevím jak komu ale mě kontaktní formulář nefunguje.vůbec se nezobrazuje co chci napsat.jen prázdné kolonky

    ------------------------------------------------

    restart a zase se nedá přihlásit.zůstal jsem v bráně.dobrá umřu od npc ale proc se nedá po restartu přihlásit.vyčištěná mezipamět a nic.nebude dobrý udělat restart restartu!!!!Nebo napiš na podporu.mě to ale nefunguje.nic mi to nepíše,místo pro písmena poskakuje vřed ale nic se nepíše.co s tím.kam napsat když to nepíše.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/23
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    =U.D.O= synchronizace nebyla ještě dokončená.
    Jak ti to nejde napsat? Mohl by jsi udělat screen?
    Vyzkoušej ještě tento formulář, jestli se ti to zobrazí.


    bublifuk pokud jsi to aktivoval až po půlnoci, tak je logické že ti kupón nejde připsat.
     
  12. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    vyzkoušel jsem ten formulář a tam to funguje,jde tam normálně psát.ale na klasický formulář ne.screen je zbytečný,uvidíš jen čisté kolonky.sice se mi modře objeví -problém ve hře,problém s platbou ale nevloží se nic.prostě nic mi v tom formuláři nefunguje.
    ID36621922
     
  13. -chlpco-

    -chlpco- User

    dobry den dnes som sa prihlasil a pocas plnenia misii mi to zamrzlo a neda sa prihlasi samozrejme budem zostreleny a musim sa opravovat to uz ale trva dost dlho co stým budete robyt dakujem
     
  14. *brutus*

    *brutus* User

    nic zvykej si že už to bude tak nějak častý jev této hry
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -chlpco- - problemy boli nahlasene a vsetko je teraz v rukach vyvojarov, ako to daju do poriadku. AKo nahle budeme cosi vediet viac, budeme hracov informovat oznamenim.
     
  16. Tak vám BP pěkně děkujeme za dárek k narozeninám co máte..
    Bohužel dárek se nedá využít je večer a po dlouhé době v 18:30 hra nejde tak nejde ani dát kod aby člověk mohl zahrat.
    První opravte chyby a nedostatky a pak dávejte nějaké bonus kody :)
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SlowMode-Skywalker - nejaku hodinu to neslo, este stale ti to nejde? A napis aj server, aby sme vedeli overit, ci to nejde ani nam a nahlasit.
     
  18. V čase 18:00 - 19:00 server GE5

    teď v 19:25 cca server zase jde
     
  19. vykopejte ty botky ze hry co si tam poletujou a hned to pujde a uz se tam dostane i člověk bez programu :D
     
    stefan.sv a Delta-7925H tohle ocenili.
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - pozor na to co pises.

    Je piatok vecer, co je problem, ked uz vacsina pracovnikov je davno doma. Nahlasujeme dane problemy s hrou a uvidime, kedy to opravia.
    Ja som sa do hry dostal po case, ale ako nahle sa clovek odhlasi, tak je problematickejsie sa znovu do hry dostat.

    Hyperiion808 - dnes sme poslali feedback opat s poziadavkou k porieseniu programov, ze to ma velmi negativny vplyv na celkove dianie v hre, tak uvidime.