Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. GE 5 včera ve 23:30 nefunkční a dnes 8:30 stav pokračuje !
     
  2. nejde se přihlásit
     
  3. neneman321

    neneman321 User

    šorek66681 to je nemilé, ale co třeba příště napsat server abys ulehčil práci adminům ? osobně jsem se teď například třeba na pve server přihlásil úplně bez problému, jak jsou na tom jiné servery netuším.
     
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit


    SlowMode-Skywalker stačí si přečíst co psal kolega včera. Příspěvek ti smažu, my se snažíme udělat maximum co můžeme.
    Nebudu tu číst, že nepomáháme a nic proto neděláme.
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  5. Zdravim od vcerejska se nemuzu prihlasit na mapu zastavi se mi to v pulce nahravani a potom konec. Hraji na servru GE2.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. citacia zmazana
    Ano zkousim vsechny moznosti a nezabrala ani jedna a nejspis nejsem sama komu to takhle nejde.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/23
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    KILLER11356 - predosly prispevok sa necituje. Citaciu som zmazal. Mne aj kolegom to slo v pohode prihlasit na GE2, testovali sme to. AK mas moznost skusit sa prihlasit cez klienta cez ine zariadenie v domacnosti, tak to skus. Mne sa uz stalo, ze z jedneho som sa nevedel prihlasit a z druheho nebol problem. Aspon to vyskusat, nemusis riadne hrat, len ci pojde prihlasenie.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  9. *brutus*

    *brutus* User

    Tak nevím vyzkoušel jsem ledničku,pračku,sporákrychlovarnou konvici,dokonce i smart televizor a stále stejné hra se nahraje do třetiny a konec.Krásné 17 narozeniny
     
    pepan70 tohle ocenil(a).
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* doslova teď stojím na mapě :confused:
    Na kterou mapu se přihlašuješ? Třeba vyzkoušet jinou než, x-1 nebo x-8.
    Kolega myslel, třeba notebook nebo pc. Nikdo neříkal, že máš jít prát a dělat kávu.:D
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  11. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Můžu mazat jak chci, přepínat lodě na různých mapách a nahrávání vždy zastaví mezi A a H.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  12. *brutus*

    *brutus* User

    No mapy jsem vyzkoušel všechny kde mám rozházené lodě a výsledek stejný,jo a kafe už mám třetí:p
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som sa prihlasil prave este aj na tablet. Vcera vecer bol globalny vypadok, to neslo nikomu prihlasit, ak sa odhlasil z hry, ale dnes sme s kolegami alebo spoluhracmi nezaznamenali globalny vypadok. Najhorsie na tom je, ze je vikend :/
     
    Y*o*D*i*A*k* a Tess tohle ocenili.
  14. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Nevím, čím jsem si to zasloužil, ale já se už přihlásil.
     
  15. claas160

    claas160 User

    Zkoušel jsem taky změnit snad na všechny hangáry a stejně jsem se od rána nepřihlásil.
     
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  16. Od rána mi to taky nejede . škoda. CZ1
     
  17. tak 21:55 a ge 5 zase nejde nalogovat !
     
  18. *MILIMETR*

    *MILIMETR* User

    mám stejný problém,bohužel nepomohl ani ranní restart
     
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  19. ahoj mám uplně to samé
     
    nero3 a *MILIMETR* tohle ocenili.
  20. neneman321

    neneman321 User

    Tak já jsem se před chvílí zkusil schválně připojit na GE2 ,GE5 a PVE a normálně jsem bez problému nalogoval na herní mapu, tudíž nevím kde by mohla být chyba, že to některým jde a jiným ne:confused: