Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Vy jste to hlásili, potvrdil to brutus a anakin :rolleyes:.
    Nechápu proč děláte mrtvé brouky.
    Sami to musíme hlásit pak složitě.
    A když se nahlásí správná věc je vše řešeno tak my nevíme :confused::confused:.

    Hlavně, že nefunguje hra po 18:00 hod, brány se nemůžou dělat.
    Proč se to neřeší :confused::confused:.

    Takže člověk nahlásí problém, buď to smažete a nebo si za vše můžeme sami o_Oo_O.

    Už nic hlásit nebudu, vše končí v koši :confused::confused:.
    Nechápu Vás, kdyby aspoň byla vánoční brána, bludiště nic :confused::confused:.
    Takže děkuji musel jsem si frost design koupit v obchodě o_Oo_Oo_O.
    Místo řešení problému se nic neřeší :(:(:(
     
    †•ŠŦΣŁŠ•†´.™ tohle ocenil(a).
  2. Že teď to velitelský centrum funguje jinak, než fungovalo, je jedna věc, ale tohle chyba fakt není. Každej den prostě 2x klikneš a je to vyřešený. To mě spíš rozčilujou ty nabídky na portech a základnách. Ta se musí zavírat každá zvlášť.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    †•ŠŦΣŁŠ•†´.™
    Pokud se podíváš na tvé příspěvky zpětně, tak uvidíš že ano. Zde nejsi na chatu hry, aby jsme ti odpověděli během minuty.

    Nebuď naštvaný, snažím se jen pochopit kde je ten problém. Věřím ti. :)
    Jinak co se toho týká, je to nahlášené. Veškeré výpadky a problém s připojením.

    •ŞĦΘCK▪
    Chtěla jsem vědět kde jsme přímo s Punisherem napsali, že je to chyba a je nahlášená.
    Odpovím ti: Nikde jsme to nepsali, protože to není chyba.
    Pouze jsem reagovala na hráče který o tom psal.

    Děláš v tom zmatek, pleteš hromadu věcí dohromady. Pokud je chyba nahlášená a vede se k tomu zbytečná diskuze, tak je to smazané.
    Nevím proč jsi kupoval design a nepočkáš na opravu chyby.o_O
    Jasně, my se zde kopem navzájem do zadků a nic pro hráče neděláme. :cool:

    Doporučuji ti řešit pouze jeden problém a nemotat další problémy dohromady. Jednou píšeš o chybách a hned na to, že chceš bránu a nic není. Kdo se v tom má vyznat?
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  4. *brutus*

    *brutus* User

    •ŞĦΘCK▪ kde jsem co potvrdil,že modi hlásili,mejdřív se tu modů zastaváš a potom na ně denně útočíš a kálíš tu svoje moudra?
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  5. *brutus* uznávám svoji chybu a omlouvám se ;);).
    Dám si zas pauzu od fora :):).

    Omlouvám se Tess ....:)
     
    Delta-7925H a *brutus* tohle ocenili.
  6. No mě by spíš zajímalo, jestli již došlo k vyřešení brány kappa:cool:
    Krypton666 to je docela síla, asi opravdoví profesionálové
     
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Punisher a *brutus* tohle ocenili.
  8. Já mám aktuálně buď bílou nebo 504 chyba stránku herního okna. Ještě před 15 minutama jsem lítal bez zadrhnutí...

    Edit: Klasicky jsem si postěžoval a jsem na mapě :) Ale uplně dobře to zas nefunguje, no...
     
  9. ahoj 15:45 GE5 nefunkční
     
  10. Ahoj . Znovu to nejede CZ-1
     
  11. Dvacet minut to lítalo a do teď jsem měl bílou hlavní stránku. Jsem zvědav na zítřejší opravu a spuštění akce... Fakt klauni...
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  12. Krypton666

    Krypton666 User

    I když možná nepatří , vysvětluje to hodně.
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  13. Karlosray

    Karlosray User

    teda nevim co to bylo ale už od rana jsem se nemohl přihlasit do hry ale ani domovska strana nešla psalo mi to nejakej eror jednalo se o server globalni evropa ale ted je vse v pohode ale graficky teda nic moc je tam jeste plno chyb , mate v tom teda peknej bordel
     
    Naposledy upraveno: 19/12/23
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  14. whitespeed

    whitespeed User

    Přihlásil jsem se do hry a jsou tam chyby co se týče akce co teď začala...

    1. chyba brána na x1 mapě není...

    2. chyba bitevní permanetka tento text tam mám zobrazený:
    [​IMG]

    3. Chyba směna za klíče opět jiné texty
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  15. vcera jsem delal branu epsilon dodelal jsem ji ale zadna odmena . dnes tam tu branu mam znova a chybi dodelat dve vlny to je sice hezky ale ja to vcera delal kvuli cesti co byla dnes uz je v kappe
     
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    whitespeed byl restart, stačí vymazat mezipamět a text bude v pořádku.
    Co se týká bludiště zatím nemáme bližší informace.


    Y*o*D*i*A*k* chápu, bohužel tak to je. Brány jsou už funkční a je i dvojnásobná odměna.
     
    Delta-7925H a *brutus* tohle ocenili.
  17. ok Tess dekuji za odpoved
     
  18. maronon

    maronon User

    SPC-MTCH01 stále nejde vložiť do lode Citadel Plus a akonáhle mám DMG-XHD01 modul v citadel Plus tak nefunguje vloženie SPC-MTCH01
    A ešte problém zmyzol s máp BL dekoder Black Light
    Ďakujem za kladné vybavenie.​
     
  19. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    maronon modul nejde, protože zatím nebyla oprava.
    Co se týká beden tak na mapách jsou. Kolega je sbíral.;)
     
  20. Server GE5, od 21:45 se opět nelze přihlásit, buď se hra zasekne na kalendáři, nebo se donekonečna vytváří spojení. Mezipaměť vymazána, cookies taky, vše ostatní mi běží normálně, potíže jen v DO. Pokud se to děje ještě někomu jinému, tak abyste věděli, nejste v tom sami.