Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. V!RUS

    V!RUS User

    Ano stále to trvá a nedostává se nám odpovědi ani kompenzace ! Taky tuhle hru hraji 17 let a myslím že už sem dost přispěl (tak jako spousty z nás) aby hra fungovala normalně jako ostatní hry dnešní doby.Zaplatíš reálné peníze,chceš se prostě bavit,zahrat si hru,relaxovat,ale ne ty si za nějakou službu zaplatíš npříklad premium na měsíc nebo sleva 25% atd a bohužel máš smulu služba nefunguje... Jak dlouho už se tohle děje a nevím jestli to někdo neřeší nebo kde je problem to se asi nedozvíme...

    Chyba není na naší straně prostě jim nejede server na kterém hra fuguje (my jenom přenášíme data a nemáme spojení) nebo to nezvlada nápor nelegalních hraču fakt nevím.Kde je teda problém ale fakt nechuť tyto lidi a programátory podporovat dál a ano jen si mužeme stěžovat nic víc reakce bude vždy stejná...

    A odpověď jaká se nám dostane je ... ach jo

    Tato chybová zpráva Reference #97.7c2a3517.1702333062.fc78ba je obvykle součástí webového serveru, který naznačuje, že stránka, kterou se snažíte načíst, není k dispozici z nějakého důvodu. Tato chybová zpráva může být způsobena různými věcmi, jako jsou technické problémy na straně serveru, nesprávné nastavení nebo údržba.
    Pro vyřešení této chyby můžete zkusit několik věcí:
    1. Obnovení stránky: Aktualizujte stránku tlačítkem pro obnovení prohlížeče (F5 nebo kliknutím na tlačítko obnovit).
    2. Zkuste jiný prohlížeč: Vyzkoušejte otevřít stránku v jiném prohlížeči a zjistěte, zda se chyba opakuje.
    3. Vymazání mezipaměti a cookies: Občas může být chyba způsobena uloženými daty v mezipaměti prohlížeče. Vymazání mezipaměti a cookies může pomoci.
    4. Počkejte a zkuste to znovu později: Pokud jde o dočasný problém serveru, počkání a opětovné načtení stránky za nějakou dobu může pomoci.
    Pokud se chyba stále objevuje, může být problém na straně serveru dané webové stránky. V takovém případě je vhodné kontaktovat správce stránky nebo podporu poskytovatele služby, aby se pokusili vyřešit problém.
    Pokud máte možnost, můžete také poskytnout více informací o tom, na jaké stránce se chyba vyskytuje nebo jaký máte typ zařízení či prohlížeče. To by mohlo pomoci poskytnout konkrétnější nápady k řešení problému.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    V!RUS, mi to v prohlížeči píše, že je problém na trase k serveru a dúvod je ten, že v Praze prší a jen tuším, co se asi děje v okolí Nurembergu.;)
    je asi na čase změnit poskytovatele, nebo hru?:cool:
     
  3. 12.12.2023 06:40 přihlásím se na hlavní stránku ale na herní mapu bez šance se dostat.
    Server GE5, sekne se to a dál to nejede....

    [​IMG]
     
  4. neneman321

    neneman321 User

    Karlosray dovolím si nesouhlasit, hraji na 10 let starém notebooku:p a přesto bez lagu a problému s načítáním herní mapy, takhle chyba není to jaký kdo má počítač, tahle chyba kdy to nejde polovině hráčům bude jinde :confused: jen zatím nikdo neví kde b ta chyba mohla být
     
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    maronon
    Problém je že modul SPC-MTCH01 se identifikuje jako DMG. Chyba už je nahlášená.
     
  6. Jako nezlobte se, ale hra zas nefunguje, stav trvá. Vůbec to není notebookem, připojením.
    Já nevím, proč to v BP neřeší.

    To že se do hry dostane jen hrstka vyvolených je fakt špatně.
    Nejvíc mě vytáčí, že když jsem se po 10 hodinách dostal na mapu všude si poletovali auta. Tak vážně nechápu o co tu jde.

    Prostě normálním lidem hra nefunguje delší čas, a to teď je vrchol ledovce. Samé chyby.

    Spouštějí se akce, co dělá oddělení oprav ?
    Strašný ostudný přístup ke hře.
    Vše nechat na pospas osudu.
    Mrzí mě, že ani o Vánocích hra nepojede ….

    a hlavně v BP rezignovali na Vánoce, protože není nic, jen Santa.
    Hraju to dlouho, ale tohle je děs. Nechat to ležet ladem, však se si to nějak sedne …
     
    osakip a 123zelenina tohle ocenili.
  7. Pokud (aspoň u nás na GE1) nastane nějakej výpadek, tak dost často, když jsi na mapě, ti to jen lagne, nebo na chvíli spadne spojení, ale hrát můžeš, i když hlavní stránka nefunguje. Proto ty automaty, na tý mapě jsou furt. Nemění mapy, lodě, jen švindlujou a švindlujou...

    A teda čert vem nějakou bránu, když to je věčně rozbitý. Hudroval bys tady, že nemůžeš do hry dělat bránu. K čemu by to bylo?
     
    *brutus*, 123zelenina a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  8. Delta-7925H máš pravdu. Pokud tam někdo je 365/24/7 tak ho hra nikdy nevykopne.
    Zatímco my, se odhlásíme a už nepřihlásíme o_Oo_Oo_O.
    Takže tyto výpadky nahrávají autům jen. Protože oni hrajou, my ne :confused::confused::confused::confused:
     
    pepan70 a 123zelenina tohle ocenili.
  9. GE5 momentálně funkční, ale když to pravidelně každý den vypadává, tak to vážně za nic nestojí. Přesně to je ten důvod, proč jsem ještě neuplatnil ten bonusový kód, počkám chvíli, jestli to aspoň trochu opraví na mrazivé bludiště (teda, jestli bude), protože nemá cenu kód použít, když se do hry horko těžko dostaneme...
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    123zelenina, Ty si opravdu myslíš, že když pustí bludiště, tak skončí údajné ddos útoky, když to očividně BP neřeší a ještě nekomunikují a mlčí. Uvidíme, na čem budou ''pracanti'' makat ve čtvrtek na pozadí. Jasně nám ukáží, kde je jejich priorita po ''vydařených'' oslavách narozenin.;):rolleyes:
     
  11. Od 19 hodin (dříve jsem tu nebyl) mi opět nejde se nalogovat do hry... nyní už hodinu a půl
    server ge6
     
    Naposledy upraveno: 12/12/23
  12. maronon

    maronon User

    viem potom poprosiť o informáciu o spustení tohoto modulu?. vďaka...
     
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  14. BeasteSK

    BeasteSK User

    Mne nejde spustit klient už asi 2 dni neviete mi niekto pomocť čo sa deje?
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    BeasteSK, Co si máme představit pod pojmem, že ti nejde spustit klient a na forum se dostaneš?
    Bylo by dobré to trochu upřesnit. jde ti přihlásit se na účet, nebo aspon na hlavní stránku a nebo ti nejde nalogovat na mapu?
    Ono je někdy dobré i napsat čas a server, kde hraješ.:cool:

    P.S. PC máš pořád stejný, nebo tam proběhla nějaká změna? třeba výměna grafiky?
     
  16. Opět se nedá nalogovat na mapu... ani ostatní nemohou již asi 30 min.. od 18:30 hodin, server GE6

    Již přes 2 hodiny se nemohu nalogovat na mapu.. 18:30-20:33
     
    Naposledy upraveno: 14/12/23
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    ge-2 6:00 - loading simulator
    nové spojení waiting, nové spojení... nové spojení....
     
    osakip tohle ocenil(a).
  18. viper63

    viper63 User

    ahoj, G1 brána Kapa a nechce mě hodit zpátky na základnu i když je drána dokončená. Jak se z toho dostat?
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  20. viper63

    viper63 User

    Dík za odkaz.