Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ♥ZuzKa♥ co máš za grafickou kartu v pc/notebooku? Popřípadě operační systém.
    Klient máš instalovaný delší dobu a začalo ti to dělat problém až teď a nebo máš problém na novém popřípadě jiném zařízením kde to chceš spustit?

    Je dobré to vždy popsat co nejpodrobněji, aby jsme ti mohli poradit.;)
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  2. 555stein

    555stein User

    Zohan ono celkovo by bp mohlo kompletne prerobit misie,su velmi zastarale a neaktualne pre hru a jej stav v ktorom sa nachadza,nejake nove misie a podobne su uz len zboznym prianim.
     


  3. Myslím, že kromě toho rozbitýho dizajnu na pusatku plus, jsou rozbitý i některý lodě. Moc jsem teď BL mapy nelítal, protože tam nešlo nic chytit. Chtěl jsem se podívat, kdo dělá Behe...
     
  4. 555stein

    555stein User

    Delta a tak vlacik nie je az taka novinka,to uz sa nikdy nezmeni :D dokonca ani nepoznam nikoho kto by za to dostal nejaky postih. Udajne prebehla nejaka banwave,ale fr nikoho nepoznam :D
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    555stein - veru nasli sa hraci, co uz ban dostali za vlak. Samozrejme s tym sa uz tak chvastat nebudu, ze dostali ban ako ked sa chvastaju, co vsetko maju vdaka programom. ;)
     
  6. Nevi nekdo, proc se mi jednou za cas nejde nalogovat na mapu pres Maxthon? Musim vzdy prohlizec i mapu x krat restartovat a po treba 20. pokusu se naloguji. Pak zas vse funguje normalne.

    Za posledni 2 tydny se mi to stalo podruhe. Mel nekdo stejny problem?
     
  7. 555stein

    555stein User

    Ja niesom si isty ci je to chyba,moj blby pocit alebo celkovo obe.
    Ale schopnost u citadela + na rychlost nefunguje. Po stlaceni schopnosti sa nezmeni speed ani v "tabulke" a ani pocitovo neni ta moja pltka o nic rychlejsia. Vyskusane na 4roch serveroch (ge1-ge2-mx1-ge7). Je to bug?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    555stein - a davas tu schopnost na konfiguracii, kde nemas generatory pohonu (540+)? Pretoze, ak tam mas generatory pohonu, tak potom ti rychlost neprida. Pokial mas rychlost 540 a das schopku, tak ti rychlost uz nezvysi.
     
    Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  9. 555stein

    555stein User

    @Punisher dakujem toto som skutocne nevedel,myslel som si ze to zrychli lod celkovo :) dakujem za info!
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).

  10. Včera jsem vybavoval Hammerclav a nešly mi vložit nějaký věci. Nejdřív motory, pak modul. Ale vzniklo to kvůli chybný možnosti přesunout výbavu mezi plusovou a základní verzí. Když jsem s tou neúplnou výbavou poslal loď na mapu, veškerý vybavení z lodi zmizelo.
    Kdyby náhodou řešil někdo podobnej problém: zkuste z lodi vše vyndat a natahat po jednom zpět (pokud teda nebudete mít už konfiny uložený - já neměl).

    Takže ta chyba je v možnosti mezi těma loděma přesouvat výbavu, nejspíš.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H ono je celkově problém s hangárem, když si přesouváš výbavu. Chvilku to zamrzne, ale ne vždy.
    Už se to zde jednou řešilo.
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, to opravdu jsem jediný, kterému vadí, jak nefunguje server ge-1 ve večerních hodinách, kdy střílím streunera na x-2 i 10 sekund?
     
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN nejsi jediný, který si stěžuje. GE1 je ,,prokletý,, server a vždy tam jsou nějaké problémy.
    Je to jeden z nejstarších severů a BP to ví.
    Co jsem zjišťovala od kolegů tak problémy s tímto serverem v minulosti, byly několikrát řešené.
     
    Cruenta†Ultionem a Punisher tohle ocenili.
  14. Aktuálně mi funguje jedna mapa, kde ale lítat nechci, všude jinde se vytváří spojení donekonečna. V kontaktech mám pár automatů a dva někde lítaj, ale se mnou na mapě nejsou (a vlastně i na chatu je celkem dost jmen). Řečnická: Jak je to možný?

    Edit: Ještě jsem našel jednu funkční mapu, ale z tý jsem se pokusil nedopatřením skočit jinam a už jsem mimo hru uplně. Sbohem další potenciální Cerberuse...
     
    Naposledy upraveno: 9/3/24
    *brutus* tohle ocenil(a).
  15. 555stein

    555stein User

    Hra zase nehratelna :D :D ja fakt nechapem čo s tym robia. GE1 nenalogovatelna kdekolvek.
     
    ™|Aegis|™|THC|™ tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Momentalne to nejde ani mne, som na zakladni a hraci su zamrznuti proste, dokonca aj ten ucet, co na X-1 lieta nonstop, tak sa nehybe, ale NPC sa pohybuju okolo riadne, je to divne veru. Ale vacsinou to trva len kratku dobu.
    Na inu mapu mi ide prihlasit, ale na x-1 nie proste, ale ked som z 1-4 preportoval na 1-3, tak znovu zamrznutie. Nahlasime to.
    Co sa tyka GE1 tam je to horsie, cely ten server, kedze je najstarsi, tak nie je velmi funkcny.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  17. *brutus*

    *brutus* User

    Punisher protože na ge1 je nejvíc aut,4.3 posílal na podporu kolega video s vlakem a dneska na bl tam stále lítá.Hlásit to můžete dokola ale prosím s hodně dlouhým bičem
     
  18. 555stein

    555stein User

    Ono až do doby kým nenasadnú do tých Admin lodičiek a nevybanuju vlaky manualne,lietat proste budu.
    BP tie skripty bud nerobí a vymýšla si,alebo im to robí nejaký žiak základnej školy,ved iba ten skript ohladne dodatočných bodov za SP ma minul na každom jednom účte čo mám. A ak pokazia takto jednoduchú vec,vláčik nezabanujú ani keby čo bolo.

    Jasné,ge1 má skoro každú nedelu problém s logmi,to je klasika. Ale dnes je to rozbité extremne.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mne uz napriklad hra znovu ide, vsetky mapy, ale vsimol som si, ze obcas su vypadky proste. Co sa tyka vlakov, banuje to system, my zial nemame pravo banovat za programy, cize aj keby tam tancujeme s APS okolo vlakov, banovat to moze len system, tak to BP nastavil.
    PS: vlaky som znovu hlasil teraz do feedbacku z poslednej akcie, tak musime verit, ze si na to posvietia a prebehne poriadna vlna banov.
     
    555stein a Tess tohle ocenili.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, O kterém serveru je řeč?
    Delta-7925H, která mapa ti jako funguje, Rád bych alespoň vyzvednul denní odměnu, bohužel SP asi minus dneska.
    Snad až naskočí helix, tak se to rozjede.
    Počtem hráčů to asi nebude, když jsou servery, kde hraje více účtů a takové problémy tam nejsou, jako na ge-1...