Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj. nedá se Nalogovat . Trvá to do soboty , od Rána... CZ-1 .
     
  2. tak to máš štěstí
     
    nero3 tohle ocenil(a).
  3. GE 5 nefunkční
     
  4. Karlosray

    Karlosray User

    pořidte si lepší vybaveni a pujde se přihlasit normalne a dobře
     
  5. *brutus*

    *brutus* User

    To jsi vypotil sám nebo jsi měl nápovědu?:D:D:D,co si má ještě pořídit fulka?
     
  6. Evidentně to někomu jede a jinýmu nejede. Tohle s výbavou nemá nic společnýho a ovlivnit to (nejspíš) nejde.
     
    nero3 tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    S kolegy v týmu se snažíme zjistit co by to mohlo být za chybu a kde je problém.
    Pokud by šlo o globální výpadek nepůjde to nikomu. Zde se jedná o různé hráče a různé servery.
     
  8. *brutus*

    *brutus* User

    Tess dělám ve hře různé věci a přehazuju lodě,včera před 14h jsem odlogoval s tím že změním loď a od té doby to nahraje po písmeno H a stojí to,kolega v té době nehrál a dnes nalogoval v pohodě a já stále nic
     
  9. nero3

    nero3 User

    Ach jo, po roce jsem se zkusil vrátit a 2 dny to šlo a dnes se taky nemůžu přihlásit.
    Už to hraji s přestávkami cca 12 let a bohužel má tato hra stále větší problémy se stabilitou. Do hry se vkládají stále nové věci (lodě, vybavení, atd...), ale co se týká samotného chodu hry tak pozoruji stále se zhoršující se tendenci. :cool:

    No nic tak to zase zkusím za rok, třeba to do té doby opraví :D:D
     
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* jo, ale čím to můžeš být.:(
    Kolega z týmu včera normálně hrál, vše v pořádku. Dnes má stejný problém jako ty, hlavní stránka načte, připojuje se do hry a zůstane mu to u H.
    No mezi tím, co to testujeme, kolega přepnul na PC připojení k internetu na mobilní hotspot. Do hry se dostal.:eek:
    Nechápu jak je to možné, máme stejného poskytovatele.o_O

    Máš možnost, se připojit i jiným způsobem? Dost by nám to pomohlo potvrdit možný problém. :)
     
    Naposledy upraveno: 10/12/23
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  11. Třeba mně to dopoledne jelo dobře, ale před asi půl hodinou mi spalo spojení a nějakou dobu jsem se do hry nemohl dostat taky.
     
    Někdo360-69 tohle ocenil(a).
  12. *brutus*

    *brutus* User

    Tess moc rád bych pomohl,ale vzhlem k bídnemu mobilnímu signálu hotspot nevytvořím a tudíž ani nevyzkouším
     
    Tess tohle ocenil(a).
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* nevadí, ale i tak děkuji za spolupráci. :)

    Možná se tu najdou i jiní hráči, kteří mají možnost to vyzkoušet.
    Každopádně budeme za jakékoliv poznatky a připomínky vděční. :)
     
  14. *MILIMETR*

    *MILIMETR* User

    citace smazaná

    ahoj,nevím jesli to pomůže ale zkoušel jsem i vytvořit nový účet,po instalaci a přihlášení problém přetrvává ale co mne překvapilo je výběr servru,česko 1,2,3 v nabídce vůbec není,přeji hezký den.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/23
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *MILIMETR* jde o to se připojit např. z jiné IP.
    České servery nejsou v nabídce od spojení serverů. Jsou spojené s GE2.
     
  16. *MILIMETR*

    *MILIMETR* User

    citace smazaná
    Ano,jsou spojené ale na hlavním účtu je stále mám v nabídce
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/23
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *MILIMETR* necituj předchozí příspěvky, pokud na ně hned reaguješ.
    Máš je v nabídce, protože jsi se na ně registroval před spojením serverů.
    Hráči kteří se nově registrují do hry, je tam už nemají.
     
    Punisher a *brutus* tohle ocenili.
  18. *brutus*

    *brutus* User

    Zkoušel jsem i německo a to samé,je mi celkem buřt zábavu si dokážu najít jinou,ale štve mi že nepostavím brány se slevou
     
  19. Taky se to nenačítá ,Do půlky a nic....CZ-1 ..Celá Sobota a skoro Neděle . ahoj
     
  20. lukys333

    lukys333 User

    Jsem jediný který mu to nechce načíst do hry, pokaždé se to zasekne u 2heho písmena, pak nic. nějaký rady jak se toho zbavit ?