Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    viper63 - zamalicko.

    Pokial by sa to aj dalsim hracom seklo v branach, tak vysie je link na post, ako z brany von.
     
    Y*o*D*i*A*k* a Tess tohle ocenili.
  2. Ahojte chcem sa spýtať po dlhej dobe som sa vrátil k tejto hre, stiahol som si aplikáciu ale keď ju zapnem ma z nej hneď vyhodí absolútne mi ani nenčíta mapu neviete kde je problém? Ďakujem vopred za odpoveď.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Richardiik15, Předpokládám, že máš v pc AMD grafiku? Pokud ano, tak aktualizuj její ovladače na nejnovější.
    Pokud nemáš, nebo to nepomůže, tak musíš napsat více informací o tom problémku.:)
     
  4. Vede by si mi prosím poradiť ako ich aktualizujem za najnovšie?

    ------------------------------

    Samozrejme Vám ďakujem za pomoc :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/12/23
  5. Richardiik15 dej si tam starší ovladač, já hraju na rok starém a nemusím nic dělat.

    Jinak přes grafiku nebo stránkách výrobce ;);).

    Aktualizace mám zakázané :):), jinak jsem řešil podobný problém ;););)
     
  6. Tajně jsem doufal, že tu kappu už opravili, ale opět jen bláhové přání. Z brány jsem se dostal díky návodu výše, ale to neřeší konečnou odměnu a hlavně body do permanentky, pro které jsem to dělal. Tady mě nikdo nepomůže, ale jsem zvědavý, jak to soudruzi z BP vyřeší.
     
  7. ****4****

    ****4**** User

    Zeta, fatal bordel, dodelam odmena nikde , brana stale stoji, skocimtam dve vlny ... brana dokoncena ... odmena nikde brana stale stoji ....???
     
  8. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] nějak jsme tušili, že se to v pátek nefixne, proto jsme se snažili problém otestovat a udělat návod.
    Je to nahlášené a o konečnou odměnu nepřijdeš.

    Pro ostatní hráče:
    Pokud se seknete v bráně použijte návod zde ČTĚTE: Co se v DO objevilo
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  9. zmetek123

    zmetek123 User

    -=- 0 -=-
    zbývá {5} životů
    Map Zeta - vlna 27
    Map Zeta - vlna 28
    Map Zeta - vlna 29
    Map Zeta - vlna 30
    Galaktická brána Zeta dokončena.
    Galaktická brána Zeta dokončena.
    je to bugnutý po 5 letech jsem se chtel vrátit k darkorbitu ale s nefunkční podporou sbohem
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    zmetek123 - citaj prispevok nad tebou, je momentalne v niektorych branach chyba.
    Podpora je funkcna.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  11. OPĚT nefunguje server GE6/GE7, nedá se nalogovat na mapu!! čas zatím od 18:20 do 19:10
    každý den to vypadává kolem 17., 18. nebo 19. hodiny na minimálně hodinu nebo dvě! Už by s tím někdo mohl začít něco dělat!!
    nehratelná hra toto, každý den výpadky, hlavně že jsou akce na uridium
     
    Naposledy upraveno: 17/12/23
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  12. Tess hlásilo se vyskakovací okno ovládacího centra. To vyskakuje v kuse už 2 měsíce, plus balíčky koupi boosteru.
    Jaký je stav :):):).

    Díky, protože musím dát nezobrazovat celý den o_Oo_Oo_O.

    Docela rozbitá hra na to, že se blíží Vánoce :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ to není chyba, bude ti to skákat každý den. Je to reklama, stejně jako když zapneš televizi. Máš tam informace co je ve hře i za akce. Akorát zde si to můžeš každý den vypnout.
     
    Cruenta†Ultionem a Delta-7925H tohle ocenili.
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ono jde o to, že nejdou splnit týdenní úkoly a týdenní úkoly do sezonní permice.
    Tohle nám nikdo nebude kompenzovat. jejich neschopností tím přicházíme o odměny a souvisí to s plněním a dokončováním bran.
    Asi žádný sebelepší script toto nezvládne.:mad::(:eek:
    P.S. ano, jsme trpěliví! (se zvýšenou prioritou):)
     
  15. *brutus*

    *brutus* User

    Tess tohle není jako reklama na tv,nikdy předtím to okno nevyskakovalo,kddyž jsem chtěl info o akci to okno jsem si rozklikl sám a ještě jedna věc měsíc nefunkční montáž,políčko s počtem je permanentně černé,to už opravdu musí být aby to chvilku šlo
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN k sezonní permanentce, buď si úlohy můžeš změnit a nebo můžeš dělat i jiné brány.
    Týdenní úkoly ve hře neovlivníme. Ano bohužel to tak je a musíme čekat na opravu se zvýšenou prioritou.:(


    *brutus* je to tak udělané, aby to hráče upozornilo. Proto je tam i to tlačítko ,,dnes již nezobrazovat,, :)
    No a o té montáži mi asi něco uniklo. :eek:


    †•ŠŦΣŁŠ•†´.™ já už fakt nevím, jestli je to jen problém serveru a nebo problém u tebe. Vždy když napíšeš, to s kolegy otestujeme a hra nám funguje (GE6/GE7).
     
    Naposledy upraveno: 17/12/23
    Punisher tohle ocenil(a).
  17. Tess nee.

    *brutus* říká to správně. Je to velitelské centrum, které pořád vyskakuje. Musí se dát ručně již nezobrazovat ;););).
    Vy jste už hlásili na opravu. Nikdy předtím to nedělalo.
    Bylo to v době, kdy nefungovala hra o prázdninách a od té doby to vyskakuje.

    Tak se s kolegou ptám, proč to již 2 měsíce není opraveno.

    Prosím o hlášení, proč vyskakuje neustále velitelské centrum.
    To vyskakuje furt, když se portu, nové spojení apod.

    Dělá to i tobě pokud vím, když to manuálně neodklikneš vyskakuji ti to klidně 20x za den :):):)
    Čekal jsem na opravu a nic :(:(:(:(
     
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ snad se nechceš dohadovat.
    Prosím tě a kde jsme psali, že je to chyba a je to nahlášené? o_O
    Mimo to jsi si sám odpověděl, že to stačí odkliknout a máš klid.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/23
  19. Tess, nevěřím ti, že to testujete pokaždé, co napíšu, když nejste schopní ani do hodiny odpovědět.

    Ano, určitě bude problém u mě, když úplně ten stejný problém ve stejný čas mají i moji spoluhráči. Spoluhráči z Česka, Slovenska, Bulharska, Rumunska a Itálie...

    Například během nějakého výpadku, kdy se nejde nalogovat na mapu, se v určitý moment stane, že se nalogovat povede, ale třeba hned za 3 minuty zase hra padne, naskočí nové spojení a dalších 30-60 minut se nedá dostat na mapu.

    Stává se to hlavně posledních 14 dní, zeptejte se koho chcete, může vám to potvrdit.. Discord plný zpráv o tom, že většina hráčů má chuť přestat hrát nebo půjde hrát na jiný server. Protože tento problém zaznamenává hlavně server GE6/GE7. Ostatní servery se zdají být celkem v pořádku. Věřte nevěřte, ale je to tak. A to že sem většinou píšu jen já, neznačí to, že tento problém mám na serveru pouze já, ale ostatním to za to ani nestojí sem napsat a nebo jsou líní.
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).