Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 555stein

    555stein User

    @Punisher dakujem toto som skutocne nevedel,myslel som si ze to zrychli lod celkovo :) dakujem za info!
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).

  2. Včera jsem vybavoval Hammerclav a nešly mi vložit nějaký věci. Nejdřív motory, pak modul. Ale vzniklo to kvůli chybný možnosti přesunout výbavu mezi plusovou a základní verzí. Když jsem s tou neúplnou výbavou poslal loď na mapu, veškerý vybavení z lodi zmizelo.
    Kdyby náhodou řešil někdo podobnej problém: zkuste z lodi vše vyndat a natahat po jednom zpět (pokud teda nebudete mít už konfiny uložený - já neměl).

    Takže ta chyba je v možnosti mezi těma loděma přesouvat výbavu, nejspíš.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H ono je celkově problém s hangárem, když si přesouváš výbavu. Chvilku to zamrzne, ale ne vždy.
    Už se to zde jednou řešilo.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, to opravdu jsem jediný, kterému vadí, jak nefunguje server ge-1 ve večerních hodinách, kdy střílím streunera na x-2 i 10 sekund?
     
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN nejsi jediný, který si stěžuje. GE1 je ,,prokletý,, server a vždy tam jsou nějaké problémy.
    Je to jeden z nejstarších severů a BP to ví.
    Co jsem zjišťovala od kolegů tak problémy s tímto serverem v minulosti, byly několikrát řešené.
     
    Cruenta†Ultionem a Punisher tohle ocenili.
  6. Aktuálně mi funguje jedna mapa, kde ale lítat nechci, všude jinde se vytváří spojení donekonečna. V kontaktech mám pár automatů a dva někde lítaj, ale se mnou na mapě nejsou (a vlastně i na chatu je celkem dost jmen). Řečnická: Jak je to možný?

    Edit: Ještě jsem našel jednu funkční mapu, ale z tý jsem se pokusil nedopatřením skočit jinam a už jsem mimo hru uplně. Sbohem další potenciální Cerberuse...
     
    Naposledy upraveno: 9/3/24
    *brutus* tohle ocenil(a).
  7. 555stein

    555stein User

    Hra zase nehratelna :D :D ja fakt nechapem čo s tym robia. GE1 nenalogovatelna kdekolvek.
     
    ™|Aegis|™|THC|™ tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Momentalne to nejde ani mne, som na zakladni a hraci su zamrznuti proste, dokonca aj ten ucet, co na X-1 lieta nonstop, tak sa nehybe, ale NPC sa pohybuju okolo riadne, je to divne veru. Ale vacsinou to trva len kratku dobu.
    Na inu mapu mi ide prihlasit, ale na x-1 nie proste, ale ked som z 1-4 preportoval na 1-3, tak znovu zamrznutie. Nahlasime to.
    Co sa tyka GE1 tam je to horsie, cely ten server, kedze je najstarsi, tak nie je velmi funkcny.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  9. *brutus*

    *brutus* User

    Punisher protože na ge1 je nejvíc aut,4.3 posílal na podporu kolega video s vlakem a dneska na bl tam stále lítá.Hlásit to můžete dokola ale prosím s hodně dlouhým bičem
     
  10. 555stein

    555stein User

    Ono až do doby kým nenasadnú do tých Admin lodičiek a nevybanuju vlaky manualne,lietat proste budu.
    BP tie skripty bud nerobí a vymýšla si,alebo im to robí nejaký žiak základnej školy,ved iba ten skript ohladne dodatočných bodov za SP ma minul na každom jednom účte čo mám. A ak pokazia takto jednoduchú vec,vláčik nezabanujú ani keby čo bolo.

    Jasné,ge1 má skoro každú nedelu problém s logmi,to je klasika. Ale dnes je to rozbité extremne.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mne uz napriklad hra znovu ide, vsetky mapy, ale vsimol som si, ze obcas su vypadky proste. Co sa tyka vlakov, banuje to system, my zial nemame pravo banovat za programy, cize aj keby tam tancujeme s APS okolo vlakov, banovat to moze len system, tak to BP nastavil.
    PS: vlaky som znovu hlasil teraz do feedbacku z poslednej akcie, tak musime verit, ze si na to posvietia a prebehne poriadna vlna banov.
     
    555stein a Tess tohle ocenili.
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, O kterém serveru je řeč?
    Delta-7925H, která mapa ti jako funguje, Rád bych alespoň vyzvednul denní odměnu, bohužel SP asi minus dneska.
    Snad až naskočí helix, tak se to rozjede.
    Počtem hráčů to asi nebude, když jsou servery, kde hraje více účtů a takové problémy tam nejsou, jako na ge-1...
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. 555stein

    555stein User

    Ge2 ide bez problémov aktualne,na ge1 sa mi neda nalogovat stale.
    Nemoze byt proste nejaka chybicka v kode na ge1ke? :D lebo mi pride ze je jedina problemova. V porovnani s mx1 alebo tr5 kde hra este viac hracov a servery idu bez problemu.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    555stein - tak nejaka chyba tam urcite bude, budem musiet to uviest aj do feedbacku akcie, ze proste hraci nemohli tym padom robit brany a ziskavat fragmenty, ked sa nevedeli prihlasit na mapu.
     
    Tess a 555stein tohle ocenili.
  16. *brutus*

    *brutus* User

    18:37 sice na mapě jsem,ale nevím co je mi to platné když nejsou letouny osazené i když v hangáru jsou a premiové lišty prazdné,chtěl jsem alespoň měnit hráče do úspěchu ale nakliknout nihoho nelze,takže zkusit jedinou mapu která opravdu jde a dělat něco tam.Bravo BP,další víkend nezklamali
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. pionyr66

    pionyr66 User

    opet se neda pripojit na herni mapu CZ-2 me ID 67622488.
    co s tam mate opet za problem!!!!!!!!!!
     
  19. -MAJOR-

    -MAJOR- User

    Také tak.
     
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    pionyr66 nezakládej zbytečné vlákno o problému který se řeší už zde. Příspěvek jsem ti přesunula.
     
    Punisher tohle ocenil(a).