Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Z podpory mi napsali, že "pracujú na oprave, ale nejde o jedinú chybu preto poprosím o trpezlivosť."

    To znamená, že teď opravujou co? Jestli je nějaká petka o 3 milimetry větší než druhá? Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle by měla bejt priorita vyšší, než cokoliv. Začínám mít obavu, že to dopadne jako s tou druhou SP, budu trpělivej a nestane se nic. Budu čeakt jak dlouho? Než mě to přestane bavit zkoušet zapnout? Proč mě nekontaktuje někdo s oficiálním vysvětlením nebo aspoň omluvou?
     
    *brutus* a maronon tohle ocenili.
  2. maronon

    maronon User

    a to nevravím že prichádzame o prémium tak isto o dvojnásobeok a zľavák samozrejme za realne peniaze, akcie už nedokončené ktorým vipršal čas kvôli ktorým som to kupoval????? aká príde náhrada pokialľ hru nespustia??..... Ďakujem za odpoveď lebo za tento nabúchaný úžet mi daju dufam nový full so všetkým upgradom lvl20 na všetko. a všetky lode.Tak ako mam teraz lebo 9 rokov nehrám na to aby ma niekto okradol o aj tak predražený účet na to sú aj zákony...
     
  3. Taky by mě zajímalo, když už se do hry nedostanu nikdy (buď trpělivej tady znamená, máš smůlu viz SP#2), vrátí mi nějaký peníze? Kolik z toho, co jsem naposílal za ty skoro 4 roky? Budu se muset soudit? Nebo co bude?

    Jestli to bude číst někdo novej ve hře, zahoďte přihlašovací údaje, zahoďte i údaje od mailu, na kterej jste to registrovali a utíkejte pryč, nastavte si DO a BP na blacklist a nikdy, niky už se sem nevracejte!
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ohladne chyb sme uz poslali spravu, ze pozadujeme pre hracov primeranu kompenzaciu za sposobene problemy a zial tie sa hromadia. Momentalne neviem, ktory problem ma vyssiu prioritu alebo sa snazia naraz vsetko opravit a preto to zabera tolko casu, to neviem povedat, kedze vsetko co vieme je to, co je aj v oznameniach.
     
    maronon a Tess tohle ocenili.
  5. Pořád dokola jen nové spojení, server jde, ale do hry ne :eek:
    Přesně tak, všechno nám běží jen hra ne.

    Dokud neopraví zásadní chyby ve hře, přibývají další chyby a jen se to látá než to zase vybouchne.
    Už je zase velké zpoždění skoro všude, v hangáru, GG, přes porty nebo skok přes CPU, lagy čím dál zajímavější (to nebývalo) a nemluvě o nesmyslných požadavcích na výrobu některých předmětů nebo na upgrady, a při těchto výpadcích hry se prostě už vůbec nemáme šanci posunout dál a výš a vlčáci mají ráj a stále převahu.
     
  6. A mě fascinuje, jsem šokován tím, že poslední dobou se doslova vysmívají ne hráči slušným poctivým hráčům.
    Díky obrovskému nárustu vlaků a tím, že se nic neřeší dostali neomezené možnosti všude.

    Hraji už ze zavřeným chatem, nejde to :confused::confused::confused:.
    Jestli to tak bude pokračovat dál dopadne to katastrofou.

    Proto žádám tým moderátoru, aby opakovaně urgoval situaci. A doufám, že budou tvrdé bany pro ně.
    To tak nejde poslední dobou jen urážky, že se snažím hrát poctivě.

    Kde to jsme :(:(:(:(...
     
    maronon tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ako uz bolo na forku pisane, danu situaciu urgujeme a taktiez aj do feedbackov som pisal, ze je nutne v kontrolach pokracovat. Ide vikend, takze musime pockat do buduceho tyzdna na poriesenie danych problemov.
     
  8. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    maronon myslela jsem, že prvním smazaným příspěvkem pochopíš, že jakékoliv narážky zde nepatří.:(
    Netrpíme zde nevhodné chování a už vůbec nehodlám někomu skákat na hrb.
    Děláme vše, aby se problémy vyřešily, ale nejsme developeři kteří to mají na starost.
     
    *brutus*, Locker a Punisher tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Bohužel musíte pochopit situaci frustrovaného hráče, který se ani není schopný nalogovat na mapu a BP není schopen za 5 ?????
    (vážně?) pracovních dnů zjistit příčinu natož, (aby to i opravili), proč se to některým hráčům děje a zástupce BP mrs. Saimon napíše : buďte trpěliví!
    A z podpory napíšou, že toho mají moc a musíte vyčkat.
    Opravují chyby, napíšou : FIXED, dají do hry nový design a skoro všechny opravy se vrátí zpět a polovina věcí zase nefunguje správně.
    Tak se nedivte hráčům, že zde píšou, jak jim to vadí. Není to přímo myšleno na vás, ale vy jste zde prostředníci, tak to asi nezměníte.
    Můžete to pouze korigovat a cenzurovat.:)
    P.S. Těšíme se na příští týden a na sérii rychlých oprav rozbité hry a eventů.
     
  10. Skoro po čtyřech letech každodenního hraní (krom 5 dní před 2 rokama, kdy jsem ležel na JIP na hadičkách) je to fakt divný, nemoct hrát. Co nemůžu do hry, už pustili 2 akce... Nechápu!
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  11. nevíte někdo proč přestal fungovat couvající měsíc,srpek že je zamrzlý a nic nepřipisuje
     
  12. steinnn555

    steinnn555 User

    Aktualne 15:40 ge1,neda sa pripojit do hry. ziadny hangar,ziadna mapa. chapem ze bigpoint je mala firma u niekoho v garazi,ale naco si platim premko ked ani hrat nemozem
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Stačí číst oficiální oznámení zde na foru, nebo na discordu. Zatím to neví nikdo, proč to nefunguje.:)

    Opravdu se mi líbí, že něco prodávají i za reálné peníze, jsou zde hráči, kteří si tu permici opravdu za peníze koupili a BP napíše, že neví jestli tu nefunkčnost SP budou i kompenzovat? Pokud tu permici nepřipíšou celou hráčům všem, tak naštvou docela dost platících hráčů a zisky jim zcela zřetelně klesnou. No dobře to vedou no.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    EDIT1 . A tohle je taky nová novinka ve hře v souvislosti s plněním týdenních úkolů?
    https://ctrlv.cz/C9Th
    jako dneska fakt palec hore.
    STAY PATIENCE
     
    Naposledy upraveno: 18/2/24
  14. Sice už mi několikrát zamrzla celá hra, ale dnes jsem se konečně dostal na mapu.

    Vypadá to, že po víkendu přišel v BP do práce někdo, kdo věděl, co má zmačknout za klávesu...
     
    maronon, *brutus* a Tess tohle ocenili.
  15. Aktuálně mi spadlo spojení v Kronosce a už několik minut nemůžu na herní mapu: Vytváří se spojení. Nepomohlo ani promazání mezipaměti. Ještě někdo podobně?

    Edit: Klasicky jsem si tady poplakal a hra najela, mapa odpočítala znova a snad to pojede...
     
  16. 555stein

    555stein User

    Tiez som mal mierne lagy a raz mi nevedelo chytit spojenie,ale vnimam to ako sučast bran takto o vikendu :D je to pretazene,hlavne ge1,mx1,tr5.... ge2 je ok
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  17. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Hlásím chybu. Hraji na serveru Globální Amerika 5 a plním 100 nových misí. Jsem u mise č. 74, která začíná tím, že mám zničit 5 Century Falcon. Postavil jsem si proto Kapu a právě ji dodělal (finální boss je právě Century Falcon) a vůbec se mi nepřipsal. To je docela problém, protože jiné místo, kde se nachází, je pouze Skupinová brána na x-3, jenže tam nemám šanci vejít, protože ať to zkouším, jak chci, tak je prakticky nemožné tam sehnat spoluhráče do skupiny... Navíc v popisu není nic o tom, že by to musel být Century Falcon ze Skupinové brány.
     
  18. 555stein

    555stein User

    @Fotograf73 Toto je uplne normalne,npc z klasickych bran sa ti do misii nezapocitavaju,vynimka je pokial viem prave hades.
    Normalne to spravis v LoWke.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    555stein, Jen pro upřesnění. V zadání úkolu je asi strohé : ''
    In Order
    Destroy 5 Century Falcon
    '' ,ale npc se jmenuje v bráně LoW takto : -=[ Century Falcon ]=- a v bráně kappa takto : GG-=[ Century Falcon ]=-.
    Chápu, že je to matoucí , nepřesné a určitě to bude jen drobná chybička v překladu.
    A přitom by stačilo tam mít napsáno : sestřel 5 x Century Falcon v bráně LoW.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  20. ahojte mam problem že mi vobec nechce otvorit hru cez tu appku. Ani len okno sa nenačita ale rovno zavrie čo mam robiť ?